Announcement

Collapse
No announcement yet.

Apsurdna izjava liječnika o proteinima?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Apsurdna izjava liječnika o proteinima?

    Ovako..dosli su mi nalazi za krv i doktor kaze da mi fali zeljeza i da bubrezi nisu savrseni kako sam ja shvatio-zbog uzimanja proteina(tata im je spomenuo pri davanju krvi inace mislim da se nebi ni sjetili toga..uzimam gainer i uvjeren sam da mi nije nastetio..ipak su to uh i proteini..uzimam 50g svaka dva dana znaci minimum ostalu dam iz prave hrane..slazem se jedino s tim da jedem premalo mikronutrijenta.. sta vi mislite ? Proteini mi stete organizmu ?Haha

  • #2
    Re: Apsurdna izjava?

    Pocni jest hranu pa neces imat problema sa zeljezom. Ovaj drugi dio je klasicna prica, ti odluci sta ces vezano za whey
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: Apsurdna izjava?

      ja imam izrazito visoko željezo u krvi ,u vrhu granice ,prehrana mi se bazira na biološkim žitaricama i mahunarkama i povrće voće ..veganska prehrana

      današnja hrana je uzgajana na lošem tlu koje Nema minerala ni približno ,zato jedem biološki uzgojenu hranu i krv mi je nikad bolja u životu ,a trošim se kao profesionalac,60 minuta kardia svaki dan i 60 minuta teretane .

      problem koji je nastao je ove prirode ,naime ljudi se baziraju na protein i nista drugo i nastanu problemi ,hrana sadrži 50 važnih nutrijenata ,a ne samo protein ..a sto fali jedan vitamin se lako nadomjesti tabletama ,glavno da je 99 ,9 posto savršeno u prehrani ...

      Comment


      • #4
        Re: Apsurdna izjava?

        glede nalaza u svezi proteina i drugih suplemenata, isao sam na zdravstveni pregled u Šarengradsku prije par mjeseci. znaci sve. Od krv, urina, srca pa nadalje. U to vrijeme sam pio kreatin, 4 mjerice proteina i sva hrana koja je po bb rezimu. Nalazi su bili savrseni. Usprkos tome sto sam mislio da ce barem nesto biti poviseno zbog kolicine proteina i kreatina ama nista nije odstupalo od savrsenih vrijednosti. Stime da sam kreatin prestao piti 3 dana prije zdravstvenog ono za svaki slucaj

        Comment


        • #5
          Re: Apsurdna izjava liječnika o proteinima?

          ne sekiraj se zbog takvih liječnika
          ja bi se na tvom mjestu više brinuo o količini gainera. 50g svaka dva dana??? pa toliko wheya se jede za dorucak xD
          gainer pijes min 150g svaki dan

          Comment


          • #6
            Re: Apsurdna izjava liječnika o proteinima?

            Znam zato se i cudim haha..gainer ma minimumo. A to da sam malo stavio u stranu ostale tvari priznajem

            Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

            Comment

            Working...
            X