Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vadjenje krvi i odmah posle teretana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Vadjenje krvi i odmah posle teretana

    poslije vadenja krvi se ne dize zeljezo u teretani, nego jedes zeljezo! nikakav trening
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #17
      Re: Vadjenje krvi i odmah posle teretana

      Sve je to skupa jako zanimljivo, ali onda se sjetim vojske, uzmu ti litru krvi, odmoris 1-2 h a onda ak-47 na rame, raketni bacač na leđa i setaj 12 km do gađališta....
      A sad ce njemu/meni izvaditi pola deca krvi i eto panike... Neeeee, neeee umrijet ces...
      Fino se ti nakusaj, odmori malo i popodne na željezo...nece ti nista biti...
      A ako se budes osjecao lose onda odmah prekines trening i crta kuci...

      Comment


      • #18
        Re: Vadjenje krvi i odmah posle teretana

        Originally posted by Casuale View Post
        Sutra ujutro bi trebao ici krv vadit a odmah posle toga tj oko 30min u teretanu,je li to preporucljivo??

        i kontao sam jos da jedem prije toga,hoce li to kako poremetit nalaz?

        Inače imaš i na netu, no kod nas se o tome šuti, vađenje krvi može biti potencijalno opasno jer kad se izvadi veća količina krvi tijelo ubrzano stvara novu krv (krvna zrnca...) i pri ubrzanom radu može doći do pogrešaka u proizvodnji krvnih zrnaca što može izazvati leukemiju i sl.

        Iz razloga što se to može dokazati u USA se krv plaća, ovdje ne... niti jedan liječnik Vam ovo neće raći no ima prof na farmacij i dr. koj iovo znaju napomenuti, do tada nisam imao pojima da je ovako nešto moguće.

        Zato teretan iza takvog šoka za tijelo najmanje je što ti treba... da možeš i trčat iza toga i sl, možeš...a je li pametno...

        Comment


        • #19
          Re: Vadjenje krvi i odmah posle teretana

          Radi se o maloj kolicini krvi, sto ti izvade za analizu, siću...
          To da doniraš krv pa ti uzmu dec-dva i vise.. E to je druga prica....

          Comment


          • #20
            Re: Vadjenje krvi i odmah posle teretana

            Originally posted by WTF View Post
            Radi se o maloj kolicini krvi, sto ti izvade za analizu, siću...
            To da doniraš krv pa ti uzmu dec-dva i vise.. E to je druga prica....
            ja sam isto mislio da je riječ o doniranju krvi, a kad ono o analizi krvi, izvade bezznačajnu količinu,
            slobodno moze u teretanu odmah pri vađenju...

            Comment


            • #21
              Re: Vadjenje krvi i odmah posle teretana

              Originally posted by TitanGym_VP View Post
              Inače imaš i na netu, no kod nas se o tome šuti, vađenje krvi može biti potencijalno opasno jer kad se izvadi veća količina krvi tijelo ubrzano stvara novu krv (krvna zrnca...) i pri ubrzanom radu može doći do pogrešaka u proizvodnji krvnih zrnaca što može izazvati leukemiju i sl.

              Iz razloga što se to može dokazati u USA se krv plaća, ovdje ne... niti jedan liječnik Vam ovo neće raći no ima prof na farmacij i dr. koj iovo znaju napomenuti, do tada nisam imao pojima da je ovako nešto moguće.

              Zato teretan iza takvog šoka za tijelo najmanje je što ti treba... da možeš i trčat iza toga i sl, možeš...a je li pametno...
              Zanimljivo, volio bih vise inf o ovome..
              "Your body is your biggest artwork."

              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

              Comment


              • #22
                Re: Vadjenje krvi i odmah posle teretana

                Priču sam doznao od jedne diplomirane famacutkine pošto su njima o tome govorili na faxu kasnije sam googlao i našao potvrde, sad nemam vrmena tražiti no slobodno proguglaj i postavi post jer u HR je srednji vijek znanja vezano uz ovo.

                Comment

                Working...
                X