Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zna li neko kako prestanak treniranja utice na srce i njegov pravilan rad?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Bol na lijevoj strani prsa... /srce.

    dok me naruce i nadju termin... ja mogu i umrijet do tad a hercika krepat skroz na skroz

    Comment


    • #17
      Re: Zna li neko kako prestanak treniranja utice na srce i njegov pravilan rad?

      Odi ekg,možda najbolje holter dkg učiniti,možda i rtg pluća di će se pluća i srce dobro vidjeti čisto da isključis to
      Kakav ti je puls/krvni tlak u mirovanju/opterećenju ?
      Moguće nešto da je i sa respiratornim sustavom,čisto nagadjanje


      Sent from my LG-P880 using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
      BB AND THIS !

      Comment


      • #18
        Re: Zna li neko kako prestanak treniranja utice na srce i njegov pravilan rad?

        Odi da, i napiši kako je prošlo!

        Comment


        • #19
          Re: Zna li neko kako prestanak treniranja utice na srce i njegov pravilan rad?

          Jutros bio kod doktora... Ispricao kako je i sta je bilo i sta me muci... Augmentin film tablete od 1g dobio, i bronhobos za iskaljavanje... jer ima dosta slajma u grlu koji me ponekad gusi... eto

          Comment


          • #20
            Re: Zna li neko kako prestanak treniranja utice na srce i njegov pravilan rad?

            Originally posted by miRe92 View Post
            Jutros bio kod doktora... Ispricao kako je i sta je bilo i sta me muci... Augmentin film tablete od 1g dobio, i bronhobos za iskaljavanje... jer ima dosta slajma u grlu koji me ponekad gusi... eto
            I mislio sam da je nešto sa dišnim.
            neka si otkrio i sad si na miru

            Sent from my LG-P880 using Tapatalk
            http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
            BB AND THIS !

            Comment


            • #21
              Re: Zna li neko kako prestanak treniranja utice na srce i njegov pravilan rad?

              Nije ni cudo prijatelju kad se napolju smog ne dize nikako, ugusi -.- ne znam kako je onima koji bas imaju problema sa srcem...
              Samo mi nije jasno kako te otkucaje ni da spomene al' et' miran sam kao sto kazes, valjda nisu dzabe doktori, znaju sta rade

              Comment


              • #22
                Re: Zna li neko kako prestanak treniranja utice na srce i njegov pravilan rad?

                Originally posted by miRe92 View Post
                Nije ni cudo prijatelju kad se napolju smog ne dize nikako, ugusi -.- ne znam kako je onima koji bas imaju problema sa srcem...
                Samo mi nije jasno kako te otkucaje ni da spomene al' et' miran sam kao sto kazes, valjda nisu dzabe doktori, znaju sta rade
                A čuj poluutjeha,ima vrhunskih liječnika i ima katastrofa liječnika,posto sam duže u zdravstvu znam kako je,nadam se da si naletio na dobroga
                Vjerojatno je iz anamneze zaključio da je problem sa strane pluća pa ti je dao terapiju.


                Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                BB AND THIS !

                Comment


                • #23
                  Re: Zna li neko kako prestanak treniranja utice na srce i njegov pravilan rad?

                  Pa ovo je kako da kazem, porodicni lijecnik, znaci u nasoj ambulanti je to podijeljeno po timovima, pa tako da je moja cijela porodica kod iste doktorice, koja me lijeci od kako sam i bio kad kod doktora. Pa vjerovatno zna sta da radi. Da je sumnjala na nesto sigurno bi me poslala da snimim. Hvala Bogu nije vise ni jednom zabolilo. Samo sto su meni ti otkucaji cudni ali bolje ona to cuje od mene na slusalicama...

                  Comment


                  • #24
                    Re: Zna li neko kako prestanak treniranja utice na srce i njegov pravilan rad?

                    Pozz svima koji procitaju ovo... jest da je tema stara 6 mjeseci ali nema veze sjecam se da sam obecao javiti sta je bio problem, pa oni koji su citali temu znaju o cemu pricam, ali ce sigurno dobro doci i onima koji budu imali slicnih simptoma pa slucajno 'nalete' na ovu temu...

                    Sve o cemu smo pricali nije bilo tacno, problem nije bio u fizickom zdravlju... Hiljadu i jedan nalaz sam izvadio i sve je bilo hvala Bogu vrhunsko dobro... problem je bio u necemu sto i ne volim spominjati, ali desaje se, neko vjeruje u to neko ne. Sihir ili ti crna magija je bio problem.... koga bude detaljno zanimalo neka se slobodno javi u box.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Zna li neko kako prestanak treniranja utice na srce i njegov pravilan rad?

                      Originally posted by miRe92 View Post
                      problem je bio u necemu sto i ne volim spominjati, ali desaje se, neko vjeruje u to neko ne. Sihir ili ti crna magija je bio problem....
                      Još nam samo fali crna magija na forumu, Herbalife već imamo...
                      I jesi li našao tko bocka tvoju lutkicu?

                      0060007.48.jpg


                      Evo buraz pa nazovi Milana:

                      Last edited by kelly; 10-06-14, 01:15.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #26
                        Re: Zna li neko kako prestanak treniranja utice na srce i njegov pravilan rad?

                        Prijatelju moj nije se zezati s tim bas... jer nisi ni svjestan kroz sta sam sve prosao i kakve sam bolove i poteskoce imao. Ne dao Bog nikome, ni najvecem neprijatelju.

                        Comment

                        Working...
                        X