Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prije 3 mjeseca slomio nogu. Vjezbe da radim barem za kvadriceps...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prije 3 mjeseca slomio nogu. Vjezbe da radim barem za kvadriceps...?

    Eh ovako .. na skijanju sam prije 3 mjeseca slomio nogu(cjevanica-tibija) i danas dan mi je gips na nozi ... al nije vise i onaj veliki dugi nit je kratki gips sa zarobljenim zglobom ... samo je funkcijonalni gips koji je oko cjevanice da nebi dobio udarac u tu nogu .. a bez problema mogu pomjerati i koljeno i zglob .. od te noge misici su svi atrofirali i dosta je smrsala.. i dalje mi je zabranjeno oslanjanje .. Moze li mi neko dati vjezbe da radim barem za kvadriceps .. nemoraju da budu sa tezinom zato sto mi je noga svakako slaba pa mogu i bez .. samo da malo ojacam :P hvala
    Last edited by dizajner; 28-05-12, 09:44.

  • #2
    Re: Povreda lijeve noge

    Originally posted by Blazexxd View Post
    Eh ovako .. na skijanju sam prije 3 mjeseca slomio nogu(cjevanica-tibija) i danas dan mi je gips na nozi ... al nije vise i onaj veliki dugi nit je kratki gips sa zarobljenim zglobom ... samo je funkcijonalni gips koji je oko cjevanice da nebi dobio udarac u tu nogu .. a bez problema mogu pomjerati i koljeno i zglob .. od te noge misici su svi atrofirali i dosta je smrsala.. i dalje mi je zabranjeno oslanjanje .. Moze li mi neko dati vjezbe da radim barem za kvadriceps .. nemoraju da budu sa tezinom zato sto mi je noga svakako slaba pa mogu i bez .. samo da malo ojacam :P hvala
    pa sto ne ides na fizikalne terapije?
    Oni bi ti trebali dati program vjezbi....

    Comment


    • #3
      Re: Povreda lijeve noge

      Nemogu da idem na fizikalne terapije sve dok se gips neukloni sa noge ... Zato pitam nege vjezbe ... znaci gips je samo oko cjevanice .. koljeno i zglob su slobodni

      Comment


      • #4
        Re: Povreda lijeve noge

        A najbolje je da se ne zajebavaš i da ništa ne radiš dok ti to skroz ne zaraste... ako baš želiš raditi radi čučnjeve sa vlastitom težinom i to je to, ni slučajno neke sprave
        Moj log
        http://purposeoverpain.jimdo.com/trening-log/

        Comment

        Working...
        X