Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ozljeda kralješnice- molim savjet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ozljeda kralješnice- molim savjet

    Jurica Markovic_Croatia_Tickets_total_scan2.jpgJurica Markovic_Croatia_Tickets_total_scan2-1.jpg
    Osobna priča: od kolovoza prošle godine ne vježbam kako bih trebao. Razlog tome jest da sam radio nabačaje s 50 kila i nešto me štrecnulo u leđima. Ignorirao sam to dok nije preraslo u ozbiljnu bol. Ovog momenta ne mogu raditi apsolutno ništa, ali baš ništa. Išao sam na preglede i propisana mi je terapija krajem drugog mjeseca. Osim što sam se jako usvinjio (u kolovozu sam imao 81 kg sad imam 87) jer sam postepeno izbacivao sve fizičke aktivnosti mojem sadašnjem fizičkom izgledu zasigurno je doprinijela i činjenica da trutujem zadnja 2 mjeseca. Nisam skroz potonuo pa se hrabrim, mogao sam završiti još deblji, međutim, ono što me zanima napisat ću u sljedećem pasosu.
    Postoji li neki fizijatar/fizioterapeut koji mi može reći mogu li raditi neke vježbe i kakve vježbe? Ni jedan doktor mi nije rekao koliko je ovo ozbiljno, a mene BOLI. To je najbitnije, ako sam se nešto naučio vježbajući onda je to slušati svoje tijelo, a ono mi govori da me boli. Na desnoj strani leđa, tik pored kičme kao da se vidi blago ispupčenje. Tri puta sam išao kiropraktičarki da mi to namjesti, tri puta se ponovno izmaklo s mjesta. Problem je da me boli, a da ne znam kakvo mi je stanje jer mi nitko od doktora nije rekao ništa konkretno. Zna li netko kakav je točno moj status, jesam li ozbiljnije povrijedio kičmu, hoću li se izliječiti terapijama, što mi je činiti? Polako padam u očajno stanje jer sam defektan- ne mogu ništa podići, ne mogu nikakav teret podignuti/pomaknuti a da me ne zaboli u leđima. Imam 20 godina i trebao bih biti na vrhuncu snage a gori sam od svojega dedeka koji je prešao sedamdesetu. Svaki komentar, prijedlog, sugestija dolazi u obzir.

    Hvala.
    A gde su noge?
Working...
X