Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nolva - ginekomastija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nolva - ginekomastija

    Evo ovako kao sto cete vidjet u prilozenoj slici da imam problema sa dojkama,mozda ginekomastija,upute koje sam dobio od nekog lika na engleskom su ove:guess you need to take some nolva...but first try to really get lean if that does not work I´ll send you some nolva that will get that breast tissue away

    Pa sad me zanima sto je to uopce nolva?

    http://i48.tinypic.com/29og7c1.jpg

    EDIT:


    nolva ist a tablet also know as nolvadex which is used for women who have breast cancer...when men take these pills it automatically builds off the fat tissue in the males breast so that the gynocomastia dissapears


    jel zna netko nesto o ovome?
    Last edited by piko9872; 21-06-12, 20:34.

  • #2
    Re: Sta je to nolva?

    jazavaccccc

    Comment


    • #3
      Re: Sta je to nolva?

      http://www.building-body.com/forum/t...Nolvadex-nolva
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Nolva - ginekomastija

        ne treba tebi to stim nećeš ništa napravit, ovo je ili je privremeni gino radi puberteta koji će s vremenom proć ili je lipomastia, više da je ovo drugo.. probaj stisnut bradavice ako je ispod mala tvrda kuglica onda je gino ali može bit iz više razloga, koliko godina imaš?
        Originally posted by darios
        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

        Comment


        • #5
          Re: Nolva - ginekomastija

          kad stisnem bradavice apsoultno ne osjecam nista niti me ista boli,samo se smanje na normalnu velicinu nakon stiska..16god

          Comment


          • #6
            Re: Nolva - ginekomastija

            na stisak nema problema,a kad je hladno,tus ili kad ih pipas skupe se na normalno zar ne? pa kad se opuste vrate se na stanje kao na slici?
            Pocivao u miru Bozjem

            22.12.1984 - 20.12.2012

            __________________________________________________ ___________________________

            mentor: Sasa Draskovic

            Comment


            • #7
              Re: Nolva - ginekomastija

              na stisak nikakvih problema,kad sam u mrvicu hladnijoj vodi(samo da nije topla) mlak tus more hladna voda ili bilo sta se vrate u normalu..

              Comment


              • #8
                Re: Nolva - ginekomastija

                moje mišljenje je da je to pubertet....samnom u razred je išao neki lik koji je dosta rano ušao u pubertet i kad je izašao iz puberteta to se povuklo i od tad ima sve normalno....a bilo je još izraženije nego tebi....

                Comment


                • #9
                  Re: Nolva - ginekomastija

                  to ti je normalno, nemoj se zabrinjavat.. malo ti je poludio estrogen u pubertetu i to je razlog što ti se skupilo malo više masti oko bradavica, s vremenom če se to riješti.. osim ak kreneš stopama junk hrane samo će se proširit..
                  Originally posted by darios
                  pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                  Comment


                  • #10
                    Re: Nolva - ginekomastija

                    ajd ti djecko fino doktoru...sa 16 god da uzimas citostatik a nemas pojma ni sta je...nemoj da se igras...znaci pravac doktoru....

                    Comment


                    • #11
                      Re: Nolva - ginekomastija

                      Pubertet.
                      "Your body is your biggest artwork."

                      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                      Comment


                      • #12
                        Re: Nolva - ginekomastija

                        Ne znam zašto dečku pišete "pubertet" jer ja imam isti problem, a sad ću imati 20 god. Koji je onda uzrok kod mene?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Nolva - ginekomastija

                          gle,ovo nije gino ovo je lipo...momak je mlad a po slikama mu vidis da nije mastan nigdi tko da kod njega je pubertet.ja znam decka od 28god koji ima ispi problem ali kod njega je u pitanju nesto veci bf.

                          ti koliki imas bf neznam,ali pubertet se oduzi i do 20-21god...mi svi mozemo nagadat i kenjat al najbolj je otic doktoru.ciko to fino kaze sta je a ta osoba nama prenesemo pa znamo manje vise svi i ocem je rjec

                          Pocivao u miru Bozjem

                          22.12.1984 - 20.12.2012

                          __________________________________________________ ___________________________

                          mentor: Sasa Draskovic

                          Comment


                          • #14
                            Re: Nolva - ginekomastija

                            Originally posted by Ant0ni0 View Post
                            Ne znam zašto dečku pišete "pubertet" jer ja imam isti problem, a sad ću imati 20 god. Koji je onda uzrok kod mene?
                            Još si u pubertetu!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Nolva - ginekomastija

                              Originally posted by Ant0ni0 View Post
                              Ne znam zašto dečku pišete "pubertet" jer ja imam isti problem, a sad ću imati 20 god. Koji je onda uzrok kod mene?
                              nema veze što imaš 20, ne nastaje gino preko noći
                              Originally posted by darios
                              pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                              Comment

                              Working...
                              X