Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mucanje i bolovi u trbuhu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mucanje i bolovi u trbuhu

    Odmah da kazem da sam zdrav(radio sam dosta nalaza) i da imam 17 godina.
    Ovako:
    Mucam , glas mi puca, cak ponekad kao da i sam neznam koja mi je to prirodna boja glasa, pricam u nekoliko boja i nacina( u zavisnosti od situacije)...
    Upravo sam zbog toga stalno pod stresom, skola itd znate vec i sami.
    E sad, s vremena vna vreme kada mi se dese te bolade zna da me zaboli stomak, onamo gde je srce zaboli.
    Takodjer kada sam trcao danas, vec posle par minuta me zabolio stomak isto tu, trcao sam jedno 22-23-24min, i stignem kuci, malo se ohladim, popijem vode itd.
    I krenem nesto bzv da pricam i stomak me zaboli isto tu na stomaku, da nije mozda to povezano na neki nacin.
    Zanima jeli moguce da se sve nervno i svi vasi saveti.

  • #2
    Re: Mucanje i trbuh

    si ti onaj sto si htio na definiciju sa 65 kila ?

    Comment


    • #3
      Re: Mucanje i trbuh

      Za pocetak srce nije u stomaku, ilitiga drobu vec u prsima ilitiga grudima. Oprosti sta san ovako izravan, al nemoj bit glup i trazit doktorske savjete na BB forumu od nepoznatih ljudi koji ce ti vise odmoc nego pomoc. Ako si siguran da je oko srca, a s obzirom da ti opisivanje i nije najbolja strana, moguce da je i nesto drugo, ali svejedno preporucujem ti da se obratis kardiologu, po mogucnosti privatnom koji te nece odjebat na prvu i rec ti da si zdrav, nek malo to poslusa, posnimi itd.

      Comment


      • #4
        Re: Mucanje i trbuh

        Originally posted by Bronko View Post
        si ti onaj sto si htio na definiciju sa 65 kila ?
        Jesam, ali brate ja sam visok 166,7 i za moju visinu to nije malo vjeruj mi.

        Comment

        Working...
        X