Announcement

Collapse
No announcement yet.

problem ili ne - ispod grudnih misica ispod bradavice pojavila neka tvrda masa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • problem ili ne - ispod grudnih misica ispod bradavice pojavila neka tvrda masa

    Primjetio sam da mi se na desnoj strani grudnih misica ispod bradavice pojavila neka tvrda masa. Znaci tacno ispod bradavice i ako sam dobro primjetio siri se.. Ne boli i tesko je uocljiva(osim sa boka kada se gleda, lakse je za primjetit)
    Sta bi to moglo da bude, ne ide mi se doktoru jer svaki pregled moram platit..

  • #2
    Re: problem ili ne ?

    Zvuči ko ginekomastija. Jel koristiš steroide?

    Mada je čudno da ne boli ako je ginekomastija.
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #3
      Re: problem ili ne ?

      ne znam drug, samo je na jednoj strani.. Znaci uopste ne boli, tek na malo jaci stisak...
      Ne koristim.

      Comment


      • #4
        Re: problem ili ne ?

        Pazi, ginekomastija se manifestira kao povećanje žlijezdanog tkiva ispod bradavice. Moguće je da ju dobiješ i prirodnim putem, zbog povećanja razine hormona kroz pubertet. Mada mi se čini da si za to ipak malo prestar. Iako sam nestručan što se toga tiče. :P
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • #5
          Re: problem ili ne ?

          Jašta neg prestar 20 godina xD Stvarno ne znam o cemu je rijec al pocinje da mi smeta..
          sacekat cemo da jos neko napise misljenje ako ima Ipak hvala na podjeljenom misljenju

          Comment


          • #6
            Re: problem ili ne ?

            Najbolje da slikas da vidimo al ovako zvuci kao gyno.
            Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

            Comment


            • #7
              Re: problem ili ne ?

              Ajde slikat cu, mada slabo se to vidi :O

              Comment


              • #8
                Re: problem ili ne ?

                ja bih te svakako poslao na ultrazvuk i mamografiju da te ne imam na savijesti... kod muških su tumori dojke rijetki ali opasni, pa je bolje otklonit sumnju.. ako se pokaže da je ginekomastija, niko sretniji...
                Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                Comment


                • #9
                  Re: problem ili ne - ispod grudnih misica ispod bradavice pojavila neka tvrda masa

                  eo i meni se pojavila kvrzica ali iznad lijeve bradavice iam je vec nekih 3-4 tjedna pa brijem da nije to nes tak ozbiljno ?iam 20 godina imo sam prije obje bradavice natecene to u pubertetu to je proslo normalna stvar al ovo je kvrzica bolna na dodir, kako god brijem otic na pregled ako se nista ne promjeni.Jel moguce da se to pojavi od proteinskog shejka koji pijem ?

                  Comment


                  • #10
                    Re: problem ili ne - ispod grudnih misica ispod bradavice pojavila neka tvrda masa

                    Ne može od proteinskog šejka, proteine imaš i u hrani. Najbolje na pregled otići.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: problem ili ne - ispod grudnih misica ispod bradavice pojavila neka tvrda masa

                      ma znam da nemoze bit od proteina nego mislim da vjerovatno ima soje unutra to sam negdje procito da je moguce od toga da se to pojavi.

                      Comment


                      • #12
                        Re: problem ili ne - ispod grudnih misica ispod bradavice pojavila neka tvrda masa

                        Originally posted by legend11 View Post
                        ma znam da nemoze bit od proteina nego mislim da vjerovatno ima soje unutra to sam negdje procito da je moguce od toga da se to pojavi.
                        Pa valjda znaš šta piješ, na svakom proteinu piše šta je unutra. A od malo sojinog proteina ti neće biti ništa, problem je sa cjelovitom biljkom ako se konzumira.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment

                        Working...
                        X