Announcement

Collapse
No announcement yet.

Proteini vs hiperhidroza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Proteini vs hiperhidroza

    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaahahahahhahahahhahahah!!!!!!!!!

    FCB kak si ti glup nemrem vjerovat,
    pa i mala beba zna da to ne smiješ računati ako nije utorak!
    U utorak se to najbolje mjeri!
    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

    http://www.facebook.com/adoni.costo
    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

    Comment


    • #17
      Re: Proteini vs hiperhidroza

      Originally posted by FcB View Post
      naravno da sam ozbiljan
      izračunat ću i tebi formulu, samo mi reci jesi li dešnjak ili ljevak?

      HAHAHAHA pa kralju !


      kako sam ja to zamislio




      a treba 40 *
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #18
        Re: Proteini vs hiperhidroza

        Pio sam serious mass sad sam se sjetio!
        U mirin?

        Comment


        • #19
          Re: Proteini vs hiperhidroza

          ma uzmi si whey i glukozu isplativije je kad malo bolje pogledas,i JEDI samo jedi,treniraj,odmaraj stvarno si mrsav

          Comment


          • #20
            Re: Proteini vs hiperhidroza

            Originally posted by ScuderiaBull View Post
            Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
            aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaahahahahhahahahhahahah!!!!!!!!!

            FCB kak si ti glup nemrem vjerovat,
            pa i mala beba zna da to ne smiješ računati ako nije utorak!
            U utorak se to najbolje mjeri!
            Ali ne može ni utorkom ako je neradni dan.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #21
              Re: Proteini vs hiperhidroza

              Dečki te zajebavaju oko unosa proteina, na neki način si i zaslužio jer doslovno pričaš gluposti, a nisi ništa pročitao odnosno naučio iako kažeš da si pročitao.

              . prestao sam ga piti jer sam cuo da mi mogu vrlo lako stradat bubrezi od toga ako ne treniram puno pa sam prestao
              Ma da, kužim te.
              Ali jedno je istina nemaš pojma šta si konzumirao, ali si ipak konzumirao i onda tek pitaš šta je to. Onda dobiješ informaciju da je to loše za bubrege. Onda si tek u banani, jer ne znaš šta gdje tko.

              Originally posted by Killtime View Post
              pio sam ga popodne oko 3 sata i nakon toga trenirao 1sat i navecer sa ga popio prije spavanja oko 11 . sljedeci dan sam ga popio isto popdne i poslje treninga sam prestao pit , cinilo mi se da se manje znojim..
              Ako stvarno utječe na tvoje znojenje onda to nije do proteina nego možda do mliječnih proizvoda, jer ipak whey protein je od nastao od mlijeka kao statak kod proizvodnje sira. Toliko o štetnosti "proteina".

              Znači probaj izbjegvat mliječne proizvode, pa ćeš znati jer do tog ili ne. Ali da bi izbjegao mliječne proizvode moraš prvo naučiti gdje sve ima proteina kako bi ih nadoknadio kroz druge izvore hrane. No to sve iziskuje čitanje i učenje, kao da si u školi. Ali tu si barem motiviran jel želiš mišiće i biti jak, jel tak.

              Ovo je samo primjer kako možeš pokušat eliminirati određenu hranu, pa ćeš vidjeti promjene, ako ih uopće bude.

              Raspitaj se kako rješit problem oko znojenja, reci mami tati, nek uđu u google i nek traže, tražite zajedno. Toliko bolesti, poremećaja itd se može rjšiti, ublažiti samo promjenom, prilagodbom prehrane. "Ono si što jedeš"

              Evo još jedan hint, možda si osjetljiv na gluten... idi kod nekog nutrucionista, uglavnom googlaj.

              A ovo za bubreg, si pogledaj kako gluten utječe na njega.
              http://www.glutenfreesociety.org/glu...s-the-kidneys/
              Ili još bolje to isprintaj i daj doktorici, nek ti objasni, ka je uopće čula za tak nešt.


              A sad na čitanje, jer nemaš pojma šta radiš i šta konzumiraš, ako želiš rezultate tj. mišiće:
              http://www.building-body.com/forum/t...odaci-prehrani

              Sretno
              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

              Comment


              • #22
                Re: Proteini vs hiperhidroza

                Došli su nalazi , sutra idem u doktora da vidimo što će reći , i hoceli mi dat tablete protiv znojenja , i poslje idem kupit seriouss mass
                U mirin?

                Comment


                • #23
                  Re: Proteini vs hiperhidroza

                  Evo vam slike nalaza ja se na razumjem u to

                  : http://imageshack.us/photo/my-images/17/img0297aq.jpg/

                  http://imageshack.us/photo/my-images/571/img0296rc.jpg/

                  Rotirajte prvu sliku ispalo je ukrivo

                  Bez nasnnlova.png
                  Last edited by kelly; 04-03-13, 21:29.
                  U mirin?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Proteini vs hiperhidroza

                    Sve mi je ok , neda mi doktor da uzimam nikakve proteine . jer kako kaze " ako sam take građe , ni proteini ne pomažu i nakon 4godien cu dobit cirozu jetre..
                    U mirin?

                    Comment


                    • #25
                      Re: Proteini vs hiperhidroza

                      taj tvoj doktor je glup,mozes slobodno piti whey jer je to protein kao i svaki drugi,to je kao da ti je rekao da nesmijes jesti,sir,jaja,meso itd...

                      Comment


                      • #26
                        Re: Proteini vs hiperhidroza

                        Originally posted by Killtime View Post
                        Sve mi je ok , neda mi doktor da uzimam nikakve proteine . jer kako kaze " ako sam take građe , ni proteini ne pomažu i nakon 4godien cu dobit cirozu jetre..
                        ovo je najjače hahah
                        eto, možes piti proteine 3 godine i jetra ostane zdrava, a dotle bi se vec trebao nabildati

                        Comment


                        • #27
                          Re: Proteini vs hiperhidroza

                          Originally posted by Killtime View Post
                          Sve mi je ok , neda mi doktor da uzimam nikakve proteine . jer kako kaze " ako sam take građe , ni proteini ne pomažu i nakon 4godien cu dobit cirozu jetre..
                          Žalosno, samo ti je to rekao, da ćeš imati cirozu jetre, čudno da nije spomenuo i bubrege.

                          Naravno da imaš dilemu. Koga slušati. Slušaj dokotora za sad, pa kad narasteš i malo još proučiš sve o proteinima onda ćeš biti spreman sam donjeti odluku.

                          A ovo kakve si građe nema veze sa vezom. Samo ta izjava diskretirira njegov autoritet kao "znalca". Moraš znati da doktori ne mogu sve znati niti se to treba očekivati od njih.
                          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                          Comment

                          Working...
                          X