Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

    Znaci imam 26 god. Pred 10god sam uzeo prvu kuru koja se ispostavila da je laznjak. Tip mi je dao dianabole,dece ,2 suste i 2 omnadrena u toj kuri od 8tj.
    Nisam imao nikakvih rezultata od toga, ali mi je zakasnio sa zastitom. 2tj nakon ciklusa sam primio 1 injekciju HCG-a. Sa sigurnoscu mogu reci da orali su bili fals,ali neznam za injektivni dio.

    U ta 2tj dok sa cekao HCG desni testis mi se poceo povlaciti na gore i zatezalo me. Nije se smanjio nego se povukao i vise mi se nikad nije vratio. Dan danas osjetim povremeno zatezanje i blagu smetnju.

    Sad ja vas pitam da li bi to mogla bit nuspojava te false kure ili je to jednostavno tehnicki problem koji mi se desio u pubertetu bas u tom periodu.

    Nalaz urologa kaze da je to testis mobilis i da je polozaj i funkcija ok, ali neznaju uzrok. Isto tako krvna slika hormona mi je ok.

  • #2
    Re: Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

    A jesi li rekao urologu za kuru? Nažalost u pubertetu su moguće trajne posljedice na testisima, mada ne kažem da je to to.

    n1.pngn2.png
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

      To je knjiga dorucak sampiona?

      jesam sve sam rekao... kaze da je moguce da sam probio kanal jer sam bio mlad i izlagao se naporima.

      Nisam imao atrofiju tj.smanjenje testisa zbog uzimanja testa koliko se sjecam. FSH mi je malo snizen,ali to nije sterilnost vec samo usporenost spermija. Za to kaze da moze bit problem u mozgu tj da mozak vara i ne salje dovoljno signala za pravilnu proizvodnju.

      Comment


      • #4
        Re: Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

        Originally posted by Gmode View Post
        To je knjiga dorucak sampiona?
        Da.............
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

          Originally posted by Gmode View Post
          Znaci imam 26 god. Pred 10god sam uzeo prvu kuru koja se ispostavila da je laznjak. Tip mi je dao dianabole,dece ,2 suste i 2 omnadrena u toj kuri od 8tj.
          Nisam imao nikakvih rezultata od toga, ali mi je zakasnio sa zastitom. 2tj nakon ciklusa sam primio 1 injekciju HCG-a. Sa sigurnoscu mogu reci da orali su bili fals,ali neznam za injektivni dio.

          U ta 2tj dok sa cekao HCG desni testis mi se poceo povlaciti na gore i zatezalo me. Nije se smanjio nego se povukao i vise mi se nikad nije vratio. Dan danas osjetim povremeno zatezanje i blagu smetnju.

          Sad ja vas pitam da li bi to mogla bit nuspojava te false kure ili je to jednostavno tehnicki problem koji mi se desio u pubertetu bas u tom periodu.

          Nalaz urologa kaze da je to testis mobilis i da je polozaj i funkcija ok, ali neznaju uzrok. Isto tako krvna slika hormona mi je ok.
          Testis se trebao spustiti puno prije prve "kure" koja je bila kako sam shvatio sa 16 godina..
          Kad si primjetio da testisa nema u mošnji? Jel ga baš nikad nema ili ga nekad ipak možeš napipat?
          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

          Comment


          • #6
            Re: Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

            Bilo je sve ok do 16.god. Bili su spusteni u mosnji i u ravnini. Sad mi je jedan visi od drugoga za 1cm recimo.

            Trazio sam i drugo misljenje od jos jednog dr. u međuvremenu. Kaze da je vjerojatno prosiren kanal i da ga je misic povukao gore. Da nema sanse da je to povezano sa bilo kakvom "kurom" i hormonima.

            Comment


            • #7
              Re: Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

              Originally posted by Gmode View Post
              Bilo je sve ok do 16.god. Bili su spusteni u mosnji i u ravnini. Sad mi je jedan visi od drugoga za 1cm recimo.

              Trazio sam i drugo misljenje od jos jednog dr. u međuvremenu. Kaze da je vjerojatno prosiren kanal i da ga je misic povukao gore. Da nema sanse da je to povezano sa bilo kakvom "kurom" i hormonima.
              ne kužim gdje je problem ako su oba testisa u mošnji i ako ih možeš napipat.. ako nisu u istoj ravnini, ni ne trebaju biti, to je ok... normalno je da reagiraju na temperaturu i podižu se i spuštaju.. no ja sam iz prvog tvog posta razumio da jedan testis ne možeš naći u mošnji, a sad kažeš da su tu samo ne u istoj ravnini.. praviš problem gdje ga nema..
              Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

              Comment


              • #8
                Re: Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

                Pa šta nije svakom muškom lijevi testis više spušten od desnog?
                Originally posted by magarac
                pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                dzaba mu sve

                Comment


                • #9
                  Re: Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

                  Originally posted by Dida View Post
                  Pa šta nije svakom muškom lijevi testis više spušten od desnog?
                  Je, to je tako svima da bi mogli lakše hodat da se jaja ne sudaraju.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

                    Originally posted by riss View Post
                    ne kužim gdje je problem ako su oba testisa u mošnji i ako ih možeš napipat.. ako nisu u istoj ravnini, ni ne trebaju biti, to je ok... normalno je da reagiraju na temperaturu i podižu se i spuštaju.. no ja sam iz prvog tvog posta razumio da jedan testis ne možeš naći u mošnji, a sad kažeš da su tu samo ne u istoj ravnini.. praviš problem gdje ga nema..
                    Tko pita ne skita...

                    Kaze dr.da jedino sta malo seta previse. Pogotovo kad imam erekciju i npr.ako se nagnem na desni bok ili ako je jako hladno testis dođe gore do misa. Onda ga gurnem rukom nazad u mosnju i sve ok.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

                      Ni kod Koga nisu jednaki xD Ako ti je lijevi vise spusten od desnog to znaci da si prirodni dešnjak, ako je desni više spušten onda si ljevak.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

                        Originally posted by Iron M. View Post
                        Ni kod Koga nisu jednaki xD Ako ti je lijevi vise spusten od desnog to znaci da si prirodni dešnjak, ako je desni više spušten onda si ljevak.
                        A kako kod žena vidiš dali je prirodna dešnjakinja ili ljevakinja?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

                          Originally posted by WTF View Post
                          A kako kod žena vidiš dali je prirodna dešnjakinja ili ljevakinja?
                          Gledaš koja je sisa niža i veća.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

                            Originally posted by kelly View Post
                            Gledaš koja je sisa niža i veća.
                            A ako je ravna kao daska? g030.gif

                            Comment


                            • #15
                              Re: Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

                              Ja imam nekakvu bijelu mrlju na glavicu koje 2 godine nikad nista nije boljelo niti mi predstavlja problem neznam do cega je ima tko da zna?
                              1.Oporavak - completed (za sad) 2.Masa - in progress 3.Usavršavanje - after

                              Comment

                              Working...
                              X