Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vadjenje krvi i odmah posle teretana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kelly
    replied
    Re: Vadjenje krvi i odmah posle teretana

    Originally posted by Casuale View Post
    Sutra ujutro bi trebao ici krv vadit a odmah posle toga tj oko 30min u teretanu,je li to preporucljivo??

    i kontao sam jos da jedem prije toga,hoce li to kako poremetit nalaz?
    Zadnji obrok u 18h ako vadiš krv sutra u 7 ujutro.

    Ja ne bih išao taj dan u teretanu.

    Leave a comment:


  • Ant0ni0
    replied
    Re: Vadjenje krvi i odmah posle teretana

    Originally posted by Casuale View Post
    @Ant0ni0 Godinu sam mladji od tebe ako te posebno zanima.Ima dosta ljudi koji nesta pojedu prije vadjenja krvi, u neznanju ili namjerno ne bi znao, pa im opet nalaz bude ok, tako se meni desilo prosle godine kad sam vadio krv u 18h popodne prije toga par puta dobro jeo i opet je nalaz bio ok.
    Onda ti samo jedi prije vađenja krvi. Nareži si špeka, luka, bijelog kruha i tak tu klopu! Sretno!

    Leave a comment:


  • Casuale
    replied
    Re: Vadjenje krvi i odmah posle teretana

    @WTF Kako mislis kompletnu analizu?
    i ja sam mislio to isto da uradim ali su mi rekli da moram 2 puta vadit krv pojedinacno, 1 za kolesterol,trigliceridi i ostale stvari , a 2 put za stitnjacu i testesteron...Citao sam malo po ostalim forumima i nije preporuljivo ista dan kad se krv vadi radit ruke dok rana od igle ne zacjeli..

    @Ant0ni0 Godinu sam mladji od tebe ako te posebno zanima.Ima dosta ljudi koji nesta pojedu prije vadjenja krvi, u neznanju ili namjerno ne bi znao, pa im opet nalaz bude ok, tako se meni desilo prosle godine kad sam vadio krv u 18h popodne prije toga par puta dobro jeo i opet je nalaz bio ok.

    Leave a comment:


  • funkomatic
    replied
    Re: Vadjenje krvi i odmah posle teretana

    Originally posted by Ant0ni0 View Post
    Normalno da nije preporučljivo odmah otići u teretanu i naravno da će poremetiti nalaz jer se 8 do 10 sati prije vađenja krvi mora biti natašte!
    Baš me zanima koliko imaš godina kad ispituješ takva pitanja...
    pa kakve veze ima kolko godina ima, i da ima 11 godina, bolje da je dosao momak pitat, nego da je radio na svoju ruku...

    Leave a comment:


  • Ant0ni0
    replied
    Re: Vadjenje krvi i odmah posle teretana

    Originally posted by Casuale View Post
    Sutra ujutro bi trebao ici krv vadit a odmah posle toga tj oko 30min u teretanu,je li to preporucljivo??

    i kontao sam jos da jedem prije toga,hoce li to kako poremetit nalaz?
    Normalno da nije preporučljivo odmah otići u teretanu i naravno da će poremetiti nalaz jer se 8 do 10 sati prije vađenja krvi mora biti natašte!
    Baš me zanima koliko imaš godina kad ispituješ takva pitanja...

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: Vadjenje krvi i odmah posle teretana

    Ja idem u utorak ujutro vaditi krv na kompletnu analizu, natašte!
    A što cu poslije toga... pa..što god poželim

    Leave a comment:


  • Casuale
    started a topic Vadjenje krvi i odmah posle teretana

    Vadjenje krvi i odmah posle teretana

    Sutra ujutro bi trebao ici krv vadit a odmah posle toga tj oko 30min u teretanu,je li to preporucljivo??

    i kontao sam jos da jedem prije toga,hoce li to kako poremetit nalaz?
Working...
X