Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ljekarski nalaz, vaše mišljenje ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljekarski nalaz, vaše mišljenje ?

    Jedna osoba već neko vrijeme ima malih poteškoća u životu požalila mi se. Bila je kod ljekara specijaliste i nakon priče koju je ispričala, ljekar je dao svoje mišljenje i propisao neke tablete..
    evo nalaza:

    A ono sto ja od vas želim je da mi kažete dal su ove tablete stvarno potrebne i dal je neko upućen u farmakologiju djelovanja i sastava ovih tabletica..

    Bitno je napomenuti da ja kao drug te osobe ne mislim da je ovaj 1. dio na anlazu tačan, to je malo previše grubo rečeno, dok je ovaj 2. dio poprilicno ispravan.
    Lahko se uznemiri, slabo spava,sve mu smeta, nepravda ga ubi itd..

    Znam da ovo i nije baš tema za ovaj forum, ali eto pošto me on zamolio nadam se nekom odgovoru.
    HVALA pozz

  • #2
    Re: Ljekarski nalaz, vaše mišljenje ?

    jel ovo nalaz iz buducnosti?
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

    Comment


    • #3
      Re: Ljekarski nalaz, vaše mišljenje ?

      Originally posted by remode View Post
      jel ovo nalaz iz buducnosti?
      Ne shvatam sta si htio time reć, nalaz je od neurologa takak kakav je, ne moš od njeg imat drugačiji ...

      Comment


      • #4
        Re: Ljekarski nalaz, vaše mišljenje ?

        pise gore 8.8.2012 a po mom kalendaru danas je 25.7......znam jer je placa
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • #5
          Re: Ljekarski nalaz, vaše mišljenje ?

          ovo je opis 80% hrvata,a oava farmaceutska govna nebi uzeo taman živ gorio!
          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

          Comment


          • #6
            Re: Ljekarski nalaz, vaše mišljenje ?

            Ako je neki teži slučaj onda su definitvno potrebne tablete, ali ako i nije baš toliko strašno onda je najvažnije da čovjek sam sebi posloži "kockice" u glavi i nađe nešto što ga opušta i smiruje (npr. sport, čitanje, druženje...).

            Comment


            • #7
              Re: Ljekarski nalaz, vaše mišljenje ?

              Ovo mi je totalno nejasno:
              "osjetljiv na nepravdu"
              Jok ja sam. I meni su onda potrebni lijekovi za smirenje.



              I kako ovo objasnit:
              "nije mogao da spava"
              a odmah ispod piše
              "ritam spavanja uspostavljen"
              Ako nije mogao da spava kako ritam spavanja može biti uspostavljen?
              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

              Comment


              • #8
                Re: Ljekarski nalaz, vaše mišljenje ?

                remonde 8.8.2012 je datum sledeće kontrole.
                Ma kakav teži slučaj, nije to to.
                Dizajner, To za spavanje je bilo u početku u januaru, da bi nakon nekog vremena tj sledeće kontrole taj "ritam spavanja uspostavljen"

                No, hvala na odgovorima, ali malo više me zanimao sastav i djelovanje lijeka ako je neko upućen, a ne datum i to.

                Comment


                • #9
                  Re: Ljekarski nalaz, vaše mišljenje ?

                  Originally posted by dizajner View Post
                  Ako nije mogao da spava kako ritam spavanja može biti uspostavljen?
                  Piše unazad 2 godine... Vjerojatno na početku nije mogao spavati, pa se s vremenom to stabiliziralo.
                  jasminhalkic.com
                  http://www.myfitnesspal.com/chawwklattt

                  Comment

                  Working...
                  X