Announcement

Collapse
No announcement yet.

Apsurdna izjava liječnika o proteinima?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boyka.
    replied
    Re: Apsurdna izjava liječnika o proteinima?

    Znam zato se i cudim haha..gainer ma minimumo. A to da sam malo stavio u stranu ostale tvari priznajem

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

    Leave a comment:


  • sanguis
    replied
    Re: Apsurdna izjava liječnika o proteinima?

    ne sekiraj se zbog takvih liječnika
    ja bi se na tvom mjestu više brinuo o količini gainera. 50g svaka dva dana??? pa toliko wheya se jede za dorucak xD
    gainer pijes min 150g svaki dan

    Leave a comment:


  • Bronko
    replied
    Re: Apsurdna izjava?

    glede nalaza u svezi proteina i drugih suplemenata, isao sam na zdravstveni pregled u Šarengradsku prije par mjeseci. znaci sve. Od krv, urina, srca pa nadalje. U to vrijeme sam pio kreatin, 4 mjerice proteina i sva hrana koja je po bb rezimu. Nalazi su bili savrseni. Usprkos tome sto sam mislio da ce barem nesto biti poviseno zbog kolicine proteina i kreatina ama nista nije odstupalo od savrsenih vrijednosti. Stime da sam kreatin prestao piti 3 dana prije zdravstvenog ono za svaki slucaj

    Leave a comment:


  • Carl Wind
    replied
    Re: Apsurdna izjava?

    ja imam izrazito visoko željezo u krvi ,u vrhu granice ,prehrana mi se bazira na biološkim žitaricama i mahunarkama i povrće voće ..veganska prehrana

    današnja hrana je uzgajana na lošem tlu koje Nema minerala ni približno ,zato jedem biološki uzgojenu hranu i krv mi je nikad bolja u životu ,a trošim se kao profesionalac,60 minuta kardia svaki dan i 60 minuta teretane .

    problem koji je nastao je ove prirode ,naime ljudi se baziraju na protein i nista drugo i nastanu problemi ,hrana sadrži 50 važnih nutrijenata ,a ne samo protein ..a sto fali jedan vitamin se lako nadomjesti tabletama ,glavno da je 99 ,9 posto savršeno u prehrani ...

    Leave a comment:


  • bot1950
    replied
    Re: Apsurdna izjava?

    Pocni jest hranu pa neces imat problema sa zeljezom. Ovaj drugi dio je klasicna prica, ti odluci sta ces vezano za whey

    Leave a comment:


  • Boyka.
    started a topic Apsurdna izjava liječnika o proteinima?

    Apsurdna izjava liječnika o proteinima?

    Ovako..dosli su mi nalazi za krv i doktor kaze da mi fali zeljeza i da bubrezi nisu savrseni kako sam ja shvatio-zbog uzimanja proteina(tata im je spomenuo pri davanju krvi inace mislim da se nebi ni sjetili toga..uzimam gainer i uvjeren sam da mi nije nastetio..ipak su to uh i proteini..uzimam 50g svaka dva dana znaci minimum ostalu dam iz prave hrane..slazem se jedino s tim da jedem premalo mikronutrijenta.. sta vi mislite ? Proteini mi stete organizmu ?Haha
Working...
X