Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problemi u predjelu prsa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problemi u predjelu prsa

    Eh ovako da vas pitam, imam problem osjecam se cudno u predjelu prsa, nikakva bol nikakvo probadanje samo "osjecaj". Prije 7 dana je to pocelo, ujutro sam jeo jaja, bilo je jako vruce otisao sam u teretanu , trenirao , u teretani je bila velika sparina. Dosao sam kuci i cjeli dan se tako osjecao.Navece mi je pozlilo pocelo mi se nesvjestit, pravac hitna pomoc. EKG,puls,pritisak, secer sve uredu. Sutradan se budim opet mi nije dobro pravac bolnica. opet isti nalazi dobri, krvna slika idealna , ultrazvuk ok samo mali sum na srcu ali doktor kaze nije to to je uredu. Kako sam dolazio kod kojeg doktora pa tako i u hitnu cim kazem da se lose osjecam u predjelu prsa pitaju ides li u teretanu, ja kazem idem svi kazu od "eto od cega je".Svi kazu bolje plivanje ovo ono sta ce ti to. Jest a sam malo vise se forsiro u zadnje vrijeme vrucine i to al nista posebno.Treniram oko 2 godine i par mjeseci, normalan split , redovno mijenjam vjezbe i to.
    Proslo je 7 dana kad ustanem sve super poceo sam malo kosarke igrat s drustvom nista previse.Navece oko 7 me malo opet uhvati osjecaj u prsima i nekad mi se malo zanesvjesti.
    U zadnje vrijeme jediem vise jaja kad treniram 3 za dorucak + 1 sirovo u toku dana, pusio sam oko godinu dana prestao otprilike prije 2 sedmice tj sedmicu prije nego sto ce mi pocceti ovo pa sam sumnjao i na pluca ali kazu da je i to uredu.
    Pa me zanima jel iko imao slicna iskustva sa ovim pa da se kasnije ispostavilo da jeste od teretane mada ja to cisto sumnjam.Trenirao sam 4 puta sedmicno???
    Svaki odgovor bi mi bio od velike pomoci , unaprijed hvala

  • #2
    Re: Problemi u predjelu prsa

    Ako doktori ne znaju kako ćemo ti mi pomoći..

    Ali znam jednu stvar:
    sirova jaja ,
    sirova jaja po ovoj vrućini: 2 x
    Simplify.

    There are no shortcuts to any place worth going.

    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
    HARDER.


    Comment

    Working...
    X