Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako ukloniti ožiljak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ukloniti ožiljak

    Bubnuo sam se u čelo i iznad lijevog oka imam okomitu posjekotinu cca 5cm. Nije bilo potrebno sivati, doktorica je to pocistila i zalijelila steristripsima. Nemam previse detalja, ali doktorica je rekla da je koza pukla, znaci nije povrsinski.
    Dal ste imali slicna iskustva, dal su vam ostali oziljci i koji je najbolji tretman (a da nije kirurski), da se oziljak sto manje vidi. citam nesto o mazanju ricinusovim uljem...
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

  • #2
    Re: Kako ukloniti ožiljak

    Jesi lud dirati to? Muškarci sa ožiljcima su baš sexy
    Simplify.

    There are no shortcuts to any place worth going.

    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
    HARDER.


    Comment


    • #3
      Re: Kako ukloniti ožiljak

      Ostavi to!
      Kad te cura pita sto je to? Ti joj fino kazes da si se hrvao sa morskim psom i da si ga ubio dok je napao tebe i tvoje prijatelje haha
      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

      Comment


      • #4
        Re: Kako ukloniti ožiljak

        haha, bas... zao mi je kaj je glupi razlog ozlijede, morat cu izmisliti nesto adrenalinski samo, jbga, laganje mi bas i ne ide...
        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

        Comment


        • #5
          Re: Kako ukloniti ožiljak

          Originally posted by Coffey View Post
          Bubnuo sam se u čelo i iznad lijevog oka imam okomitu posjekotinu cca 5cm. Nije bilo potrebno sivati, doktorica je to pocistila i zalijelila steristripsima. Nemam previse detalja, ali doktorica je rekla da je koza pukla, znaci nije povrsinski.
          Dal ste imali slicna iskustva, dal su vam ostali oziljci i koji je najbolji tretman (a da nije kirurski), da se oziljak sto manje vidi. citam nesto o mazanju ricinusovim uljem...
          Ricinusovo ulje se pije, a ne maže.

          Comment


          • #6
            Re: Kako ukloniti ožiljak

            Epimen krema. Ranije sam redovito koristio za strije. Ne znam kako ce djelovati na celu ali vrijedi probati, meni je pomoglo. U pocetku ima malo neugodan miris ali sve je stvar navike...
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • #7
              Re: Kako ukloniti ožiljak

              Ko kaze da se ricinusovo ulje ne maze? Odlicno je za kosu, kakvo je za oziljke ne znam.

              Comment


              • #8
                Re: Kako ukloniti ožiljak

                ii pomaže li mazanje ricinusovim uljem? o.O imam jedan ožiljak koji bi voljela maknut pa ako netko zna neku kremu ili nešto koja stvarno djeluje neka napiše..

                i da, ožiljci na muškarcu su sexy za razliku od djevojaka

                Comment


                • #9
                  Re: Kako ukloniti ožiljak

                  takodjer i meni bi bilo korisno kad bi mogao ukloniti neki oziljak

                  Comment

                  Working...
                  X