Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imam problem sa preosjetljivošću,stresom i sličnim stvarima koje idu uz to

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam problem sa preosjetljivošću,stresom i sličnim stvarima koje idu uz to

    nisam zna di bi pisa pa se unaprid ispricavam...
    ovako,imam problem sa preosjetljivoscu,stresom i slicnim stvarima koje idu uz to...
    zanima mi bili uzimanje testa(pa cak i steroida) moglo pomoc kod tih problema,dosta mi je vise bit onaj kojeg sve pogada...normalno da treniran vec par godina ali rezultati su jako slabi,iako se pridzavam velike vecine savjeta o pravilnom treningu i prehrani...hvala na odgovorima

  • #2
    Re: preosjetljivost

    Originally posted by brko23 View Post
    nisam zna di bi pisa pa se unaprid ispricavam...
    ovako,imam problem sa preosjetljivoscu,stresom i slicnim stvarima koje idu uz to...
    zanima mi bili uzimanje testa(pa cak i steroida) moglo pomoc kod tih problema,dosta mi je vise bit onaj kojeg sve pogada...normalno da treniran vec par godina ali rezultati su jako slabi,iako se pridzavam velike vecine savjeta o pravilnom treningu i prehrani...hvala na odgovorima
    ako treniraš par god sa slabim rezultatima,očito se ne pridržavaš svega.

    Comment


    • #3
      Re: preosjetljivost

      Originally posted by brko23 View Post
      nisam zna di bi pisa pa se unaprid ispricavam...
      ovako,imam problem sa preosjetljivoscu,stresom i slicnim stvarima koje idu uz to...
      zanima mi bili uzimanje testa(pa cak i steroida) moglo pomoc kod tih problema,dosta mi je vise bit onaj kojeg sve pogada...normalno da treniran vec par godina ali rezultati su jako slabi,iako se pridzavam velike vecine savjeta o pravilnom treningu i prehrani...hvala na odgovorima
      psiha se ne rješava steroidima... probaj se složit malo u glavi, neznan šta bi ti reka.. trening je neki način da izbaciš stres, tebi očito ne pali
      when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

      Comment


      • #4
        Re: preosjetljivost

        uzmi samo medicinske doze kao sto su 10 mg ,tj neka ti doktor odredi koliko i nemoj se igrati sa steroidima ...ja sam kao tinejder bio u depresiju ,dobio neke lijekove ,znaci medicinske pravilne i čiste ,a utjecali su lose na spolne hormone i prestao sam ,tako isto ti ,moras znati da cak medicinski lijekovi testosterona imaju posljedice ,ali ako imas nizak nivo uzmi jedno vrijeme pa vidi ,ali samo medicinske propisane doze .

        Comment


        • #5
          Re: preosjetljivost

          Originally posted by ThornNox View Post
          psiha se ne rješava steroidima... probaj se složit malo u glavi, neznan šta bi ti reka.. trening je neki način da izbaciš stres, tebi očito ne pali
          Potpuno se slazem. A i kako je Bepo rekao,ako treniras vec nekoliko sa slabim rezultatima onda nesto ne stima. Prehrana ili trening,nesto nije u redu. Nemoj steroide odmah,sigurno je tesko vidjeti slabe rezultate a trudis se,ali samo ne odustaj i poslozi sve kako treba,tada rezultati sigurno nece izostati
          "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

          "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

          Comment


          • #6
            Re: preosjetljivost

            Aj ti fino napisi deatljno trening, prehranu , suplemente, sta te muci itd pa onda mozemo pricat dalje....

            Comment


            • #7
              Re: preosjetljivost

              ma mene prvenstveno muci ta preosjetljivost,zivci...ono *****o glupe stvari me pogadaju pa mi to sve utjece na zeludac,crijeva(kolitis,nervoza zeludca) pa ne mogu neko vrijeme jest i tako u krug...neznan pitanje mi je bilo bazirano kako bi mi suplimentacija teston pomogla u izlasku iz krize koju vec vucen duze(nikakvi antidepresivi mi nisu pomogli)

              Comment


              • #8
                Re: preosjetljivost

                Originally posted by brko23 View Post
                ma mene prvenstveno muci ta preosjetljivost,zivci...ono *****o glupe stvari me pogadaju pa mi to sve utjece na zeludac,crijeva(kolitis,nervoza zeludca) pa ne mogu neko vrijeme jest i tako u krug...neznan pitanje mi je bilo bazirano kako bi mi suplimentacija teston pomogla u izlasku iz krize koju vec vucen duze(nikakvi antidepresivi mi nisu pomogli)
                Caj neki za smirenje. Rooibos natur je idealan za smirenje, spavanje i takve stvar,a krcat je vitaminom C. Probaj iznenadit ces se. Smanji koefin i slicne stvari. Sve stvari koje ti rade imalo problema sa probavom bacaj van odma. Ne mjesaj puno vrsta hrane ako si pod stresom jer to je katastrofa za probavu ako zeludac ne radi kako spada. I ne test nije za depresiju. I mogu ti rec da te razumijem ovo za stres i slicno i da se to rjesit al to je proces. I tu nikakvi lijekovi i antidepresivi nece pomoc sigurno.

                Comment


                • #9
                  Re: preosjetljivost

                  http://drmilisavnikolic.com/ishrana_za_sportiste.pdf

                  odlicna nova knjiga srbskog doktoraa

                  mnogo bi pomogla čovek objasnio stvari bre

                  Comment


                  • #10
                    Re: preosjetljivost

                    Originally posted by Homemade View Post
                    Caj neki za smirenje. Rooibos natur je idealan za smirenje, spavanje i takve stvar,a krcat je vitaminom C. Probaj iznenadit ces se. Smanji koefin i slicne stvari. Sve stvari koje ti rade imalo problema sa probavom bacaj van odma. Ne mjesaj puno vrsta hrane ako si pod stresom jer to je katastrofa za probavu ako zeludac ne radi kako spada. I ne test nije za depresiju. I mogu ti rec da te razumijem ovo za stres i slicno i da se to rjesit al to je proces. I tu nikakvi lijekovi i antidepresivi nece pomoc sigurno.
                    proba sam sa raznim cajevima al to je kratkorocno i nije mi pomoglo,nije meni u pitanju hrana, nego to sta me glupe zivote situacije pogode i onda mi se javljaju problemi sa zeludcon i crijevima...ubije mi ego i cisto neki nedostatak samopouzdanja i vjere u sebe,pa san mozda mislija da mi test moze pomoc u tom smjeru,cisto da psihicki malo ocvrsnem,a s tim bi dosli i rezultati u gymu...

                    Comment


                    • #11
                      Re: preosjetljivost

                      Originally posted by brko23 View Post
                      proba sam sa raznim cajevima al to je kratkorocno i nije mi pomoglo,nije meni u pitanju hrana, nego to sta me glupe zivote situacije pogode i onda mi se javljaju problemi sa zeludcon i crijevima...ubije mi ego i cisto neki nedostatak samopouzdanja i vjere u sebe,pa san mozda mislija da mi test moze pomoc u tom smjeru,cisto da psihicki malo ocvrsnem,a s tim bi dosli i rezultati u gymu...
                      Ne funkcioniraju stvari tako nazalost Probaj taj rooibos natur pit na dnevnoj bazi. A za situacije u zivotu treba se znat nosit sa tim, zivot je ***** ponekad al nadi neko svoje smirenje, nesto sto te opusta sto nije vezano samo za teretanu.

                      Comment


                      • #12
                        Re: preosjetljivost

                        Nemoj razmisljat o negativnim stvarima, radi nesto sto te veseli. Tesko je pomoc osobi koja je u takvoj situaciji jer je bitno da sam sebi pomognes. Kao sto homemade kaze, zivot je sjeban i nista nije savrseno a ti kako percipiras stvari tako ces se i osjecat... Setaj,treniraj,budi sa voljenom osobom i nerazbijaj glavu previse oko negativnih stvari... Zapali si joint *****u selo ako ti to pomogne (nemoj te me bombardirat negativnim komentarima zbog ovog)

                        sent from my nokia 3410
                        https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                        http://instagram.com/dinc_94
                        http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                        myprotein code: MP24017174

                        Comment


                        • #13
                          Re: preosjetljivost

                          hvala svima na odgovorima i pokusaju pomoci,mozda ste me krivo svatili,ne mislin sad uzet neku turbo kuru teston nego cisto nesto u manjem obliku(ako takvo nesto postoji) da mi poboljsa kvalitetu zivota,jer ovakav umor i glupo depresivno razmiljanje mi vec idu na neku stvar,tesko se nosit s tim

                          Comment

                          Working...
                          X