Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forsiranje (osjećaj da ćeš ispovraćat dušu nakon treninga) - da li je to loše?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Forsiranje (osjećaj da ćeš ispovraćat dušu nakon treninga) - da li je to loše?

    Zanima me koliko je to štetno i zašto? Ne mislim na forsiranje tj. na upale u mišićima nego one bolove u jetri/bubrezima i osjećaj da ćeš ispovraćat dušu nakon treninga (tj. mučnine), dali to znači da se previše silim ili nešto drugo ne radim dobro poput unosa kalorija itd... Hvala unaprijed.
    Once more into the fray
    Into the last good fight I'll ever know
    Live and die on this day
    Live and die on this day

  • #2
    Re: Forsiranje, zašto je loše?

    sve zavisi

    moze biti da nesto radis pogresno a moze biti i da radis sve ispravno (npr. sasvim je normalno osjecati se 'dizzy' dok/posle treninga nogu)
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Forsiranje, zašto je loše?

      Originally posted by Samo-ja View Post
      Zanima me koliko je to štetno i zašto? Ne mislim na forsiranje tj. na upale u mišićima nego one bolove u jetri/bubrezima i osjećaj da ćeš ispovraćat dušu nakon treninga (tj. mučnine), dali to znači da se previše silim ili nešto drugo ne radim dobro poput unosa kalorija itd... Hvala unaprijed.
      pa koliko puta si imao osječaj da ćeš ispovračat dušu i bolove u tim unutarnjim organima koje spominješ??
      meni se to dogodi kad napravim veliku pauzu pa na prva dva-tri treninga... al nešto ne valja ako ti se stalno to događa...
      ok su upale, pa i jače, al baš da umireš, to ne valja
      Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

      Comment


      • #4
        Re: Forsiranje, zašto je loše?

        Originally posted by riss View Post
        pa koliko puta si imao osječaj da ćeš ispovračat dušu i bolove u tim unutarnjim organima koje spominješ??
        meni se to dogodi kad napravim veliku pauzu pa na prva dva-tri treninga... al nešto ne valja ako ti se stalno to događa...
        ok su upale, pa i jače, al baš da umireš, to ne valja
        ovo s jetrom i bubrezima ne toliko često, ali ovo s mučninom dosta često...
        Once more into the fray
        Into the last good fight I'll ever know
        Live and die on this day
        Live and die on this day

        Comment


        • #5
          Re: Forsiranje, zašto je loše?

          Originally posted by Samo-ja View Post
          ovo s jetrom i bubrezima ne toliko često, ali ovo s mučninom dosta često...
          na traci izmjenjuj trčanje i hodanje, pij dosta vode da održiš tlak.. tako ćeš izvježbat kardiovaskularni sustav da ti se to više ne događa.. poslje jela čakaj da prođe dva sata, pa tek onda u teretanu..
          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

          Comment

          Working...
          X