Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pogrbljenost ili?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogrbljenost ili?

    Pozdrav!
    Evo majka mi vuće već dugi niz godina probleme sa leđima zbog posla kojim se bavila(na šivaćoj mašini).
    Pa bi napokon krenula vježbati, da to ispravi(dugi niz godina nagovaranja).
    Ja mislim da je ovo klasnična pogrbljenost i da bi se trebala posvetit trapezu,zadnjem ramenu i srednje dijelu leđa.
    Ako griješim svakako me vi ispravite i svaki dobronamjerni komentar je poželjan.
    Evo slika:
    [IMG][/IMG]
    [IMG] green screen image[/IMG]

  • #2
    Re: Pogrbljenost ili?

    Ne bih zelio da ti ubijem volju ali cisto sumnjam da se moze ispravit ako si prosla pubertet jer si se koscano razvila. Ja sam imao isti problem kicma mi je bila na istom mjestu pogrbljena kao i tvoja u pitanju je skolioza , poceo sam trenirati i vremnom se ispravlja ali sam ja na vrijeme poceo sa 15 godina , obrati se ljekaru on ce ti najbolje reci sta da radis i mozes poceti ic na fizikalnu terapiju prije nego u gym ako budes u gym krivo radila moze se jos vise pogorsat. Ali nemoj odustajat radi kako ti doktor kaze i kad budes otisla na pregleg to obavezno da odes samo javi sta ti je rekao .

    Comment


    • #3
      Re: Pogrbljenost ili?

      Ja bi joj radije preporučio ove vježbe: http://www.youtube.com/watch?v=TMqA1...820A217E83F782
      Siguran sam da bi joj dosta pomogle...

      Comment

      Working...
      X