Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lordoza,kifoza iskrivljen vrat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lordoza,kifoza iskrivljen vrat

    Lordoza,kifoza i iskrivljen vrat. Sve me sastavilo
    Počeo sam otvarat temu za pitanje kako ispravit vrat ali meni se čini da ja to pomalo ispravljam. Nemogu odredit.
    Vježbu za ispravlajnej vrata koristim ovu
    http://www.youtube.com/watch?v=-nDVVimapRc

    Za lordozu(iako su vježbe za lodrozu utječu i na kifozu)
    http://www.youtube.com/watch?v=TMqA1...820A217E83F782
    Lordozu sam već ispravio s ovim vježbama prije ali sam se opustio pa je opet dobio. Samo za nju treba oko mjesec dana

    Za vrat nikša govori da se ispravi u par dana. Evo mojih reultata nakon 5 dana
    (ja i photoshop smo još uvijek na vi)


    Mislio sam da tu nema pomaka ali mi izgleda je otišao par cm nazad, a zbog ispravljenih leđa teže se primjeti.

    Na obe slike sam potpuno opušten. Ja ću nastavit radit ove vježbe za ispravljanje vrata od nixe. ALi ako ima neke druge malo bolje i provjerenije bio bih zahvalan.
    Ne žuri se meni da ovo ispravim samo da vidim pomaka.
    Kifoza je već na izmaku,a ona se ni ne primjeti kada se malo ispravim. Još bi volio vrat što prije rješit, a za lordozu mi se ne žuri

  • #2
    Re: Lordoza,kifoza iskrivljen vrat

    Dobra je ta vježba za vrat, ali u 5 dana ne možeš ništa napraviti. Ja sam jedno kratko vrijeme to radio, ali prekratko da bi vidio rezultate. Mislim da ti, kao i za sve, treba bar pola godine da bi vidio rezultate.
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #3
      Re: Lordoza,kifoza iskrivljen vrat

      Elliot Hulse je jednom davno objavia video, vrlo vjerojatno je to ovaj lik od njega vidia jer nigdi na youtubeu nisan vidia tu vjezbu. Takodjer, Elliot govori da nebi bilo lose rotirati ruke i okrenuti dlanove prema vani jer to potice torakalnu ekstenziju i dok stojis u tom polozaju, jezikom pritiskati nepce, bilo je nekakvo dugo i komplicirano objasnjenje, uglavnom, jacas misice koji su inace oslabili zbog takvog drzanja.

      Takodjer, kraljesnica dugacak lanac, nije bas vjerojatno da ti je ostatak savrsen a da je samo vrat los. Posveti se istezanju kukova i svih misica u toj regiji.

      Comment


      • #4
        Re: Lordoza,kifoza iskrivljen vrat

        Ok budem ubacio i vježbe kukova kad malo riješim ova 3 problema.
        Dida ja sam lodrozu riješio u mjesec dana
        http://www.building-body.com/forum/t...sis-quot/page2
        Tako da je moguće rezultate i za nekoliko tjedana primjetit. Evo ja već primjetim ispravljen vrat. A i kifoza pomalo nadolazi.
        Samo treba biti uporan i ne zaboravit koji mi je cilj.

        Comment


        • #5
          Re: Lordoza,kifoza iskrivljen vrat

          Pa zbilja lijep rezultat za tako kratko vrijeme.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #6
            Re: Lordoza,kifoza iskrivljen vrat

            Imam isti problem, radim vjezbe koje mi je fizijatar propiso oko 8 mjeseci, a nemam neke rezultate. 20 vjezbi po 10 ponavljanja svaka dnevno. Ako zna neko koliko treba vremena proci da se vide neki rezultati i koliko da se ispravi u potpunosti?

            Comment


            • #7
              Re: Lordoza,kifoza iskrivljen vrat

              http://m.youtube.com/watch?v=4uzd_nFzj0Y
              Zena ima odlicnih filmica na ovu i slicne probleme. Probaj s ovom vjezbom sto ona preporucuje. Meni se vrat popravio u mjesec dana + sto sam radio dosta vjezbi za zadnje rame. Treba biti uporan i u svakoj prilici probati drzati kraljeznicu ravno; na poslu, faxu, skoli, busu, autu...
              Originally posted by madmax22
              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
              Originally posted by jocker77
              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
              Originally posted by Hajduk
              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

              Comment


              • #8
                Re: Lordoza,kifoza iskrivljen vrat

                opet puno stajalista kako ispravit ovo, ja imam vec viljive rezultate a princip je: svaki dan istezanje citavog tjela 2x dnevno, korektivna mrtva dizanja i korektivni prednji cucanj (elliott hulse),jacanje zadnjeg ramena i jacanje rotora ramena

                Comment

                Working...
                X