Announcement

Collapse
No announcement yet.

Veliki problem s prsima POMOC!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

    Ok, znaci sta da trazim svog doktora da mi da uputnicu za plasticara u Dubravi jer bi ja iso prek Hzzo-a ak uspim barem se nadam da hocu??
    ima to neki drugi naziv ili bas plasticar??

    Comment


    • #17
      Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

      Pa plasticni kirurg. Tak se zove. Da, samo to trazi. Obicno svi iz struke preporucuju KB Dubrava kao najbolji centar za plasticnu kirurgiju tak da reci doktoru nek ti bas tamo zakaze pregled.
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #18
        Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

        Ok, znaci jos sam da ovo pitam:

        Ako idem preko doktora onda ide preko dopunskog ili??
        Oce mi oni to tamo rec ko placa il? ne kuzim se bas u to

        Comment


        • #19
          Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

          Ako ides kod doktora opce prakse i on ti da uputnicu za pregled, onda ce ti zdravstveno pokriti i pregled tj. platiti ces par kuna. Ako odes na pregled bez uputnice onda ces taj pregled platiti mozda stotinjak kn. Nakon pregleda, ako ti kirurg kaze da mozes na operaciju, opet ides kod doktora opce prakse i on ti mora dati (sad vise on ni o cemu ne odlucuje kad imas povijest bolesti iz bolnice) uputnicu za bolnicko lijecenje te uputnice za vadit krv i ekg. A sad, hoce li ti i u kojoj mjeri to pokriti dopunsko, ja ne znam kome da se tocno obratis. U bolnici, na info telefon HZZOa... ne znam tko ti to moze sa 100% sigurnoscu reci.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #20
            Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

            A jel mogu ja poslije pregleda taj ekg i vadenje krvi obavit u svom gradu ili bas moram u Dubravi??

            Comment


            • #21
              Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

              To sve obavljas u svom gradu i s tim nalazima dolazis u bolnicu. Mislim da moras doci par dana prije operacije do anesteziologa u bolnicu i njemu dati te papire.
              Originally posted by magarac
              pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
              dzaba mu sve

              Comment


              • #22
                Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

                Ja sam mislio da kad obavim to sve da onda opet moram na dogovor ko kirurga a valda ce mi sve rec sta moram !

                Comment

                Working...
                X