Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svrbež bradavica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Svrbež bradavica

    naravno da ne snizava na 0,narocito ne sa 1 tabletom svaki drugi dan. Zasto bi onda neko koristio 2mg a neko 0,5mg ako vec svaka doza spusta na 0? Zavisi od doze,kao i svaki preparat. Sa dozom od 0.5mg na dan estrogen se drzi pod kontrolom,ne nagomilava se u telu visak a i ne potiskuje se potpuno. Zato se u fazi mase koristi uvek 0.5mg (ko ima para naravno) jer drzi estrogen taman na tolikom nivou da estrogena ima (koji takodje pomaze da se napravi masa) a ne blokira ga potpuno kao sto kazes.

    Comment


    • #17
      Re: Svrbež bradavica

      Ajd molim te malo bolje prouci, naravno da je aromatizacija vece kolicine.androgena veca pa se i uzima veca doza Arimidexa, ali u nekim razumnim dozama 0,5 tab spusta estrogen 72 sata na 0, pa.si mozes zamisliti koliko ti je.potrebno Arimidexa za totalno snizavanje estrogena bez AAS, a ako nisi hipersenzitivan na estrogen ne znam zasto bi blokirao aromatizaciju tijekom uzimanja AAS-a jer to jedino moze umanjiti gainse tijekom ciklusa!

      Comment


      • #18
        Re: Svrbež bradavica

        ok,u pravu si...ne vredi...

        Comment


        • #19
          Re: Svrbež bradavica

          Sad da netko moze znati da ce 0,5 mg Arimidexa bas blokirati aromatizaciju koliko mu je potrebno.tj. da se ne.blokira potpuno je po meni cista alkemija.jer razlicite kolicine AAS razlicito djeluju na aromatizaciju kod razlicitih ljudi i razlicito su ljudi osjetljivi na estrogen, tako da ne znam kako je moguce da netko odredi kolika mu je doza Arimidexa potrebna u odnosu na uzetu kolicinu androgena, a da se estrogen bas ne spusti totalno.

          Comment


          • #20
            Re: Svrbež bradavica

            Originally posted by cro-cop View Post
            Već nekoliko mjeseci imam problema sa bradavicama. Jako me svrbe i koža se na njima ljušti i nabubrene su, pogotovo desna, iako su se takvi simptomi u zadnje vrijeme u blažem obliku počeli pojavljivati i na lijevoj. Nemam ginekomastiju ni lipomastiju, prsa mi izgledaju sasvim normalno. Koristim mast "Beloderm" i kad ih namažem bude dobro par dana, ali onda opet počinju svrbjet. Kad uhvatim slobodnog vremena, idem dermatologu. Ima li itko ili je imao sličnih problema i kako ih je riješio?
            necu puno spamat, nagovori neku curu da ti ih liže par puta tjedno po mogucnosti s happy endom, mozda pomogne
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • #21
              Re: Svrbež bradavica

              dečki hvala na objašnjenju, zanimljiva rasprava

              Originally posted by hardstyle91 View Post
              necu puno spamat, nagovori neku curu da ti ih liže par puta tjedno po mogucnosti s happy endom, mozda pomogne
              veća je korist za testosteron kad liže nešto drugo :P

              Comment


              • #22
                Re: Svrbež bradavica

                Originally posted by cro-cop View Post
                veća je korist za testosteron kad liže nešto drugo :P
                eating-ice-cream-06.gif

                .........

                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                Comment


                • #23
                  Re: Svrbež bradavica

                  haha vea, od sladoleda može pobrat jedino prehladu
                  šta je sigurno je sigurno :P

                  Comment


                  • #24
                    Re: Svrbež bradavica

                    Originally posted by cro-cop View Post
                    dečki hvala na objašnjenju, zanimljiva rasprava



                    veća je korist za testosteron kad liže nešto drugo :P
                    Mislis na spricu u kojoj se nalazi testosteron? Ja sam ipak za natural verziju, natural for life
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • #25
                      Re: Svrbež bradavica

                      svi su natural dok se ne dokaže suprotno

                      Comment

                      Working...
                      X