Announcement

Collapse
No announcement yet.

bol u stomaku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bol u stomaku

    Dali imate neki savje zasto mi kada disem tegove zna da me zaboli sredina stomaka s vremena na vrijeme.
    I zasto kada trcim zna da me zaboli sa ijeve strane u donjem dijelu stomaka i desne?

  • #2
    Re: bol u stomaku

    Originally posted by stefkoss View Post
    Dali imate neki savje zasto mi kada disem tegove zna da me zaboli sredina stomaka s vremena na vrijeme.
    I zasto kada trcim zna da me zaboli sa ijeve strane u donjem dijelu stomaka i desne?
    nemoj ih disat, dizi ih

    Comment


    • #3
      Re: bol u stomaku

      Originally posted by crazy View Post
      nemoj ih disat, dizi ih
      hahahaha placem!
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • #4
        Re: bol u stomaku

        Originally posted by stefkoss View Post
        I zasto kada trcim zna da me zaboli sa ijeve strane u donjem dijelu stomaka i desne?
        Mene je oduvijek to mučio kod trčanja, zato više niti ne radim cardio haha. Nemaš kondiciju vjerojatno...

        Comment


        • #5
          Re: bol u stomaku

          A kad trcis vjerovatno te slezena boli, ne vidim drugog razloga... Ili trcis na pun stomak?

          Comment

          Working...
          X