Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko vas prakticira odlazak u saunu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko vas prakticira odlazak u saunu

    Bas me zanima koliko vas prakticira odlazak u saunu
    Bas sam danas bio, przio se na +85 do +90 u finskoj sauni, pa malo u jacuzzi, pa malo u parnu kupelj, pa nazad u jacuzzi... bas divotica
    Ja prakticiram bar 2-3x mjesecno... iako nisam do danas bio 2 mjeseca ali vracam dobru staru naviku.
    Osjecaj poslije je predobar, za oporavak idealno.

  • #2
    Re: Sauna

    Ja dignem temperaturu na 110 do 100 je stalno i 15 minuta on 30 minuta off i onda opet 15 minut on,prava stvar za ralaksaciju!

    Comment


    • #3
      Re: Sauna

      Originally posted by WTF View Post
      Bas me zanima koliko vas prakticira odlazak u saunu
      Bas sam danas bio, przio se na +85 do +90 u finskoj sauni, pa malo u jacuzzi, pa malo u parnu kupelj, pa nazad u jacuzzi... bas divotica
      Ja prakticiram bar 2-3x mjesecno... iako nisam do danas bio 2 mjeseca ali vracam dobru staru naviku.
      Osjecaj poslije je predobar, za oporavak idealno.
      nekako mi se čini ovo 2 do 3 puta mjesečno malo previše... mislim da od toga više štete nego koristi... i nije baš idealno za oporavak, podiže kortizol, a osjećaj je dobar zato što iscrpi organizam... i padanje u nesvjest nekima je dobar osjećaj... sauna je dobra ako se želiš izdehidrirat.. ok je otići jednom mjesečno ili svaki drugi mjesec... sve više je previše...ali to je samo moje skromno mišljenje, nemoj sada drvlje i kamenje na mene ako se ne slažeš... otvorio si temu da se komentira :P
      Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

      Comment


      • #4
        Re: Sauna

        Originally posted by riss View Post
        nekako mi se čini ovo 2 do 3 puta mjesečno malo previše... mislim da od toga više štete nego koristi... i nije baš idealno za oporavak, podiže kortizol, a osjećaj je dobar zato što iscrpi organizam... i padanje u nesvjest nekima je dobar osjećaj... sauna je dobra ako se želiš izdehidrirat.. ok je otići jednom mjesečno ili svaki drugi mjesec... sve više je previše...ali to je samo moje skromno mišljenje, nemoj sada drvlje i kamenje na mene ako se ne slažeš... otvorio si temu da se komentira :P
        Hehe, pa postujem tvoje misljenje, iako mislim sa se varas, cak se negdje preporucuje i 2x tjedno. I nije samo dobra ako se zelis izdehidrirat, dobra je ona za puno stvari, a kortizol cemo spustiti vitaminom C

        Comment


        • #5
          Re: Sauna

          idem ponekad u saunu i u sobu onu sa parom "steam room" eh sad jel dobro il nije ne znam ni sam vazda je oko toga bilo polemike a idem zato sto mi godi i sto ti kazes opusta

          Comment


          • #6
            Re: Sauna

            Ta s parom je parna kupelj, bas mi fino sinuse ocisti

            Comment


            • #7
              Re: Sauna

              Originally posted by WTF View Post
              Ta s parom je parna kupelj, bas mi fino sinuse ocisti
              ja kombinujem saunu i ovu parnu mozda jednom u 20 dana

              Comment

              Working...
              X