Announcement

Collapse
No announcement yet.

Depresija i bodybuilding

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Depresija i bodybuilding

    Ma nie da me tijeraš da pišem, zabavno je meni na forumu, uvjek neka dobra zaj*ban*ija, neg prštiš od negative i nisi mi odgovorio na pitanje, jer ipak nije samo-ja, jer tu smo: ja, wtf, riss, slavonka23, ant0ni0....

    Samo u depresiji kukanje ne pomaže nego traženje izlaza iz kukanja, zato je ovo pomalo dosadno, I što te uopće u životu veseli...?

    Inače definicija prijatelja (u riječniku hrvatskih riječi) je: blizak poznanik s kojim se u druženju njeguju poštovanje, povjerenje i ljubav.
    Dakle netko ko ima samo 1 polu-prijatelja je netko ko teško iskazuje ljubav, poštovanje i povjerenje prema drugima...
    Sad smo nešto i naučili o tebi. XD

    Comment


    • #77
      Re: Depresija i bodybuilding

      Originally posted by pava View Post
      Ma nie da me tijeraš da pišem, zabavno je meni na forumu, uvjek neka dobra zaj*ban*ija, neg prštiš od negative i nisi mi odgovorio na pitanje, jer ipak nije samo-ja, jer tu smo: ja, wtf, riss, slavonka23, ant0ni0....

      Samo u depresiji kukanje ne pomaže nego traženje izlaza iz kukanja, zato je ovo pomalo dosadno, I što te uopće u životu veseli...?

      Inače definicija prijatelja (u riječniku hrvatskih riječi) je: blizak poznanik s kojim se u druženju njeguju poštovanje, povjerenje i ljubav.
      Dakle netko ko ima samo 1 polu-prijatelja je netko ko teško iskazuje ljubav, poštovanje i povjerenje prema drugima...
      Sad smo nešto i naučili o tebi. XD
      ne znam dali me išta uopće veseli u životu, ali kad bi baš nešto morao naći onda bi to bili motori... naravno da mi je teško iskazati to što si naveo jer nemam kome vjerovati (kad se opečeš piriš i na hladno) osim toga on nikad ni neće biti ništa nego polu-prijatelj jer je takav tip osobe koji voli lagat (o svemu i svačemu) i kao takvome mu nikad neću moći vjerovati, došlo je do toga da mu vjerujem samo kad vidim to što je rekao da ima ili kad ima neki dokaz za to...
      Once more into the fray
      Into the last good fight I'll ever know
      Live and die on this day
      Live and die on this day

      Comment


      • #78
        Re: Depresija i bodybuilding

        Originally posted by Ant0ni0 View Post
        Pročitaj stranicu prije, baš je riss napisao kako postoji više vrsta psihijatara tako da pogledaj kod kakvog ti ideš.

        Inače, znam jednu osobu koja ide kod psihijatra (psihoterapeuta) i razgovori traju po 45 minuta i budu jednom tjedno i čini mi se da su ti psihijatri (psihoterapeuti) najbolji za rješavanje psih. problema.
        jesam i o tome sam se raspitao ali mi je rečeno od strane njih da nitko (od ovih što ideš preko uputnice) to ne radi, tako da bi mi jedino ostala kao opcija privatni dr. a s obzirom da traže 200-250kn/h to mi nikako nije prihvatljivo...
        Once more into the fray
        Into the last good fight I'll ever know
        Live and die on this day
        Live and die on this day

        Comment


        • #79
          Re: Depresija i bodybuilding

          Samo-ja... kao što je rekao pava, svi smo tu... ako poželiš razgovarati s nekim, mogu u svoje ime reći (a vjerujem da će se i drugi složiti) - tu smo... slobodno se javi
          I know i can be what i wanna be,
          if i work hard at it,
          i'll be where i wanna be
          i know i can, i know i can <3

          Comment


          • #80
            Re: Depresija i bodybuilding

            Originally posted by Samo-ja View Post
            jesam i o tome sam se raspitao ali mi je rečeno od strane njih da nitko (od ovih što ideš preko uputnice) to ne radi, tako da bi mi jedino ostala kao opcija privatni dr. a s obzirom da traže 200-250kn/h to mi nikako nije prihvatljivo...
            Iskreno, to mi je jako čudno pošto Osijek nije baš mali grad tako da sumnjam da nemaju psihijatra koji odrađuje i razgovore sa pacijentima, a i gore je Slavonka napisala da je vodila dedu na razgovor, a razgovor je trajao 45 min.
            Probaj onda kod tog psihijatra ako ne nađeš nikakvog koji vodi razgovore...

            Comment


            • #81
              Re: Depresija i bodybuilding

              nije mi jasno kako su ti mogli reći da nitko ne radi.. kad znam da konkretno, dr. Benić vodi psihoterapije... neki dan sam ga išla nešto pitati i bez problema me primio i objasnio mi sve... ali je kao žurio jer ga čekaju na psihoterapiji... Govorim za njega, jer jedino njega znam...
              I know i can be what i wanna be,
              if i work hard at it,
              i'll be where i wanna be
              i know i can, i know i can <3

              Comment


              • #82
                Re: Depresija i bodybuilding

                Originally posted by Samo-ja View Post
                jedino što mi je donekle bilo pomoglo je bila dnevna bolnica...
                a zašto ne nastaviš s dnevonom bolnicom? i ne vjerujem da baš nema niti jedan psihijatar u Os koji ne vodi psihoterapiju... nisi se dovoljno potrudio tražit..
                Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                Comment


                • #83
                  Re: Depresija i bodybuilding

                  Originally posted by Slavonka23 View Post
                  Samo-ja... kao što je rekao pava, svi smo tu... ako poželiš razgovarati s nekim, mogu u svoje ime reći (a vjerujem da će se i drugi složiti) - tu smo... slobodno se javi
                  moglo bi biti kemije hehe
                  Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                  Comment


                  • #84
                    Re: Depresija i bodybuilding

                    Originally posted by riss View Post
                    a zašto ne nastaviš s dnevonom bolnicom? i ne vjerujem da baš nema niti jedan psihijatar u Os koji ne vodi psihoterapiju... nisi se dovoljno potrudio tražit..
                    iz više razloga prvi je zato što se čeka mjesec dana da te pozovu da ideš na taj uvodni razgovor i nakon toga još toliko da te prime, a pošto puno ljudi čeka nekako mi je glupo krasti im njihovu priliku, a osim toga poprilično je teško pričati o takvim stvarim ispred 15ak ljudi + 2 med.sestre i doktorom/icom (meni je bilo a i iz onoga što su oni rekli očito je i njima bilo)... sad trenutno čekam da dođem na red za hagioterapiju (možda pomogne)...
                    Once more into the fray
                    Into the last good fight I'll ever know
                    Live and die on this day
                    Live and die on this day

                    Comment


                    • #85
                      Re: Depresija i bodybuilding

                      Originally posted by Slavonka23 View Post
                      nije mi jasno kako su ti mogli reći da nitko ne radi.. kad znam da konkretno, dr. Benić vodi psihoterapije... neki dan sam ga išla nešto pitati i bez problema me primio i objasnio mi sve... ali je kao žurio jer ga čekaju na psihoterapiji... Govorim za njega, jer jedino njega znam...
                      iskreno govoreći ne znam, pitao sam nekoliko puta i dobio takav odgovor a druga osoba mi je rekla da to možda rade na Kbc-u Osijek ali da je pitanje koliko bi vremena imali jer su pretrpani, tako da nikad ni nisam dobio neki "čisti" odgovor na tu temu
                      Once more into the fray
                      Into the last good fight I'll ever know
                      Live and die on this day
                      Live and die on this day

                      Comment


                      • #86
                        Re: Depresija i bodybuilding

                        Originally posted by riss View Post
                        moglo bi biti kemije hehe
                        I know i can be what i wanna be,
                        if i work hard at it,
                        i'll be where i wanna be
                        i know i can, i know i can <3

                        Comment


                        • #87
                          Re: Depresija i bodybuilding

                          Originally posted by Samo-ja View Post
                          iskreno govoreći ne znam, pitao sam nekoliko puta i dobio takav odgovor a druga osoba mi je rekla da to možda rade na Kbc-u Osijek ali da je pitanje koliko bi vremena imali jer su pretrpani, tako da nikad ni nisam dobio neki "čisti" odgovor na tu temu
                          ja nebi išla na rekla - kazala.. nego fino odi tamo u Europsku i ravno kod doktora i pitaj ga...
                          I know i can be what i wanna be,
                          if i work hard at it,
                          i'll be where i wanna be
                          i know i can, i know i can <3

                          Comment


                          • #88
                            Re: Depresija i bodybuilding

                            Motori, za aute ili motocikli?
                            A cure kako s time stojiš, kad si se zadnji put (ma znaš ono), cure imaju u sebi usađeno, ono, majčinsku sažaljivost, igraj na kartu depresije, nađi si jednu i nauživaj se.

                            Čovjek u depresiji treba se koncentrirati na sreću i užitak, a ne na kukanje što ga još dublje baca u jamu žalosti zvanu depresija.

                            Meni su u osnovnoj nagurali slinavu lizalicu u uho, zvali me partizanom iako su znali da mi je dida prošao muke s njima i da mu je brat ubijen na Bleiburgu, prijatelji su mi se seksali dok sam ja doma sjedio u kazni, i kaj sad koncentrirao sam se na radost i sve što pod time smatram, ignorirajući ostalo smatrajući to sputnjom i beskorisnim glupostima, važno je ono što te održava na životu i sreća (što god ti pod time smatrao).

                            Noć je najcrnija prije zore, jer u zoru sva zvjerad se vraća u jame iz kojih su izišli.
                            Noćna mora traje samo onoliko koliko si ti odlučio spavati, sve što trebaš je probuditi se.
                            Živio, uživaj, seksaj, vozi motore ili aute, a ostali nek se gone k vragu i neg po njemu seru dok ih ne nabode na vile.

                            Comment


                            • #89
                              Re: Depresija i bodybuilding

                              Originally posted by pava View Post
                              Motori, za aute ili motocikli?
                              A cure kako s time stojiš, kad si se zadnji put (ma znaš ono), cure imaju u sebi usađeno, ono, majčinsku sažaljivost, igraj na kartu depresije, nađi si jednu i nauživaj se.

                              Čovjek u depresiji treba se koncentrirati na sreću i užitak, a ne na kukanje što ga još dublje baca u jamu žalosti zvanu depresija.

                              Meni su u osnovnoj nagurali slinavu lizalicu u uho, zvali me partizanom iako su znali da mi je dida prošao muke s njima i da mu je brat ubijen na Bleiburgu, prijatelji su mi se seksali dok sam ja doma sjedio u kazni, i kaj sad koncentrirao sam se na radost i sve što pod time smatram, ignorirajući ostalo smatrajući to sputnjom i beskorisnim glupostima, važno je ono što te održava na životu i sreća (što god ti pod time smatrao).

                              Noć je najcrnija prije zore, jer u zoru sva zvjerad se vraća u jame iz kojih su izišli.
                              Noćna mora traje samo onoliko koliko si ti odlučio spavati, sve što trebaš je probuditi se.
                              Živio, uživaj, seksaj, vozi motore ili aute, a ostali nek se gone k vragu i neg po njemu seru dok ih ne nabode na vile.
                              motocikli, što se tiče cura tu nemam šanse tj. niti izgledom niti karakterom nisam baš nešto tako da čisto sumnjam da će od toga ikad biti išta...
                              Once more into the fray
                              Into the last good fight I'll ever know
                              Live and die on this day
                              Live and die on this day

                              Comment


                              • #90
                                Re: Depresija i bodybuilding

                                Originally posted by Samo-ja View Post
                                motocikli, što se tiče cura tu nemam šanse tj. niti izgledom niti karakterom nisam baš nešto tako da čisto sumnjam da će od toga ikad biti išta...
                                Jesi ikada išao gradom i okrenuo se malo oko sebe...sjedio na klupi, promenadi i promatrao ljude? Ako nisi - kreni puno toga ćeš shvatiti i primjetiti...

                                Ja to volim raditi
                                I know i can be what i wanna be,
                                if i work hard at it,
                                i'll be where i wanna be
                                i know i can, i know i can <3

                                Comment

                                Working...
                                X