Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bolna kvržica ispod desne bradavice???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolna kvržica ispod desne bradavice???

    Znači ovako,imam 16 godina i sad ako je bitno 62 kg i 170 cm,i već oko mjesec-dva imam neku kvržicu ispod desne bradavice koja boli kada se pritisne,zna li netko što je to??
    I dali to ima kakve veze sa vježbanjem,tj. da li vježbanje utječe na to?
    Hvala.

  • #2
    Re: Bolna kvržica ispod desne bradavice???

    Pa vjerojatno imaš osjetljive bradavice i predisponiran si za ginekomastiju.

    Prva stvar koju ne smiješ raditi je drljati po bradavicama jer na taj način postaju još osjetljivije.

    E sad, o pubertetskoj ginekomastiji i simptomima bih pustio da priča netko tko se više kuži.
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #3
      Re: Bolna kvržica ispod desne bradavice???

      To ti je zbog hormona najvjerojatnije estrogena jel u tvojim godinama dolazi do mijenjanja kompletne hormonalne slike,ali ne mora biti da je nešto jako opasno,mogu biti prvi znaci ginekomastije,ugl obrati se liječniku opće prakse koji će te zatim uputiti kod pedijatra endokrinologa. Nije da te plašim,ali idi kod liječnika,jedino tako će se otkrit pravi uzrok i o ćemu se radi
      Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

      Comment


      • #4
        Re: Bolna kvržica ispod desne bradavice???

        ma dajte... najbolje ga posaljite na operaciju da ukloni to
        Ta kvrzica ispod bradavice ti neznaci nista iman je ja i imali su je dosta mojih prijatelja.... sad ti je to najosjetljivije a s godinama ce nestat osjetljivost i kvrzica, to je sasvim obicna pojava kod muskaraca u tim godinama

        Comment


        • #5
          Re: Bolna kvržica ispod desne bradavice???

          Hvala na odgovorima,pričekat ću još neko vrijeme,pa ako se bol ne smanji otići ću do liječnika

          Comment


          • #6
            Re: Bolna kvržica ispod desne bradavice???

            Prvo da Vas sve pozdravim. Ovako i ja imam slican problem, ovoga ljeta sam pio Tribulus Maximus od BT-a i nakon toga sam poceo imati cudan osjecaj u desnoj bradavici, ne bol samo taj osjecaj i to par mjeseci nakon sto sam prestao piti TM. S vremenom je prestalo. I eto, sad prije par dana pio sam proteine koi imaju nesto malo soje i cink. Ponovo se pocelo desavati da imam taj osjecaj ali sa nekim probadanjem u desnoj bradavici. Bradavice jesu malo napuhnute ali nakon tusiranja ili kada je hladnije sasvim su normalne. Danas sam bio kod svog ljecnika koji je pregledo bradavice i rekao da to moze biti od soje koja je bila u proteinskom shakeu. Isto tako je rekao da su pretrage hormona preskupe pa da me nebi slao jer nevidi potrebu za tim. Zanima me sto vi mislite? i jos jedna stvar. Posto je provjera hormona (po hormonu cca 200kn) dosta skupa koji bi prvo trebao provjeriti, jer bi otisao u privatnu kliniku? Testo, slobodni testo, estrogen ili nesto cetvrto?? Hvala

            Comment

            Working...
            X