Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nalaz pokazao nizak testosteron (18 god) - savjeti za postizanje erekcije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TESTO91
    replied
    Re: Nalaz pokazao nizak testosteron (18 god) - savjeti za postizanje erekcije

    Pojačaj hranu bogatu kolesterolom isto tako pojačaj i orašaste plodove, izbjegavaj stres,alkohol,dovoljno spavaj nadomjesnu terapiju testosteronom nećeš dobiti,moj testo je nekad bio ispod 10 nmo/L pa nisam ništa dobio,a uz slab spolni nagon imao sam i druge simtome,umor,slabost,smanjena mišićna masa,nedostatak muške dlakavosti.
    Zatim sam promijenio prehranu,izbacio 100% alkohol i ostale štetne navike,počeo trenirati i razina testosterona mi je ubrzo skočila što mogu i nalazi dokazati. Čim mi je porasla razina testosterona počeo sam i napredovati u smislu dobivanja mišićne mase i snage,isto tako su krenile i ostale muške karakretistike poput rasta brade,pojačao se momentalno i spolni nagon.
    Osobno hormone kontroliram svakih 8mj,pa tak i spolne hormone trenutna razina testa. mi je 31,51 nmo/L

    Leave a comment:


  • puartist
    replied
    Re: 18 godina , pregled pokazao - nizak testosteron

    hvala na odgovoru

    mjerio sam ga ujutro
    nisam pio nikakve lijekove,glukoza normalna

    za postizanje erekcije na bilo koji nacin mi treba dosta vremena
    jutarnje su kratke slabe i rijetke

    Leave a comment:


  • remode
    replied
    Re: 18 godina , pregled pokazao - nizak testosteron

    Ris,doktore.aj komentiraj i temu Nolva.odnosno decko ima upite za lipo/gino...pozz

    Leave a comment:


  • riss
    replied
    Re: 18 godina , pregled pokazao - nizak testosteron

    Haj, problem erektilne disfunkcije nije izoliran samo na razinu testosterona, nego i druge bolesti mogu utjecati na erektilnu disfunkciju, prije svega stanje štitnjače (već se po prisutnosti simpotma može na pregledu to predpostavit), zatim razina glukoze u krvi (ili točnije bolest dijabetes melitus) razina lipida u krvi, uzimanje lijekova (za snižavanje tlaka, antidepresiva i slično..), ili neke bolesti testisa npr. virusne (zaušnjaci), kod starijih i cirkulacijeski problemi...
    vadio si testosteron, i on je u granicama normale, terapija za hipogonadizam se uvodi ako je manje od 8 nmol/L.. također znak dovoljne razine je i porisustvo sekundarnih spolnih oznaka (pubične dlake, dobra razvijenost mišića, rast brade) također moguće je da ti je razina i veća samo što on ovisi i o tome u koje doba dana vadi i općenito je sklon variranju...

    no svakako bi bilo dobro otići po savijet kod urologa...

    ako možeš dodirivanjem izazvati erekciju ili se probudiš s erekcijom najčešće ne treba liječenje jer razlog psihološki... vrijeme, vručina itd., može utjecati na smanjenu želju...

    Leave a comment:


  • puartist
    replied
    Re: 18 godina , pregled pokazao - nizak testosteron

    TSH 0.9 (0,4 - 4,6 )
    FSH mi dolazi tek za tjedan dana

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: 18 godina , pregled pokazao - nizak testosteron

    Zamolit ću ja rissa da ti odgovori što prije, a dotada pročitaj malo ovo:

    http://www.google.com/cse?cx=0121293...ron&gsc.page=1

    Leave a comment:


  • puartist
    replied
    Re: 18 godina , pregled pokazao - nizak testosteron

    postavio sam pitanje na bb forumu zato sto smatram da ovdje ima ljudi koji se razumiju u hormone.
    nezanima me bodybuilding trenutno ,nego da mi se kita pocne dizat ,
    i molicu da prestanete s glupim komentarima

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: 18 godina , pregled pokazao - nizak testosteron

    pa prezivjet ces i s nizom razinom testa, kao sto si do sad, ako ljecnik ne kaze da trebas nesto uzimat nemoj, evenutalno sto ti mogu preporucit ako se odlucis nes uzimat nemoj oralno, jer je toksicno za jetru. zelis se bavit BB, onda ljepo neka ti doktor pripise test depo

    btw sta se moze slobodno otic kod doktora i reci da zelimo kontolirat test?besplatno uz zdrastveno?

    Leave a comment:


  • Trace_4
    replied
    Re: 18 godina , pregled pokazao - nizak testosteron

    Originally posted by bullx View Post
    Galenika..
    biće da je tako

    Leave a comment:


  • T.A.T.A.
    replied
    Re: 18 godina , pregled pokazao - nizak testosteron

    nije ispod referenci tako da...

    Leave a comment:


  • bullx
    replied
    Re: 18 godina , pregled pokazao - nizak testosteron

    Galenika..

    Leave a comment:


  • puartist
    replied
    Re: 18 godina , pregled pokazao - nizak testosteron

    nikad nisam koristio nikakve preparate,ako mislis na steroide
    a prehranu sam pokusao prilagodit bas podizanju testa ,libida i slicno
    koliko se sjecam nisam pretrpio nikavu bolest koja je to mogla uzrokovat
    malo sam nestrpljiv pa sam odma iso pitat,sutra mi dolazi ostatak nalaza

    netko ko ima iskustva ili zna koliko se to vremenski dugo liječi
    jer blago rečeno sam umoran vise od borbe s ovim

    dali da odmah idem s nalazima urologu ili da trazim uputnicu za endokrinologa
    Last edited by puartist; 20-06-12, 15:46.

    Leave a comment:


  • damko
    replied
    Re: 18 godina , pregled pokazao - nizak testosteron

    to sa doktorom se konsultuj slobodno....trebas poceti od blazih stvari pa teko onda do inekcije...ali doktor najbolje kaze...i jest ti nizak nivo nema sta....u tim godinama treba da je dosta veci....e jedino ako nisi prije koristio sta pa sad posljedice osjecas....

    Leave a comment:


  • Nalaz pokazao nizak testosteron (18 god) - savjeti za postizanje erekcije

    zadnjih nekoliko godina imam strasno slab libido , ali tek sam nedavno skupio da to priznam i doktoru pa sam obavio neke pretrage .zao mi je sto nisam prije citao forume pa da kazem dc. da mi izmjere i slobodni T i prolactin i ostale koje bi mogli imati veze s mojim problemom.
    decko sam koji je u nadprosjecnoj formi od svojih vrsnjaka(nista posebno ali...) , cisto jedem ,donedavno sam i redovno trenirao , smanjio alkohol na minimum ,nepusim ,ni droga

    rezultati:
    testosteron ukupni 12.6 nmol /L (10-28 )
    DHEAs 8,5 umol/ L (3-11)

    Ako sam dobro shvatio ovo je jako nizak T jer je prosjek za muskarce u 20-tim oko 22 nmol

    uglavnom,cekam jos neke nalaze ali bi me zanimalo sljedece

    ako je uzrok nizak testosteron,kako se ljeci
    koji je tretman,tablete??? inekcije??? jeli to pokriva zdrastveno ili da vec pripremim lovu

    hvala
Working...
X