Announcement

Collapse
No announcement yet.

Začepljen nos

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Začepljen nos

    Pošto nemogu otvorit temu na zdravlje otvaram je ovdje i ako bi je tko mogao prebaciti ili gdje bi vec trebala spadat hvala!

    Ugl moj problem je da disem na jednu nosnicu vec jednu godinu ispusem nos do kraja i nemam vise sta puhat van al je i dalje zacepljen........Sta god radio on ce bit zacepljen kapi pomognu al samo na skroz kratko recimo na 10 minuta mozda manje vise. Na moru mi se zna otcepit kada plivam ugl kad sam u moru zbog soli vjerovatno... Dali je tko imao takav problem slican ili takvo nesto jer mi stvarno treba pomoc a ovi nesposobni doktori(pogotovo nesposobni u Bjelovaru valjda najgora bolnica na svijetu htjeli su mi sivat ranu sa 6 savova koja je zarasla dok sam bio na cekanju/hitna se ceka po 20-30 minuta zgrada preko puta mislim stvarno koji *****) neznaju nist drugo nego reci operacija za sto nemam vremena niti bi im dao u Bjelovaru da me operiraju niti slicno. Bio bi zahvalan ako imate kakve ideje da problam jer mi vec ide na***** kad mi u teretani ponestane zraka jer nemogu disat na 2 nosnice odjedamput a kad na usta disem najcesce mi se upali grlo ......

  • #2
    Re: Začepljen nos

    itko???? :S

    Comment


    • #3
      Re: Začepljen nos

      umivaj se u slanoj vodi
      Pocivao u miru Bozjem

      22.12.1984 - 20.12.2012

      __________________________________________________ ___________________________

      mentor: Sasa Draskovic

      Comment


      • #4
        Re: Začepljen nos

        Zasto ne odes doktoru..ma na pulmologiji to provjeris da vidis u cemu je stvar....

        Comment


        • #5
          Re: Začepljen nos

          Prije bih rekao da su sinusi problem, zagnjuri glavu u more i ušmrči pa ispuši, i tako par puta, meni pomogne...
          Ako nemas more u blizini kupi si Olinth kapi za nos, dobre su...
          Iako nista od toga nije dugorocno rijesenje, kod doktora treba ici.
          Edit: Bjelovar? Kupi si OLINTH.. Mora nemaš

          Comment


          • #6
            Re: Začepljen nos

            ne znam jeste li primjetili ali svaki covijek ne dise stalno na obe nosnice,uvijek je jedna slabije prolazna,te se tokom dana izmjenjuju ljeva-desna..zanimljivo nema sta.

            ušmrči pa ispuši, i tako par puta, meni pomogne...
            fešta!!!
            ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

            Comment


            • #7
              Re: Začepljen nos

              pa sinusi su nema tu sta...dok to doktor nerjesi nema pomoci...svaka alternativa je djelomicna....
              Pocivao u miru Bozjem

              22.12.1984 - 20.12.2012

              __________________________________________________ ___________________________

              mentor: Sasa Draskovic

              Comment


              • #8
                Re: Začepljen nos

                Istina sto remode kaze, ja vucem probleme sa sinusima svaku zimu, posljedica voznje na motoru...
                Posjetio docu, spomenuo neku manju operaciju kao jedino rijesenje, a to sto sam ja pic.ka i pobjegao je druga stvar...
                Dakle, posjeti doktora

                Comment


                • #9
                  Re: Začepljen nos

                  Originally posted by WTF View Post
                  Edit: Bjelovar? Kupi si OLINTH.. Mora nemaš
                  Nemam mora ali idem cesto na more jer mi tamo zivi baka sama otkad je umro djed a rođaci se odselili u ameriku... U Bjelovaru imamo onu slanu sobu tamo mi se isto odcepi ali cim izadjem van za 1 sat mi se zacepi. Probat cu sa tim OLINTH-om mozda to i stara ima tam u mini ljekari doma;D

                  Comment


                  • #10
                    Re: Začepljen nos

                    Originally posted by KeLavra View Post
                    ne znam jeste li primjetili ali svaki covijek ne dise stalno na obe nosnice,uvijek je jedna slabije prolazna,te se tokom dana izmjenjuju ljeva-desna..zanimljivo nema sta.



                    fešta!!!
                    E tako meni ja kada ispusem jednu druga se zacepi nakon nekog vremena jeli tako svima?!?! Mom frendu je isto tako i bio je kod doktora guro mu je neku cjev u nos kaze da boli ko sam vrag i da mu je reko da mora ic na operaciju.... Hvala svima na odgovorima!!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Začepljen nos

                      To se meni zna dogoditi pogotovo kad idem spavati , kad se okrenem na jednu stranu - jedna nosnica mi se zacepi skroz a druga odcepljena. A kad se okrenem na suprotno stranu jedna odcepljena a druga polu - vise zacepljena nego odcepljena. Cudno je to .. Trebao sam ici kod doktora da vidi da li je u pitanju nekakva alergija, ali nisam. To mi je vec tako par godina, ponekad dode, ponekad ode , jednostavno sam se naviknuo zivjeti sa tim. Takoder kad je zagusljivo u nekoj sobi ili je suh zrak , to mi se desi. Ali inace vani kad sam ne ..

                      Comment


                      • #12
                        Re: Začepljen nos

                        Probaj OPERIL kapi za nos one su mi bas djelotvorne bile kad god sam imao problema.
                        Originally posted by Rocky""
                        Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
                        Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
                        Jedem ih al ne bas cesto
                        Hvala ona odgovoru

                        Comment

                        Working...
                        X