Announcement

Collapse
No announcement yet.

Depresija i bodybuilding

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Depresija i bodybuilding

    Hehe, uvijek sam se pitao kako vam se da stalno gledati sve i biti u shoppingu po nekoliko sati, ali dobro, sad vidim da ima koristi od toga (barem u tvom slučaju)...

    Comment


    • Re: Depresija i bodybuilding

      Originally posted by Slavonka23 View Post
      to ti je sve zbog onog...kad s dečkom idem u trgovine.. pa "ček, samo da ovo vidim..." ili "samo da vidim što ima" a njemu - mrak na oči
      A njemu '' kava u kafiću'' a ti lutaj okolo šopingoličarska lutalico .... barem sam sebe tako naucio :P

      Comment


      • Re: Depresija i bodybuilding

        Originally posted by WTF View Post
        A njemu '' kava u kafiću'' a ti lutaj okolo šopingoličarska lutalico .... barem sam sebe tako naucio :P
        to su tatine i bratove metode kad idu samnom i mamom u shopping... hahah

        u prvih 20min si kupe što im treba...i onda zasjednu u kafić..i zovu na mob. svakih pola sata.. "Jeste konačno gotove?!?!?"
        I know i can be what i wanna be,
        if i work hard at it,
        i'll be where i wanna be
        i know i can, i know i can <3

        Comment


        • Re: Depresija i bodybuilding

          Originally posted by Ant0ni0 View Post
          Hehe, uvijek sam se pitao kako vam se da stalno gledati sve i biti u shoppingu po nekoliko sati, ali dobro, sad vidim da ima koristi od toga (barem u tvom slučaju)...
          To su jedina mjesta gdje su detaljno posvecene peglanju... zna se cega

          Comment


          • Re: Depresija i bodybuilding

            Originally posted by WTF View Post
            To su jedina mjesta gdje su detaljno posvecene peglanju... zna se cega
            Hahaha, to se slažem...

            Comment


            • Re: Depresija i bodybuilding

              Obožavam taj čaj od matičnjaka, piješ ga cijeli dan i totalno si high haha

              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

              Comment


              • Re: Depresija i bodybuilding

                Hehehhe, svaki put pitaš za čaj, pa ti Travusha (a.k.a Slavonka) prva odgovori i uputi te u ljekarnu.

                Odmah nakon nje se opet ja javljam i nudim ti jeftiniju opciju da odeš na plac, jer tam ga ima.

                Tonček, nebuš valjda tak svaki tjedan pital?


                Ne fakat, odi u Utrine, tam ga ima.
                Mislim, imam ga i ja doma... i mogu ti reći, okus matičnjaka je koma :

                ( no ak hoćeš probati uistinu odvratan čaj, pomješaj islandski lišaj, stolisnik i neven :eusa-shhh)

                Nakon toga probaj opet matičnjak, i bit će ti savršen

                I iz nekog razloga, baš si si kul nakon njega
                Last edited by ScuderiaBull; 02-11-12, 02:04.
                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                http://www.facebook.com/adoni.costo
                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                Comment


                • Re: Depresija i bodybuilding

                  Hehe, znam da sam već stvarno dosadan s pitanjima za čajeve, ali stvarno nisam znao gdje ima jer čak se ni na googleu ne može naći! Ma nije mi problem oko okusa, nisam tu baš zbirljiv bar što se tiče čajeva...

                  Comment

                  Working...
                  X