Announcement

Collapse
No announcement yet.

Spusteno rame, strah da se ne razvijem nepravilno

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spusteno rame, strah da se ne razvijem nepravilno

    Pozdrav,imam problem sa ramenom vec 5 godina i nisam obracao pozornost na to dok nisam krenio u teretanu..I sad me uvijek kad radim npr. prsa,ruke,leđa ovijek me boli vise lijeva strana ali pozitivno i znam da radim pravilno sa lijevom stranom ali desna me uvijek manje boli pa me strah da se ne razvijem nepravilno,da mi sve na lijevom strani bude vece..Pomozite,hvala

  • #2
    Re: Spusteno rame

    Problem sa ramenima ima velika vecina,s obzirom da si dao malo informacija ja predpostavljam da su ti vjerovatno ramena slabija misicna grupa pa ih moguce lako isforsiras pa dolazo do boli.Ako su ramena problem malo im vise posvetit paznje , radit sa malim tezinama sve 3 glave ramena , uvijek ih dobro zagrijat , a ni vjezbe rotatora nece odmoc ako ih budes radio.Tako da nema razloga da se nepravilno razvijes

    Comment


    • #3
      Re: Spusteno rame

      Ne ne bole mene ramena,nego govorim za upale drugih misicnih skupina,da mi je uvijek vise upaljena lijeva od desne stane...

      Comment


      • #4
        Re: Spusteno rame

        skolioza....
        Znoj štedi krv

        Comment


        • #5
          Re: Spusteno rame

          jel mogu to ispravit vjezbom,i jel mi pametno nastavit bildati normlano,ili prvo moram to ispraviti sa posebnim vjezbama

          Comment


          • #6
            Re: Spusteno rame

            ovisi koliko godina imaš, koji je stupanj zakrivljenosti i da li je to uopće skolioza,,,
            to bi ti trebao reći fizijatar.

            inače pomaže fizikalna terapija (yoga) i povremeni odlasci kiropraktičaru.
            ako pravilno izvodiš vježbe u teretani i dišeš prilikom izvođenja stanje bi se trebalo samo poboljšavati ali svakako savjetujem nešto od ovoga gore
            Znoj štedi krv

            Comment


            • #7
              Re: Spusteno rame

              a pokusavam pravilno disat i kad radim ramena fokusiram se da izvedem pravilno,ali svakako cu ici u kiroprakticara za svaki slucaj

              Comment

              Working...
              X