Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zanimljivo o spavanju (odmor)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Nesanica!

    Originally posted by Fractus
    Originally posted by arianko
    Zama me koje je naj bolje riješenje za nesanicu?
    Dobro se izmorit preko dana,spavat češ ko upucan
    +1
    ako lijencaris citav dan zasto ces spavat....

    zato se ubijes preko dana i zatim nemozes ni do kreveta stić

    Comment


    • #77
      Re: Nesanica!

      Originally posted by kordafication
      Originally posted by Fractus
      Originally posted by arianko
      Zama me koje je naj bolje riješenje za nesanicu?
      Dobro se izmorit preko dana,spavat češ ko upucan
      +1
      ako lijencaris citav dan zasto ces spavat....

      zato se ubijes preko dana i zatim nemozes ni do kreveta stić
      nije uvjek tako... možeš se ti izmorit nekad ko konj i jedva dođes do kreveta ali kad legnes okreces se i nikak zaspat ... nije sve tolko crno-bijelo ljudi... ako imas psihicih problema povecana tjelesna aktivost preko dana nije uvjet za dobar san... ja osobno nemam problema ,ali znam hrpu ljudi... nesanica je po meni ozbiljan problem + ako se jos bavis bb-om ! ako alternative ne djeluju ja bi svakako otisi ko ljecnika...
      “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

      Comment


      • #78
        Re: Nesanica!

        Zolpidem

        Comment


        • #79
          Re: Nesanica!

          Originally posted by daedraug
          Originally posted by kordafication
          Originally posted by Fractus
          Originally posted by arianko
          Zama me koje je naj bolje riješenje za nesanicu?
          Dobro se izmorit preko dana,spavat češ ko upucan
          +1
          ako lijencaris citav dan zasto ces spavat....

          zato se ubijes preko dana i zatim nemozes ni do kreveta stić
          nije uvjek tako... možeš se ti izmorit nekad ko konj i jedva dođes do kreveta ali kad legnes okreces se i nikak zaspat ... nije sve tolko crno-bijelo ljudi... ako imas psihicih problema povecana tjelesna aktivost preko dana nije uvjet za dobar san... ja osobno nemam problema ,ali znam hrpu ljudi... nesanica je po meni ozbiljan problem + ako se jos bavis bb-om ! ako alternative ne djeluju ja bi svakako otisi ko ljecnika...
          mene to muci cjeli dansam aktivan na kupanju sam od 2 do 7 sati pa kad dođem doma još vježbam onda sam umoran i kad legnem nemogu zaspati vrtim se uvijek do 3 ujutro !!!

          Comment


          • #80
            Re: Nesanica!

            nemoj vježbat prije spavanja.
            ne repam o politici možda bi trebo,
            politika je mala ljadro još je nisam jebo

            Comment


            • #81
              Re: Nesanica!

              Originally posted by Mir7a
              nemoj vježbat prije spavanja.
              nije to da povježbam i onda u krpe nego još budem na kompu ili gledam televiziju pa u krp odem kad počnem zjevati !!

              Comment


              • #82
                Re: Nesanica!

                Poslušaj onu ..idi idi nesanice...

                Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                Comment


                • #83
                  Re: Nesanica!

                  Previše razmišljaš dok legneš ili te muče neki problemi,to je u mom slučaju izazivalo nesanicu,ma najjednostavnije ako ti je to duže vrijeme odi kod doktora pa češ vidjet,nemoj samo gutat tablete za spavanje!
                  + offtopic=izvadi iz "Večernjeg lista" par stranica i udaraj se po glavi dok god nezaspiš
                  ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

                  Comment


                  • #84
                    Re: Nesanica!

                    Originally posted by Tomi
                    Poslušaj onu ..idi idi nesanice...

                    http://www.youtube.com/watch?v=u-J_WkANWY4
                    ima puno manje mukotrpnijih metoda od ove
                    “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                    Comment


                    • #85
                      Re: Nesanica!

                      Originally posted by Fractus
                      Previše razmišljaš dok legneš ili te muče neki problemi,to je u mom slučaju izazivalo nesanicu,ma najjednostavnije ako ti je to duže vrijeme odi kod doktora pa češ vidjet,nemoj samo gutat tablete za spavanje!
                      + offtopic=izvadi iz "Večernjeg lista" par stranica i udaraj se po glavi dok god nezaspiš
                      ne koristim nikakve tablete

                      Comment


                      • #86
                        Re: Zanimljivo o spavanju (odmor)

                        Ovako..

                        iman problema sa nesanicom već neko vrime.. uglavnom sinoć sam spavao samo 4 sata.. al opravdano jer san sinoć na nogometu dobia udarac u kolino i nisan od bolova moga spavat.. e sad.. ja bi volia spavat nekih 8 sati.. al bit je kad god da ja odem leć dignem se u 7.. bilo u 23 ili 4.. e sad.. nisan u 11 iša već misec ipo dana.. u zadnje vrime odem oko 1 dignen se u 6.. izležajem se do 7.. dignen se pojedem zobene i whey i onda b complex s tim i zaspem odma još 2 sata na kauču..


                        čita san kažu da i b complex pomaže kod spavanja.. oću ga onda pred spavanje pit ?

                        i planiran kupit zma (ne radi nesanice, al znan da i pridonosi rješavanju nje također)

                        i čaj od kamilice ?

                        i aktivan san cijeli dan tako da nije to da neam aktivnosti
                        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                        Comment


                        • #87
                          Re: Nesanica!

                          Originally posted by Frey
                          Zolpidem
                          +1
                          tvornički naziv Sanval

                          - hipnotik, sigurno ćeš zaspat uz njega
                          - za razliku od drugih tableta za spavanje ne izaziva ovisnost i povećava "kvalitetnu" fazu spavanja u kojoj se organizam odmara...

                          koristiš ga samo kad imaš potrebu za njim... to je nova generacija tableta za spavanje
                          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                          Comment


                          • #88
                            Re: Nesanica!

                            Originally posted by riss
                            Originally posted by Frey
                            Zolpidem
                            +1
                            tvornički naziv Sanval

                            - hipnotik, sigurno ćeš zaspat uz njega
                            - za razliku od drugih tableta za spavanje ne izaziva ovisnost i povećava "kvalitetnu" fazu spavanja u kojoj se organizam odmara...

                            koristiš ga samo kad imaš potrebu za njim... to je nova generacija tableta za spavanje
                            Probao sam, odlična stvar, nikad se tako nisam u životu lijepo naspavao i odmorio.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment

                            Working...
                            X