Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nolva - ginekomastija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ScuderiaBull
    replied
    Re: Nolva - ginekomastija

    I ja sam osjetio tu neku bolnu kuglicu (odmah iza bradavice), onak kao neki čepić (tako bi najbolje opisao oblik).

    Meni se to dogodilo s nekih 18god, s lijeve prešlo na desnu, pa malo obje, ahaha, ali prošlo je nakon par mj.

    Kao što vidiš po mojim slikama, vjerujem da nemam ginekomastiju, i da nemaš ni ti.

    EDIT:

    Wow, wow, wow Čekaj malo! Kakva je ovo tema? Kaj nije Nolva nešto što uzimaš tijekom kure steroidima?

    Da se odmah razumijemo, ja niš ne uzimam...
    Last edited by ScuderiaBull; 03-11-12, 20:09.

    Leave a comment:


  • marko15
    replied
    Re: Nolva - ginekomastija

    ovo izgleda skoro kao da sam sebe usliko... kada ustipnem oko bradavice pod prstima osjetim kao nekakvu kuglicu (dal je to mlijecna zlijezda ili sta pojma nemam), koja boli ako je pritisnem... na lijevoj strani mi je ta kuglica mrvicu veca.. ja sam 99% siguran da je ginekomastija... ali mi jos uvijek ne smeta do te mjere da odem doktoru i vidim kako da rijesim to... to sam primjetio prije cca 3 godine, sad imam 21 i jos uvijek stoji (tako da sumnjam da se radi o pubertetu), samo sta je sada puno izrazenije jel sam dobio 15-20kg u 3 god...

    Leave a comment:


  • Ando
    replied
    Re: Nolva - ginekomastija

    jos nesto..moze li mi uzimanje Cordycepsa pogorsat stanje????

    Leave a comment:


  • Ando
    replied
    Re: Nolva - ginekomastija

    isti problem...imam 21...bio danas kod doktora i htio ic na hormonalne pretrage al mi je doktor reko da netreba..istina ja sam to poceo primjecivati nakon tribulusa sa malo cudniim osjecajem u desnoj bradavici malo neko propikavanje s vremenom al nis strasno...veli doktor da je moguce radi soje a u svom shakeu sam imo odredenu kolicinu soje...i da doktor je opipo bradavice i rekao je da je sve uredu. usput i ja sam takav da si zabrijem previse pa bude samo gore nego sto bi trebalo bit )))

    Leave a comment:


  • damko
    replied
    Re: Nolva - ginekomastija

    pa et jedino da odes kod jos nekog doktora cisto da vidis sta ce drugi doktor da kaze.....ako kaze isto nemas tu sta da radis nego da ih poslusas...

    Leave a comment:


  • piko9872
    replied
    Re: Nolva - ginekomastija

    Ma eto postavio sam post iz ciste radoznalosti,da vidim vase komentare,jer to vec imam 2 godine,znaci od 14-te

    Leave a comment:


  • damko
    replied
    Re: Nolva - ginekomastija

    pa eto....znaci sacekaj da prodje izvjesno vrijeme i prati situaciju...mani se nolve na svoju ruku sa 16 god.....vjerovatno ti hormoni divljaju kao sto su ti rekli i u tvojim godina nije nista neobicno.....nemas razloga za brigu niti da poduzimas bilo sta sam na svoju ruku...

    Leave a comment:


  • piko9872
    replied
    Re: Nolva - ginekomastija

    Originally posted by damko View Post
    ajd ti djecko fino doktoru...sa 16 god da uzimas citostatik a nemas pojma ni sta je...nemoj da se igras...znaci pravac doktoru....
    bio sam kod doktora nije popipao ni nista samo je rekao da ce to proc s vremenom
    Last edited by piko9872; 22-06-12, 13:52.

    Leave a comment:


  • remode
    replied
    Re: Nolva - ginekomastija

    i ja imam malo pa sta...muskarci smo

    Leave a comment:


  • Ant0ni0
    replied
    Re: Nolva - ginekomastija

    Originally posted by MarkoPolo View Post
    A ne moras se i nemoj se opterecivati time. I moje su takve. Sta je tu je, sa nekim stvarima se moraš pomiriti, a i muskarci smo, tako da me ne brine izgled bradavica.
    Što više čitam o nekim stvarima to si više zabrijavam oko nekih stvari, kao npr. ja kojem je godinama tako i sad naletim na ovo za bradavice i zabrijem si nešto i zbediram se zbog toga, a zapravo uopće nije toliko strašno.

    I slažem se s tobom, ne treba se opterećivati zbog toga!

    Leave a comment:


  • MarkoPolo
    replied
    Re: Nolva - ginekomastija

    Originally posted by Ant0ni0 View Post
    Takve su mi bradavice već godinama, i kad sam bio klinac od 165 cm i sad kad sam visok 193 cm tako da se bojim da će mi takve vjerovatno ostati... Jbg...
    A ne moras se i nemoj se opterecivati time. I moje su takve. Sta je tu je, sa nekim stvarima se moraš pomiriti, a i muskarci smo, tako da me ne brine izgled bradavica.

    Leave a comment:


  • Ant0ni0
    replied
    Re: Nolva - ginekomastija

    Originally posted by MarkoPolo View Post
    Imaš tek 20. Tijelo ti je još uvijek u razvoju i hormoni još uvijek divljaju, kada budeš imao 26, onda ćeš moci reci da nisi u pubertetu. Sve je to normalno, ne moraš se plašiti i zabrijavati se. Nekima je normalno da imaju malo "puffy" bradavice..
    Takve su mi bradavice već godinama, i kad sam bio klinac od 165 cm i sad kad sam visok 193 cm tako da se bojim da će mi takve vjerovatno ostati... Jbg...

    Leave a comment:


  • MarkoPolo
    replied
    Re: Nolva - ginekomastija

    Originally posted by Ant0ni0 View Post
    Ja sam normalne građe tako da to nije zbog debljine, a sumnjam i da je zbog puberteta jer ipak sam na pragu 20-te pa mi nije jasno zbog čega bi to bilo.
    Bradavica je inače u većini slučajeva kao "napuhnuta" jedino dok se tuširam ili kad mi je hladno onda se vrati u stanje kakvo bi trebalo biti... :/
    Imaš tek 20. Tijelo ti je još uvijek u razvoju i hormoni još uvijek divljaju, kada budeš imao 26, onda ćeš moci reci da nisi u pubertetu. Sve je to normalno, ne moraš se plašiti i zabrijavati se. Nekima je normalno da imaju malo "puffy" bradavice..

    Leave a comment:


  • Ant0ni0
    replied
    Re: Nolva - ginekomastija

    Ja sam normalne građe tako da to nije zbog debljine, a sumnjam i da je zbog puberteta jer ipak sam na pragu 20-te pa mi nije jasno zbog čega bi to bilo.
    Bradavica je inače u većini slučajeva kao "napuhnuta" jedino dok se tuširam ili kad mi je hladno onda se vrati u stanje kakvo bi trebalo biti... :/

    Leave a comment:


  • Trace_4
    replied
    Re: Nolva - ginekomastija

    Originally posted by Ant0ni0 View Post
    Ne znam zašto dečku pišete "pubertet" jer ja imam isti problem, a sad ću imati 20 god. Koji je onda uzrok kod mene?
    nema veze što imaš 20, ne nastaje gino preko noći

    Leave a comment:

Working...
X