Announcement

Collapse
No announcement yet.

asimetrija nožnih mišića - sav teret (bar tako osjećam) pada na lijevi list noge

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asimetrija nožnih mišića - sav teret (bar tako osjećam) pada na lijevi list noge

    Lijep pozdrav svima

    imam u zadnje vrijeme problema sa nogama, sav teret (bar tako osjećam) pada na lijevi list noge, dok desni list slabije sudjeluje.. kada hodam na malo duže relacije odmah osjetim da je lijevi list napet, dok desni skoro pa ništa. Na desnoj nozi više osjetim rad mišića natkoljenice. Pogotovo ako se bavim nekim sportom, tipa nogomet onda se još više osjeti sve to. Stoga mi je i lijevi mišić podosta veći od desnog. Bio sam i kod ortopeda, ali baš i nije neki bio, dao neke uloške ali ništa specijalno mi nije pomoglo. Valja napomenuti da sam prije cca 2 god nešto bio ozljedio desni zglob noge, bilo je istegnuće ligamenata, nzn sad ni sam koji je stupanj ozljede bio, mislim da je prvi ili drugi stupanj, ništa prestrašno.

    Da li itko možda zna u čemu može biti problem, neki savjeti ili slično?

    Unaprijed hvala

  • #2
    Re: asimetrija nožnih mišića - sav teret (bar tako osjećam) pada na lijevi list noge

    nije mi bas jasno u cemu je problem...
    radi jednu po jednu nogu u teretani pa ce se izjednaciti i po snazi i po izgledu
    nazalost, najvaznija vjezba (cucanj) ne moze po jednu, ali tu listovi ionako nisu previse ukljuceni

    Comment


    • #3
      Re: asimetrija nožnih mišića - sav teret (bar tako osjećam) pada na lijevi list noge

      mozes raditi i cucanj na jednoj nozi ...ako ga mozes uraditi

      Comment


      • #4
        Re: asimetrija nožnih mišića - sav teret (bar tako osjećam) pada na lijevi list noge

        Moguće da kad si imao tu ozljedu ,automatski si težinu prebacivao na lijevu nogu u to vrijeme ,to zna bit čest problem kod takvih ozljeda.Evo prijatelj mi je ozlijedija koljeno kao klinac sa 16 godina i kad se oporavija nikad više nije hodao isto ,kao da skakuće ,a ja sam ozlijedaija oba pa valjda zato nemam tih problema,hahha ali ne preporučam to kao rješenje.Provaj se koncetrirat lako je moguće da još uvijek iz navike opterećuješ više lijevu nogu...,ili da ti je jedna noga kraća...
        Menky je napisao...
        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

        Comment


        • #5
          Re: asimetrija nožnih mišića - sav teret (bar tako osjećam) pada na lijevi list noge

          moguce je da imas problema sa kraljeznicom ,jedna noga ti je kraca od druge sto je slucaj kod vecine ljudi pripazi na drzanje kompletnog tijela ,nije samo problem u listovima opcenito
          TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
          Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

          Comment

          Working...
          X