Announcement

Collapse
No announcement yet.

Depresija i bodybuilding

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Depresija i bodybuilding

    Zanima me dali se itko s njome ovdje bori i dali korisiti ljekove (antidepresive)? Ja sam promjenio nekoliko i većinom imaju neki gadan efekat uspavljivanja i bilo mi je jako teško vježbati (a vježbat volim, uvijek sam volio sport svašta sam probao ali se nakraju uvijek vratim na bb).
    Once more into the fray
    Into the last good fight I'll ever know
    Live and die on this day
    Live and die on this day

  • #2
    Re: Depresija i bodybuilding

    Ajmo da probamo na prirodan nacin znacii idi u neki gym i vjezaj kolko mozes ali da se iscrpis mnogo od taj trening... kad se vratis 1 casa zeleni caj zasto zeleni caj kako sto znam smiruje nerve pa sad tvoje je da probas da nam kazes rezultate
    I live for BODYBUILDING

    Comment


    • #3
      Re: Depresija i bodybuilding

      A da nam kazes zasto te muci depresija , sigurno postoji neki problem u tvom zivotu?

      Comment


      • #4
        Re: Depresija i bodybuilding

        Originally posted by Builty View Post
        A da nam kazes zasto te muci depresija , sigurno postoji neki problem u tvom zivotu?
        ma ima ih više, životna situacija uglavnom...
        Once more into the fray
        Into the last good fight I'll ever know
        Live and die on this day
        Live and die on this day

        Comment


        • #5
          Re: Depresija i bodybuilding

          Originally posted by TheShadow View Post
          Ajmo da probamo na prirodan nacin znacii idi u neki gym i vjezaj kolko mozes ali da se iscrpis mnogo od taj trening... kad se vratis 1 casa zeleni caj zasto zeleni caj kako sto znam smiruje nerve pa sad tvoje je da probas da nam kazes rezultate
          pokušat ću, hvala na savjetu
          Once more into the fray
          Into the last good fight I'll ever know
          Live and die on this day
          Live and die on this day

          Comment


          • #6
            Re: Depresija i bodybuilding

            Tempiraj upotrebu antidepresiva mozda.
            DR. Lonnie Lowery

            Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

            Comment


            • #7
              Re: Depresija i bodybuilding

              Natjeraj se odradit dobar trening, poslije bi trebao bit pun serotonina

              Comment


              • #8
                Re: Depresija i bodybuilding

                Originally posted by skullHeaD View Post
                Tempiraj upotrebu antidepresiva mozda.
                to je pomalo problem jer postoji 2ije vrste, jedan se uzima prije spavanja (znači navečer) i ima efekat cijeli sljedeći dan a druga vrsta se uzima ujutro čim se probudiš i isto ima efekat cijeli dan, taj bi još možda i mogao nekako ukomponirati ali ja pijem ovaj navečer jer imam problema sa spavanjem pa su mi dali taj...
                Once more into the fray
                Into the last good fight I'll ever know
                Live and die on this day
                Live and die on this day

                Comment


                • #9
                  Re: Depresija i bodybuilding

                  Originally posted by Bjelanjak View Post
                  Natjeraj se odradit dobar trening, poslije bi trebao bit pun serotonina
                  jel dobar trening može biti 1h i 30min cardio? to sam danas odradio (nemogu u komadu napravim poneku stanku kad osjetim da moram stat)
                  Once more into the fray
                  Into the last good fight I'll ever know
                  Live and die on this day
                  Live and die on this day

                  Comment


                  • #10
                    Re: Depresija i bodybuilding

                    Hospitaliziran na dječijoj psihijatriskoj bolnici Kukuljevićeva 2 puta, bio na odjelu, pa oko 3 tjedna svaki put. 1. hospitalizacija depresija 2. hospitalizacija nekakva psihoza... Oš da ti ja budem doktor?! XD

                    Comment


                    • #11
                      Re: Depresija i bodybuilding

                      Originally posted by pava View Post
                      Hospitaliziran na dječijoj psihijatriskoj bolnici Kukuljevićeva 2 puta, bio na odjelu, pa oko 3 tjedna svaki put. 1. hospitalizacija depresija 2. hospitalizacija nekakva psihoza... Oš da ti ja budem doktor?! XD
                      ne trebam doktora samo me zanima kako vježbati pored ljekova kad uspavljuju, a naravno kad zijevaš ko riba na suhom da ti ni trening neće biti baš nešto ekstra...
                      Once more into the fray
                      Into the last good fight I'll ever know
                      Live and die on this day
                      Live and die on this day

                      Comment


                      • #12
                        Re: Depresija i bodybuilding

                        Najbolje da ti pokusas izlijeciti tu depresiju na neki nacin, probaj razluciti sto te tocno muci u zivotu, tj. sto je tvoj problem, uzmi vremena 1 mjesec - 2 i rijesi to, pa tek onda nastavi sa treningom .. To ti je moj prijedlog ..

                        Comment


                        • #13
                          Re: Depresija i bodybuilding

                          Originally posted by Samo-ja View Post
                          ne trebam doktora samo me zanima kako vježbati pored ljekova kad uspavljuju, a naravno kad zijevaš ko riba na suhom da ti ni trening neće biti baš nešto ekstra...
                          Pa prestani ih piti vrlo jednostavno. XD To i je svrha tih ljekova da ti blokiraju rad mozga, zato ti se spava... Psihijatrija ti ide po 1 jednostavnoj filozofiji: kad mozak ima nepoželjne misli oni ne odstranju uzrok, nego mu usporavaju rad da ih ima što manje...
                          Mozak je možda blokiran od te droge, al mišići i dalje rade zato udri brate!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Depresija i bodybuilding

                            Originally posted by pava View Post
                            Pa prestani ih piti vrlo jednostavno. XD To i je svrha tih ljekova da ti blokiraju rad mozga, zato ti se spava... Psihijatrija ti ide po 1 jednostavnoj filozofiji: kad mozak ima nepoželjne misli oni ne odstranju uzrok, nego mu usporavaju rad da ih ima što manje...
                            Mozak je možda blokiran od te droge, al mišići i dalje rade zato udri brate!
                            ma ne koristim ih više jer od njih ionako nikakve pomoći (više štete nego koristi)... sad samo vježbam, kad se osjećam šugavo osjećam nemogu ja tu ništa ali svejedno vježbam
                            Once more into the fray
                            Into the last good fight I'll ever know
                            Live and die on this day
                            Live and die on this day

                            Comment


                            • #15
                              Re: Depresija i bodybuilding

                              Mozda ti se vec javlja placebo efekat,znaci uzimas ih i mislis da je od njih situacija bolja.
                              Pronadi uzrok problema,i polako rijesavaj,nemoj se brinuti..

                              A teretana ce ti samo pomoc da manje mislis na probleme,kad udes u teretanu iskljuci sve probleme i misli na trening.

                              Comment

                              Working...
                              X