Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imam velikih problema sa kondicijom... manta mi se

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: kondicija

    kakva je cedevita?

    Comment


    • #47
      Re: kondicija

      Originally posted by ante87 View Post
      kakva je cedevita?
      Secerna.

      Comment


      • #48
        Re: kondicija

        Fina i osvježavajuća!
        Originally posted by Songoku
        najbolji pwm je burek

        Comment


        • #49
          Re: kondicija

          195 ,110 kg po dva sata košarke bez problema,ali ludacke košarke,tu bi mi zna pomoć kreatin 5 grama,ili crna kava,ali svejedno tu energiju imam u sebi valjda od rođenja.Zadnjih par puta me bolija zeludac od kreatina nakon nogometa,a i imam sad 97 kg ali necu ga više pit prije nogometa.Neznam jel tko ima sličnih problema,a kad ga pijem i nakon toga samo gym bude sve ok .?
          Menky je napisao...
          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

          Comment


          • #50
            Re: kondicija

            naručija san se na velike pregled, bit će preglad pluća i ostalog...

            Comment


            • #51
              Re: Imam velikih problema sa kondicijom...

              Jesi bio na pregledu onda?
              Da ja imam tvoju kondiciju bio bi sretan,stvarno,imam 180 cm i 77 kg ali kondicija mi katastrofa,valjda zato jer ne trčim niti ništa,samo utezi.Prije par godina u srednoj znao sam kilometar i preko 5 minuta trčati,došao na cilj skupa sa curama
              Onda sam se malo popravio i spustio na 4 minute.Trenirao sam košarku u srednjoj,izdržao sam 10,15 minuta igre i moram sam na odmor,da sada trebam igrati košarku neznam dal bi 10 minuta izdržao.Ali valjda radi srca,dobio sam nedugo ekstrasistole,imao sam i preko 1000 nepravilnih otkucaja na dan ali nakon prve tablete prestalo,neznam sad dali mi je opće preporučljivo da se bavim sportom,utezima...Doktor kaže da slobodno.

              Comment

              Working...
              X