Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mozda ugriz pauka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda ugriz pauka

    Upravo dosao od doktorice..prije 2 dana mi se pojavilo crvenilo na desnoj nozi,na listu..pocelo je sa malim peckanjem,i svrbezom..nakon toga su izasli krvavi plikovi,nisu jako veliki ali bol je postala jaka,noga je natecena..tesko se oslanjam na nju..sumnja se na ugriz pauka,mada ne znam kad se to dogodilo..ugl dobio sam antibiotike,i rana je previjena..zanima me da li je itko od vas imao iskustva sa "ugrizom pauka" jer ovaj sto je mene mozda ugrizao nije fer,jer danas je trebao biti leg day xP
    Goal: to become a legit reason to widen doorways.

  • #2
    Re: Mozda ugriz pauka

    pomoli se prije spavanja da se sutra probudis kao spider-man, odmah cucanj ide za cetveroduplo gore
    Sala, jbg, kad malo razmislis-dobro si prosao onda jos, ako ne ode na gore od toga....
    MYPROTEIN

    Comment


    • #3
      Re: Mozda ugriz pauka

      Hehe znas da sam razmisljao o tome,al izgleda nisam naisao na pravog pauka..moram dat tarantuli da me gricne mozda postanem spider man xD a et,ako je uopce bio pauk nadam se da se stanje nece pogorsat i da cu se uskoro vratit treninzima
      Goal: to become a legit reason to widen doorways.

      Comment


      • #4
        Re: Mozda ugriz pauka

        I mene je nešto izgrizlo ovih dana, malo se crveni ali svrbi kao vrag. Mažem se alkoholom jer bi se poderao od češanja.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Mozda ugriz pauka

          Kelly da te zena nije izgrizla :P salu na stranu,al nije lijep osjecaj,mene je ta rana udaljila od treninga nogu,ovo ostalo cu moci trenirat..samo se nadam da ce brzo zacijeliti..jer jedva hodam :S
          Goal: to become a legit reason to widen doorways.

          Comment


          • #6
            Re: Mozda ugriz pauka

            Meni je frenda pauk ugrizao za obraz haha
            IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

            Comment


            • #7
              Re: Mozda ugriz pauka

              I jel mu bilo sta?
              Goal: to become a legit reason to widen doorways.

              Comment


              • #8
                Re: Mozda ugriz pauka

                Originally posted by Mario. View Post
                I jel mu bilo sta?
                Nije haha samo mu je ostala rana al dosta velika
                IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                Comment


                • #9
                  Re: Mozda ugriz pauka

                  Aha,ma zeznuti su ti pauci..meni je noga jos natecena i uzasno pece :S
                  Goal: to become a legit reason to widen doorways.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Mozda ugriz pauka

                    mene je prije par godina ugrizao za uho,uho mi se utrostručilo,doslovno je vjesilo s glave....tolko me bila sramota da sam razmišljao da neidem doktoru,kad sam ušao u bolnicu tamo nalaletim na bivšu curu i njenog dečka,mogu mislit što su pomislili,da sam bio na putovanju u černobilu -.-

                    Comment


                    • #11
                      Re: Mozda ugriz pauka

                      Aha..ma boli te briga,bitno je da si ti ozdravio ja sam se jucer vidio sa 100 ljudi i svatko me pitao sta je s nogom,vec mi je dosadilo objasnjavat svima pa samo kazem: ma duga prica xD
                      Goal: to become a legit reason to widen doorways.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Mozda ugriz pauka

                        ma ja nemam sreće s takvim životinjama...

                        prije par godina padnem sa stijene pravo u gnijezdo riđovki,njih unutra milijun,sve agresivne...

                        sad prije par dana trčim i stanem da se odmorim,a iznad mene bilo stablo od lipe,puno pčela,još čujem nešto zuji a nije mi jasno,kad roj naletio na mene običan LI cardio se pretvorio u HIIT....al svejedno me ubola u nos...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Mozda ugriz pauka

                          i kako je prosao susret sa zmijama?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Mozda ugriz pauka

                            ajoj,ne pitaj,naježim se kad se sjetim...

                            držao sam se za jedno tanko drvo,i kako je drvo puklo ja sam se kotrljao kroz grmlje i pao u jednu manju špilju,unutra sam imao šta vidjeti,najgore je što nisam mogao nikako izaći,previše je strmo i zaklonjeno...osjetio sam kako me neprestano grizu,i dok sam se ja derao i vrištao prijatelji su na vrhu umirali od smijeha i mislili kako zezam,i kad sam uspio pobjeći nisam ni došao do vrha a već sam počeo gubiti svijest..probudio sam se na hitnoj,dali su mi par injekcija i držali na promatranju,a noge su mi izgledale par dana poslije toga kao da sam pao u vruće ulje

                            najgore od svega što sam tad imao riđovku u terariju u sobi,kad sam došao kući iz bolnice odmah sam je obezglavio

                            Comment


                            • #15
                              Re: Mozda ugriz pauka

                              Ajme :S dobro da si ziv ostao,jer ovo je strasno..samo mi nije jasno kako su se ti "frendovi" mogli smijati dok si ti zvao upomoc..ja zmije ne mogu smislit,jednostavno ih ne volim,nije me nijedna nikad ugrizla hvala Bogu al svejedno..
                              Goal: to become a legit reason to widen doorways.

                              Comment

                              Working...
                              X