Announcement

Collapse
No announcement yet.

Detoksikacija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Detoksikacija

    Situacija je takva da tjedno ja imam cca 3 dana kada sam zdrav ko dren, ostale dane provedem u nadutosti, bolovima u trbuhu, proljevima, neke male virozice, cega mi je stvarno dosta. Pojacao sam vlakna, izbacio mlijeko i sve mlijecne proizvode (koje san i drzao na minimumu), nema slatkog, puno masnog, samo clean. Cak i navike jedenja prominio, jedem duze, sjednem i komodno kako bi se to sve bolje sleglo (to me je rijesilo nadutosti, barem nisan bio nadut od tih promjena).Kad mislim da mi je sve proslo, danas me opet neka viroza uhvati i neznan ocu bit spreman za trening...(a nisan bio u stanju cili tjedan ici, sta cini sve jos gore...)

    Pijen cajeva obilno, zeleni iskljucivo i po potrebi recimo kamilicu, u know why...

    Ugglavnom, razmisljam o detoksikaciji nekoj, ili bilo sta samo da se rijesim ikakvog da prostim sr*anja u meni, jer ovo nije normalno...
    Preporuke?
    Hvala


    Sent from my Petit Beurre
    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

  • #2
    Re: Detoksikacija

    metodom eliminacije pronadi sto ti tocno smeta, izbaci iz prehrane i nastavi dalje pametno
    Meni je osobno najvise smetao kupovni kruh, kupovni keksi, kolaci, neke vrste tjestenine i sl.
    Od kad sam njih izbacio-nadutost jako rijetko da osjetim (i to sto osjetim je zbog hrane na poslu gdje nam svaki dan donose klopu iz restorana, a meni osobno je jako tesko odbit hranu tako da ponekad zahebem stvar )
    Detoksikacije i sl. sranja...not for me, niti vjerujem da nesto previse to ima ikakvog ucinka- iz supljeg u prazno
    MYPROTEIN

    Comment


    • #3
      Re: Detoksikacija

      A jel jedeš pahuljice?
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • #4
        Re: Detoksikacija

        ja ili kolega? osobno cesto i po 0.5kg u 2 dana, bez namakanje i bez problema
        MYPROTEIN

        Comment


        • #5
          Re: Detoksikacija

          Kolega - naduti..
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #6
            Re: Detoksikacija

            Smeđa riža, sve integralno, zobene pahuljice, orasasti plodovi i slicno ako je nepravilna priprema kod mnogih ljudi fitinska kiselina stvara nadutost i nakuplja vodu. A opet moze biti i gluten iz kruha i slicne stvari. Kao sto su ti rekli eliminiras namirnicu po namirnicu i vidis sta ti smeta. Npr kod mene je slucaj kod zobenih ak ih ne spremim kak treba nakon samo jedne zlice izgledam ko trudnica da je to fascinantno kak to tak brzo djeluje, makar i kad ih spremim kak treba od vece kolicine opet isto lol tak da ih ne jedem opce... Heljda je zakon od nje nema nikakvog napuhivanja sigurno i nema glutena.

            Comment


            • #7
              Re: Detoksikacija

              Originally posted by Dača View Post
              A jel jedeš pahuljice?

              tebi svaki post o pahuljicama :P

              Comment


              • #8
                Re: Detoksikacija

                Originally posted by FcB View Post
                tebi svaki post o pahuljicama :P


                Prvo počinjemo od najbenignijih stvari.....

                Neću valjda odmah da ga teram na pregled tumorskih markera...
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #9
                  Re: Detoksikacija

                  Pahuljice ujutro potopljene u wheyu (voda, not mlijeko), svaki dan.
                  8/10 puta nakon pahuljica mogu rec da san primoran otic na wc, al i ako ne odem obicno se smiri nakon pola sata-sat. One su prve na popisu za eliminirat.
                  Evo i danas neki cudan osjecaj u zeludcu, jucer san unatoc boli ipak otisao i odradio pristojan trening (bez cucnja i mrtvog...i svijeltije odjece )

                  Ubacit cu tone voća i povrća, kupio sam psyllium prah radi vlakni pa cu probat i vidit dokle ide.
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Detoksikacija

                    Kako pripremaš pahuljice? Jel ti odstoje potopljene u vodi nekoliko sati?

                    Sent from my Windows phone using Tapatalk
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Detoksikacija

                      Suhe šljive su najbolje za čišćenje crijeva, prepune vlakana, i sušeni ananas je dobar.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: Detoksikacija

                        Originally posted by Dača View Post
                        Kako pripremaš pahuljice? Jel ti odstoje potopljene u vodi nekoliko sati?

                        Sent from my Windows phone using Tapatalk

                        Raste ti treca ruka? A jesi li ih potapa u vodu prije konzumacije?

                        Ja bi jos samo nadoda, stavi rakije na to!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Detoksikacija

                          Rešio sam da prosvetljujem u vezi pahuljica na ovom forumu...


                          Možeš to slobodno nazvati misijom....
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Detoksikacija

                            Originally posted by Aquila_hr View Post
                            Situacija je takva da tjedno ja imam cca 3 dana kada sam zdrav ko dren, ostale dane provedem u nadutosti, bolovima u trbuhu, proljevima, neke male virozice, cega mi je stvarno dosta. Pojacao sam vlakna, izbacio mlijeko i sve mlijecne proizvode (koje san i drzao na minimumu), nema slatkog, puno masnog, samo clean. Cak i navike jedenja prominio, jedem duze, sjednem i komodno kako bi se to sve bolje sleglo (to me je rijesilo nadutosti, barem nisan bio nadut od tih promjena).Kad mislim da mi je sve proslo, danas me opet neka viroza uhvati i neznan ocu bit spreman za trening...(a nisan bio u stanju cili tjedan ici, sta cini sve jos gore...)

                            Pijen cajeva obilno, zeleni iskljucivo i po potrebi recimo kamilicu, u know why...

                            Ugglavnom, razmisljam o detoksikaciji nekoj, ili bilo sta samo da se rijesim ikakvog da prostim sr*anja u meni, jer ovo nije normalno...
                            Preporuke?
                            Hvala

                            Sent from my Petit Beurre
                            Meni to ne zvuči uopće neka potreba za detoksikacijom, već brutalno loš imunitet i tko zna što još o čemu nemam pojma . Ako se nastavi otiđi provjeri doktoru, nek ti izvadi krv, napravi pretrage ostale što treba. Mislim, 3 dana zdrav i onda odmah na wc po cijeli dan i ne zvuči kul. Ok, jednom, al ne konstantno...

                            Mislim, nije da širim sad tu neku paniku, ali što ne bi bilo bolje da znaš što je uzrok, nego ideš na treninge nekako i mučiš sam sebe u mozganju?!

                            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                            Comment


                            • #15
                              Re: Detoksikacija

                              Originally posted by Dača View Post
                              Rešio sam da prosvetljujem u vezi pahuljica na ovom forumu...

                              Možeš to slobodno nazvati misijom....
                              I ja san nesto slicno pokusa sa jegerom, ljudi nisu bas prihvatili....


                              @Vea: A mozda ima AIDS?

                              Comment

                              Working...
                              X