Announcement

Collapse
No announcement yet.

Depresija i bodybuilding

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Depresija i bodybuilding

    Originally posted by Slavonka23 View Post
    Jesi ikada išao gradom i okrenuo se malo oko sebe...sjedio na klupi, promenadi i promatrao ljude? Ako nisi - kreni puno toga ćeš shvatiti i primjetiti...

    Ja to volim raditi
    Stalker!

    @Samo-Ja, frend... Moras se trgnuti malo, takvim razmisljanjem ni neces dobiti nista od navedenog. Kako bi rekao moj trener " negativne misli privlace negativne stvari"...
    Moras se malo vise boriti za sebe, vise samopouzdanja.

    Comment


    • #92
      Re: Depresija i bodybuilding

      Originally posted by WTF View Post
      Stalker!
      zar i ti? svi me nešto optužuju
      I know i can be what i wanna be,
      if i work hard at it,
      i'll be where i wanna be
      i know i can, i know i can <3

      Comment


      • #93
        Re: Depresija i bodybuilding

        Originally posted by Samo-ja View Post
        motocikli, što se tiče cura tu nemam šanse tj. niti izgledom niti karakterom nisam baš nešto tako da čisto sumnjam da će od toga ikad biti išta...
        Aha, još i osječaj manje vrijednosti!
        Što ti misliš da su ljudi anđeli? Misliš da oni psihijatri isto u mladosti nisu bili budale dimili travu i radili gluposti i oni medicinski tehničari, da znaš jednog, ovako malo bolje nasmijao bi se. Misliš da su te curice savršene. XD hehe, Misli opet.

        Comment


        • #94
          Re: Depresija i bodybuilding

          Originally posted by WTF View Post
          @Samo-Ja, frend... Moras se trgnuti malo, takvim razmisljanjem ni neces dobiti nista od navedenog. Kako bi rekao moj trener " negativne misli privlace negativne stvari"...
          Moras se malo vise boriti za sebe, vise samopouzdanja.
          WTF, vjeruj mi da je najlakše nekome reći "Bori se.", "Trgni se." i slično, ali to baš i nije tako jer je većina psihičkih problema toliko jaka da jednostavno nemaš snage za to. Onaj koji je tako nešto prošao ili prolazi jedino on to može razumjeti (i možda neki psihijatar). Ljudi zapravo ne znaju što je depresija. Čuo sam dosta ljudi koji kažu da su u depresiji, a onda ih pitam da mi kažu kakve simptome imaju pa kažu "Tužno se osjećam." To nije depresija, depresija je nešto puno gore sa puno neugodnih i ružnih simptoma i ne lječi se preko noći, nažalost...

          Comment


          • #95
            Re: Depresija i bodybuilding

            Istina, Antonio...imam dugogodišnje iskustvo s tim... kada su svi već lagano digli ruke i pomirili se, ja sam se nastavila boriti i sada mi je drago zbog toga..jer mu je puno bolje nego prije npr.godinu dana. ALI potrebno je da i on sam donese neke odluke, da krene malo promatrati ljude oko sebe i shvati da nisu svi savršeni...da nisu svi dečki crni,zgodni,visoki i imaju za cure manekenke. To je prvo što mora shvatiti... jer niti jedan psiholog, psihijatar mu neće pomoći ako si u prvom redu on sam ne želi pomoći. Ponekad, uz veliku volju ti najviše može pomoći prijatelj...ili netko s kim možeš otvoreno razgovarati, a da ga ne gledaš kao liječnika.
            I know i can be what i wanna be,
            if i work hard at it,
            i'll be where i wanna be
            i know i can, i know i can <3

            Comment


            • #96
              Re: Depresija i bodybuilding

              cuj Antonio, meni je to najlakse reci jer nisam kompetentan za ostalo, ja ga cisto pokusavam ohrabriti i potaknuti da se trgne.
              Mislim da je kulenuša, pardon slavonka to najbolje rekla:


              Originally posted by Slavonka23 View Post
              ALI potrebno je da i on sam donese neke odluke, da krene malo promatrati ljude oko sebe i shvati da nisu svi savršeni...da nisu svi dečki crni,zgodni,visoki i imaju za cure manekenke. To je prvo što mora shvatiti...

              Comment


              • #97
                Re: Depresija i bodybuilding

                ma ak ti ja dam...
                I know i can be what i wanna be,
                if i work hard at it,
                i'll be where i wanna be
                i know i can, i know i can <3

                Comment


                • #98
                  Re: Depresija i bodybuilding

                  Originally posted by Slavonka23 View Post
                  Jesi ikada išao gradom i okrenuo se malo oko sebe...sjedio na klupi, promenadi i promatrao ljude? Ako nisi - kreni puno toga ćeš shvatiti i primjetiti...

                  Ja to volim raditi
                  jesam, i shvatio sam da 9 od 10 ljudi nikad nije samo ili su s prijateljem/icom ili s dečkom/djevojkom tj. svi su zajedno što bi značilo da sam opet ja frik jer sam, sam...
                  Once more into the fray
                  Into the last good fight I'll ever know
                  Live and die on this day
                  Live and die on this day

                  Comment


                  • #99
                    Re: Depresija i bodybuilding

                    Originally posted by WTF View Post
                    Stalker!

                    @Samo-Ja, frend... Moras se trgnuti malo, takvim razmisljanjem ni neces dobiti nista od navedenog. Kako bi rekao moj trener " negativne misli privlace negativne stvari"...
                    Moras se malo vise boriti za sebe, vise samopouzdanja.
                    tvoj trener onda očito ima mozga, moj trener (dok sam treniro kickbox) me samo vrijeđo nazviao pičkom itd zato što nakon 1/1,5h nisam više imao snage, to me je toliko živciralo da sam ga više puta poželio nokautirat ali s obzirom da je to bio matori konj (60+god) bojao sam se da kad bi to napravio da se više nebi ni digao sa zemlje tako da nisam i to je bio jedan od razloga zašto sam prestao trenirati a i ozljeda koju sam zadobio zbog njega jer me je preiviše forsirao...
                    Once more into the fray
                    Into the last good fight I'll ever know
                    Live and die on this day
                    Live and die on this day

                    Comment


                    • Re: Depresija i bodybuilding

                      Originally posted by pava View Post
                      Aha, još i osječaj manje vrijednosti!
                      Što ti misliš da su ljudi anđeli? Misliš da oni psihijatri isto u mladosti nisu bili budale dimili travu i radili gluposti i oni medicinski tehničari, da znaš jednog, ovako malo bolje nasmijao bi se. Misliš da su te curice savršene. XD hehe, Misli opet.
                      ne mislim nego se osjećam odbačenim, naravno da nisu anđeli i ne znam dali su pušili tarvu ili ne ja znam da ja nisam, pijanstvo i alkohol mi nisu strani ali droge jesu nikad nisam ništa koristio a ako su antidepresivi "droge" onda je i to prejadno (govorim o efektu)
                      Once more into the fray
                      Into the last good fight I'll ever know
                      Live and die on this day
                      Live and die on this day

                      Comment


                      • Re: Depresija i bodybuilding

                        Originally posted by Slavonka23 View Post
                        Istina, Antonio...imam dugogodišnje iskustvo s tim... kada su svi već lagano digli ruke i pomirili se, ja sam se nastavila boriti i sada mi je drago zbog toga..jer mu je puno bolje nego prije npr.godinu dana. ALI potrebno je da i on sam donese neke odluke, da krene malo promatrati ljude oko sebe i shvati da nisu svi savršeni...da nisu svi dečki crni,zgodni,visoki i imaju za cure manekenke. To je prvo što mora shvatiti... jer niti jedan psiholog, psihijatar mu neće pomoći ako si u prvom redu on sam ne želi pomoći. Ponekad, uz veliku volju ti najviše može pomoći prijatelj...ili netko s kim možeš otvoreno razgovarati, a da ga ne gledaš kao liječnika.
                        crn jesam (check) zgodan nisam (check) visok jesam 188cm (check), nebih ja htio imati manekenku koji će mi k...c one mršave i štrkaljste nemaš je za šta ni uhvatit (same kosti)... shvaćam da su svi nesavršeni ali neshvaćam tj. imam osjećaj da ne pripadam među ljude tj. da me mrze itd... uvijek se ponašam maksimalno pristojno a natrag dobijem kontra...
                        Once more into the fray
                        Into the last good fight I'll ever know
                        Live and die on this day
                        Live and die on this day

                        Comment


                        • Re: Depresija i bodybuilding

                          Originally posted by Samo-ja View Post
                          jesam, i shvatio sam da 9 od 10 ljudi nikad nije samo ili su s prijateljem/icom ili s dečkom/djevojkom tj. svi su zajedno što bi značilo da sam opet ja frik jer sam, sam...
                          jooj.. nisi frik.. nisu svi uvijek s nekim..nego ti samo takve i vidiš, odnosno primjećuješ, jer ti to fali.

                          A što je dovelo do toga da nemaš prijatelja, jesi se ti povukao i "uvukao" u sebe ili?
                          I know i can be what i wanna be,
                          if i work hard at it,
                          i'll be where i wanna be
                          i know i can, i know i can <3

                          Comment


                          • Re: Depresija i bodybuilding

                            Vezano za zadnju rečenicu, onda se očito krećeš u krivin društvenin krugovima, proširi malo svoje obzore.

                            Upoznaj nove ljude, izlazi, opijaj se ( ), luduj...

                            Možda se ovo sad čini neko pametovanje ili ku*čenje, al kažen ti, moraš malo probat nove stvari/osobe.
                            "What the mind believes the body achieves."

                            Comment


                            • Re: Depresija i bodybuilding

                              Originally posted by Ant0ni0 View Post
                              WTF, vjeruj mi da je najlakše nekome reći "Bori se.", "Trgni se." i slično, ali to baš i nije tako jer je većina psihičkih problema toliko jaka da jednostavno nemaš snage za to. Onaj koji je tako nešto prošao ili prolazi jedino on to može razumjeti (i možda neki psihijatar). Ljudi zapravo ne znaju što je depresija. Čuo sam dosta ljudi koji kažu da su u depresiji, a onda ih pitam da mi kažu kakve simptome imaju pa kažu "Tužno se osjećam." To nije depresija, depresija je nešto puno gore sa puno neugodnih i ružnih simptoma i ne lječi se preko noći, nažalost...
                              dobro si to napisao.. taj osjećaj manje vrijednosti je samo jedan od simptoma... definitivno si @samo-ja treba pronaći društvo i prijatelja koji će ga podržati, kojem će se moći povjerit.. prijatelja će pronaći tako da "žrtvuje" sebe.. to znači da se on mora prvi otvoriti prema nekom, pa kako završi, završi.. nema bez muke ništa.. koliko sam puta i sam bio izigran od tako zvanih "prijatelja", ali sve je to život.. sada imam svega 3 prava prijatelja, ostali su samo eto za pozdravit... ali ta 3 vrijede više od 300...
                              @samo-ja, pokušaj 100 puta i nađi si jednog pravog prijatelja na kojeg ćeš se moći oslonit u svakom trenutku.. prije toga, naravno kod psihijatra po terapiju a cure, one će doći same po sebi kad se malo izvućeš iz te depresije.. dobro je moja draga @slavonka napisala: gledaj ljude! - vidjet ćeš da svaka krpa nađe zakrpu, nisu drugi ljudi ništa vrijedniji od tebe i samo o tvom stavu prema sebi ovisi koliko ćeš cura imati.. ovaj simptom manje vrijednosti će proći ako si pronađeš prijatelja kao terapeuta, poslušaš savjete psihijatra kao stručne osobe i uzimaš terapiju kako ti je propisao.. bez ne kombinacije neće ići, nažalost...
                              Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                              Comment


                              • Re: Depresija i bodybuilding

                                Originally posted by Slavonka23 View Post
                                jooj.. nisi frik.. nisu svi uvijek s nekim..nego ti samo takve i vidiš, odnosno primjećuješ, jer ti to fali.

                                A što je dovelo do toga da nemaš prijatelja, jesi se ti povukao i "uvukao" u sebe ili?
                                jesam, jer se nakon one nesreće nisam imao na koga osloniti... svi su mislili da sam ga ja ubio tj. nitko nije vjerovao meni (čak ni vlastita obitelj), i sad većinu vremena provodim kod kuće puno sam se puta pitao dali ja to stvarno jesam što su rekli da jesam ako jesam onda i trebam biti u zatvoru ili negdje...
                                Once more into the fray
                                Into the last good fight I'll ever know
                                Live and die on this day
                                Live and die on this day

                                Comment

                                Working...
                                X