Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jugosloven
    replied
    Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

    Originally posted by Builty View Post
    koristim sampon Vitoval oko 3 mjeseca i nema nikakvih rezultata ..
    to jest dobar sampon.. u mene je buraz bio poceo celaviti (opadala mu kosa) a ne trenira znaci nema veze sa BB. i nakon par mjeseci koristenja znatno mu se popravila kosa (proguscala) ali uz taj sampon pio je i neke tablete isto Vitoval, u apoteci uzimao i uz sampon isle i tablete...

    ja licno sam uvjek imao dobru i gustu kosu.. ali prije par mjeseci pocela je poprilicno opadati i nekako je bila previse bezzivotna... (iako sam dosta racuna vodio o tome).. e onda sam se dosjetio i vidjeo sa ovim curama sta one koriste pa sve imaju onako sjajnu i dobru kosu i ova jedna cura mi je rekla da uzmem Syoss sampon.. vec nakon prvog pranja kosa je nekako puno bolje izgledala.. vec nakon 7 dana je bilo super, perut 0, opadanje skoro nista.. pa eto reko da i ti probas sa tim samponom pa vidi mozda pomogne....

    Leave a comment:


  • Builty
    replied
    Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

    Nisu oni toliko izrazeni ali za moje godine ajmo reci da pocinju biti .. uvuceni su mozda 2-3 cm i to vec prije 2 godine poceli , ne znam tocno koliko je tad bilo , nikad se nisam tim zamarao jer inace ne nosim kratki skroz friz , to se primjeti jedino tad, inace ne ..

    Leave a comment:


  • m0nstrum
    replied
    Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

    Zbrij glavu pa se neće primjetiti

    Leave a comment:


  • UFC 2012
    replied
    Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

    idi dermatologu..

    Leave a comment:


  • Builty
    replied
    Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

    Da ne otvaram novu temu,
    zalisci su mi poceli biti sve izrazeniji a imam 17 i pol godina , vjerovatno ce neki reci da me to ne frustrira , ali ne mogu a da me ne frustrira jer smatram da sam premlad , jako malo ljudi mojih godina ima zaliske, mozda od 100% ljudi sto sam vidio ljudi mojih godina, njih 1% ima zaliske, stari mi je poceo celaviti tek u 30. a do tad nije imao zaliske uopce, tako i sa majcine strane, ujaci tek oko 30 poceli celaviti , a ja tek 18 i vec pocinjem. Da li mogu sta poduzeti? Citao sam puno clanaka i shvacam da jet o do genetike ali ima li ipak nesto sto moze zaustaviti , koristim sampon Vitoval oko 3 mjeseca i nema nikakvih rezultata ..

    Leave a comment:


  • ayae
    replied
    Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

    Originally posted by Fractus
    moj glas isto ide na stranu genetike,a i možda se je danas malo teže mjerit sa starijim ljudima i uspoređivat, jer mi svi manje više stavljamo svakakvu kemiju na kosu i to sigurno ima svoj udio u opadanju!

    udio opadanja bio bi i kada ne bi imali kemiju

    Leave a comment:


  • Fractus
    replied
    Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

    moj glas isto ide na stranu genetike,a i možda se je danas malo teže mjerit sa starijim ljudima i uspoređivat, jer mi svi manje više stavljamo svakakvu kemiju na kosu i to sigurno ima svoj udio u opadanju!

    Leave a comment:


  • ayae
    replied
    Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

    kape nisu dobre za dugotrajno nošenje, pore na vlasištu i korijen kose nemaju kisika, pore se čepiju - može potaknuti opadanje, prhut....masno vlasište
    sve mora biti u granicama normale što se tiće kapa

    Leave a comment:


  • Joochy
    replied
    Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

    Kova nije ćelav

    Leave a comment:


  • ruky
    replied
    Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

    Originally posted by robertost
    Sad koliko ima istine u tom neznam,ali možda imaš i neku bolest vlasišta i za to postoje terapije dok je na vrime....
    ma nije opce bed. "pomirio" sam se s time vec odavno tako da sto prije izgubim kosu to bolje. manje cu zileta trositi

    Leave a comment:


  • robertost
    replied
    Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

    Da,a isto tako sam negdi pročita da jedan od dva muškarca izgubi kosu kroz život ,netko manje netko više......

    Leave a comment:


  • hitman
    replied
    Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

    Originally posted by robertost
    Da nešto sam čuja tako slićno da stalno nošenje kape ili u tvom slučaju kacige može bit povezano sa gubitkom kose,jer se kao stalnim pritiskom uništava korijen kose...Sad koliko ima istine u tom neznam,ali možda imaš i neku bolest vlasišta i za to postoje terapije dok je na vrime....
    slazem se sa tobom za nosenje kape i kacige i to mislim da je i dokazano ,.... a genetika je cudna stvar i ona je 90% zasluzena za celavost koja se kod muskarca pocne javljati oko 21godine... i sto si stari to imas manje kose

    Leave a comment:


  • robertost
    replied
    Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

    Da nešto sam čuja tako slićno da stalno nošenje kape ili u tvom slučaju kacige može bit povezano sa gubitkom kose,jer se kao stalnim pritiskom uništava korijen kose...Sad koliko ima istine u tom neznam,ali možda imaš i neku bolest vlasišta i za to postoje terapije dok je na vrime....

    Leave a comment:


  • ruky
    replied
    Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

    Originally posted by ayae
    radim u svojoj struci 12 godina, i sa sigurnošču mogu reči da je čelavost genetski problem
    eto samo toliko
    meni u obitelji svi imaju gustu i jaku kosu i niko nije celavio u obitelji izuzev oboje djedova ali tek u 65-toj kada su bili na kemoterapijama a ja vec u 23-coj imam toliko rijetku kosu s dubokim zaliscima da mi se opce ne isplati imati kosu. tak da sam osuden na jednostavne frizure.

    ako je genetski nadam se da sam iznimka pravila, a ne posvojen

    jel moze kaciga prouzrociti slabljenje korijena i celavost? jel vozim skutere i motore vec 8 godina gotovo uvijek s kacigom

    Leave a comment:


  • Joochy
    replied
    Re: Manjak kose u BB-u. Što je uzrok i kako spriječiti?

    Ja fala bogu imam čupu do jaja

    Leave a comment:

Working...
X