Announcement

Collapse
No announcement yet.

Proteini vs hiperhidroza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Proteini vs hiperhidroza

    Pozdrav , od rođenja imam hiperhidrozu dlanova i stopala . i imam probleme s težinom sa svojih 51kg i 176cm upadam u depresije , i tek imam 15godina , prije nekoliko dana sam odlućio poćeti trenirati i piti proteine , vadio sam krv i sad čekam nalaze ,
    Zanima me da li mogu piti proteine uz ovaj moj poremecaj ? i mozete mi predlozit neki

    Probao sam piti prije nekoliko tjedana whey gold ja mislim . pio sam ga samo 2dana i dobio sam 1.5 kilo ...
    Imam kucnu teretanu!

    p.s : oprostite ako sam promašio temu ili ako vec postoji slicna.
    U mirin?

  • #2
    Re: Proteini vs hiperhidroza

    Prvo trebaš naučiti šta su proteini:

    http://www.building-body.com/forum/t...lan%C4%8Devine
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Proteini vs hiperhidroza

      Pročitao sam ali i dalje mi nije jasno , mogu li uzimat to , nigdje se ne spominju bolesti i poremecaji uz proteine
      U mirin?

      Comment


      • #4
        Re: Proteini vs hiperhidroza

        Originally posted by Killtime View Post
        Pročitao sam ali i dalje mi nije jasno , mogu li uzimat to , nigdje se ne spominju bolesti i poremecaji uz proteine
        Jesi ti vegan? Ako nisi vegan onda ti cijeli život uzimaš proteine.

        http://www.gric-gric.com/index.php?o...ana&Itemid=103
        Last edited by kelly; 25-02-13, 15:24.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Proteini vs hiperhidroza

          Normalno da nisam vegan hh

          http://www.building-body.com/shop/Dy...ite-whey-2,3kg

          dali je ovaj dobar ?
          Last edited by kelly; 25-02-13, 17:47.
          U mirin?

          Comment


          • #6
            Re: Proteini vs hiperhidroza

            I da si vegan konzumirao bi proteine iz drugih namirnica. Ali za BB je tako puno, puno teže postići cilj (mišićnu masu).

            Uzmi whey protein koji si možeš priuštit.

            Probao sam piti prije nekoliko tjedana whey gold ja mislim . pio sam ga samo 2dana i dobio sam 1.5 kilo ...
            Znači konzumirao si whey, jesi vidio neke promjene u znojenju?

            Onda si ti jedini koji od whey proteina dobiva kilu u dva dana. Težina varira tokom dana, tak da i to uzmi u obzir.
            Misli šta oćeš ali nisi dobio kile od whey-a. Jedino ako si ga pio na litre pa si se napuhao, naravno to nije preporučjivo.
            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

            Comment


            • #7
              Re: Proteini vs hiperhidroza

              ili je to ustvari bio super mass gainer , nisam siguran .. prestao sam ga piti jer sam cuo da mi mogu vrlo lako stradat bubrezi od toga ako ne treniram puno pa sam prestao , pio sam ga popodne oko 3 sata i nakon toga trenirao 1sat i navecer sa ga popio prije spavanja oko 11 . sljedeci dan sam ga popio isto popdne i poslje treninga sam prestao pit , cinilo mi se da se manje znojim..
              U mirin?

              Comment


              • #8
                Re: Proteini vs hiperhidroza

                jel još misliš da ti mogu bubrezi stradat ili ??

                jer ne mogu!! gdje si to uopče čuo?

                dobar je svaki, male su razlike, uzmi neki koji ti cjenovno odgovara, bitnija puuuno je prehrana!!
                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                Fak me, right?

                Comment


                • #9
                  Re: Proteini vs hiperhidroza

                  Originally posted by Killtime View Post
                  ili je to ustvari bio super mass gainer , nisam siguran .. prestao sam ga piti jer sam cuo da mi mogu vrlo lako stradat bubrezi od toga ako ne treniram puno pa sam prestao

                  pametno,
                  inače ti je formula, da znaš koliko smiješ uzeti gainera:

                  broj minuta provedena u teratani - 1 = grama gainera

                  Comment


                  • #10
                    Re: Proteini vs hiperhidroza

                    @Domagoj rekao mi je doktor!? ..

                    @FCB Hvala vam na informaciji . znaci 40minuta u teretani = 40grama gainera , i da mješao sam ga sa malo toplog mlijeka i malo hladnog , ja mislim da je bio 2.8% masnoće ?
                    U mirin?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Proteini vs hiperhidroza

                      Originally posted by Killtime View Post
                      @Domagoj rekao mi je doktor!? ..

                      @FCB Hvala vam na informaciji . znaci 40minuta u teretani = 40grama gainera , i da mješao sam ga sa malo toplog mlijeka i malo hladnog , ja mislim da je bio 2.8% masnoće ?


                      nije broj minuta u teratni = grama gainera nego broj minuta u teratni - 1 = grama gainera
                      znači u tvom slučaju 39grama gainera za 40min u teretani
                      ali to vrijedi samo za one koji idu vise od 2,5 god u teretani (ne znam koliko ti vec ides)
                      za sve one koji idu manje moras oduzimati 5% na svaki mjesec koji je manji od te dvije i pol godine

                      Comment


                      • #12
                        Re: Proteini vs hiperhidroza

                        Originally posted by Killtime View Post
                        @Domagoj rekao mi je doktor!? ..

                        @FCB Hvala vam na informaciji . znaci 40minuta u teretani = 40grama gainera , i da mješao sam ga sa malo toplog mlijeka i malo hladnog , ja mislim da je bio 2.8% masnoće ?
                        samo malo, doktor ti je rekao ? ahaa..
                        jel ti rekao samo za proteine dobivene iz praha (whey) ili za sve proteine (iz mesa, ribe, jaja, mliječnih proizvoda, biljnih izvora...) ??? kako god, da je to istina, pola foruma bi bila bez bubrega

                        vidiš, meni je doktorica kad sam darovao krv, rekla da to nije ništa loše, a sestra 3 min prije nje, rekla zašto to sebi radim, što znači, neupučeni ljudi znaju provalit gluposti, jer su neupučeni, a nebi trebali bit
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Proteini vs hiperhidroza

                          Poceo sam prije nekoliko dana , prije toga sam išao ali sa stankama od tjedan dana . nema veze raspitat cu se , inace kupit cu u ljekarni to .
                          U mirin?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Proteini vs hiperhidroza

                            Originally posted by FcB View Post
                            nije broj minuta u teratni = grama gainera nego broj minuta u teratni - 1 = grama gainera
                            znači u tvom slučaju 39grama gainera za 40min u teretani
                            ali to vrijedi samo za one koji idu vise od 2,5 god u teretani (ne znam koliko ti vec ides)
                            za sve one koji idu manje moras oduzimati 5% na svaki mjesec koji je manji od te dvije i pol godine
                            salis se ili si ozbiljan ?
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #15
                              Re: Proteini vs hiperhidroza

                              Originally posted by TripleZ View Post
                              salis se ili si ozbiljan ?

                              naravno da sam ozbiljan
                              izračunat ću i tebi formulu, samo mi reci jesi li dešnjak ili ljevak?

                              Comment

                              Working...
                              X