Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

    Da nešto sam čuja tako slićno da stalno nošenje kape ili u tvom slučaju kacige može bit povezano sa gubitkom kose,jer se kao stalnim pritiskom uništava korijen kose...Sad koliko ima istine u tom neznam,ali možda imaš i neku bolest vlasišta i za to postoje terapije dok je na vrime....
    Menky je napisao...
    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

    Comment


    • #17
      Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

      Originally posted by robertost
      Da nešto sam čuja tako slićno da stalno nošenje kape ili u tvom slučaju kacige može bit povezano sa gubitkom kose,jer se kao stalnim pritiskom uništava korijen kose...Sad koliko ima istine u tom neznam,ali možda imaš i neku bolest vlasišta i za to postoje terapije dok je na vrime....
      slazem se sa tobom za nosenje kape i kacige i to mislim da je i dokazano ,.... a genetika je cudna stvar i ona je 90% zasluzena za celavost koja se kod muskarca pocne javljati oko 21godine... i sto si stari to imas manje kose
      Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
      Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
      Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

      Comment


      • #18
        Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

        Da,a isto tako sam negdi pročita da jedan od dva muškarca izgubi kosu kroz život ,netko manje netko više......
        Menky je napisao...
        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

        Comment


        • #19
          Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

          Originally posted by robertost
          Sad koliko ima istine u tom neznam,ali možda imaš i neku bolest vlasišta i za to postoje terapije dok je na vrime....
          ma nije opce bed. "pomirio" sam se s time vec odavno tako da sto prije izgubim kosu to bolje. manje cu zileta trositi
          Imam disleksiju

          Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

          Comment


          • #20
            Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

            Kova nije ćelav

            Comment


            • #21
              Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

              kape nisu dobre za dugotrajno nošenje, pore na vlasištu i korijen kose nemaju kisika, pore se čepiju - može potaknuti opadanje, prhut....masno vlasište
              sve mora biti u granicama normale što se tiće kapa
              NIJEDAN MIŠIĆ NE ČINI TE VELIKIM- VEĆ VLASTITI MORAL

              Comment


              • #22
                Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

                moj glas isto ide na stranu genetike,a i možda se je danas malo teže mjerit sa starijim ljudima i uspoređivat, jer mi svi manje više stavljamo svakakvu kemiju na kosu i to sigurno ima svoj udio u opadanju!
                ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

                Comment


                • #23
                  Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

                  Originally posted by Fractus
                  moj glas isto ide na stranu genetike,a i možda se je danas malo teže mjerit sa starijim ljudima i uspoređivat, jer mi svi manje više stavljamo svakakvu kemiju na kosu i to sigurno ima svoj udio u opadanju!

                  udio opadanja bio bi i kada ne bi imali kemiju
                  NIJEDAN MIŠIĆ NE ČINI TE VELIKIM- VEĆ VLASTITI MORAL

                  Comment


                  • #24
                    Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

                    Da ne otvaram novu temu,
                    zalisci su mi poceli biti sve izrazeniji a imam 17 i pol godina , vjerovatno ce neki reci da me to ne frustrira , ali ne mogu a da me ne frustrira jer smatram da sam premlad , jako malo ljudi mojih godina ima zaliske, mozda od 100% ljudi sto sam vidio ljudi mojih godina, njih 1% ima zaliske, stari mi je poceo celaviti tek u 30. a do tad nije imao zaliske uopce, tako i sa majcine strane, ujaci tek oko 30 poceli celaviti , a ja tek 18 i vec pocinjem. Da li mogu sta poduzeti? Citao sam puno clanaka i shvacam da jet o do genetike ali ima li ipak nesto sto moze zaustaviti , koristim sampon Vitoval oko 3 mjeseca i nema nikakvih rezultata ..

                    Comment


                    • #25
                      Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

                      idi dermatologu..

                      Comment


                      • #26
                        Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

                        Zbrij glavu pa se neće primjetiti

                        Comment


                        • #27
                          Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

                          Nisu oni toliko izrazeni ali za moje godine ajmo reci da pocinju biti .. uvuceni su mozda 2-3 cm i to vec prije 2 godine poceli , ne znam tocno koliko je tad bilo , nikad se nisam tim zamarao jer inace ne nosim kratki skroz friz , to se primjeti jedino tad, inace ne ..

                          Comment


                          • #28
                            Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

                            Originally posted by Builty View Post
                            koristim sampon Vitoval oko 3 mjeseca i nema nikakvih rezultata ..
                            to jest dobar sampon.. u mene je buraz bio poceo celaviti (opadala mu kosa) a ne trenira znaci nema veze sa BB. i nakon par mjeseci koristenja znatno mu se popravila kosa (proguscala) ali uz taj sampon pio je i neke tablete isto Vitoval, u apoteci uzimao i uz sampon isle i tablete...

                            ja licno sam uvjek imao dobru i gustu kosu.. ali prije par mjeseci pocela je poprilicno opadati i nekako je bila previse bezzivotna... (iako sam dosta racuna vodio o tome).. e onda sam se dosjetio i vidjeo sa ovim curama sta one koriste pa sve imaju onako sjajnu i dobru kosu i ova jedna cura mi je rekla da uzmem Syoss sampon.. vec nakon prvog pranja kosa je nekako puno bolje izgledala.. vec nakon 7 dana je bilo super, perut 0, opadanje skoro nista.. pa eto reko da i ti probas sa tim samponom pa vidi mozda pomogne....

                            Comment

                            Working...
                            X