Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pušenje - Cigarete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Pušenje - Cigarete

    Originally posted by Vepar24
    Meni nema većeg gušta nego zapaliti cigaru iza treninga, u autu lagano kad idem kući
    Prijatelju znam kako ti je,ali moram prestati vise sa tim.Ubit ce me ta cigareta vise u pojam!Prija tako lipo u nekim trenucima da se covik zamisli

    Comment


    • Re: Pušenje - Cigarete

      Ma i ja sam pušač, u svojih 28 pušim već 12god..... prestajao sam par puta ali očito bezuspješno jer sam upravo ugasi ocigaretu, no imao sam trenutaka kad nisam pušio po tri mjeseca! Ta tri mjeseca su i treninzi bili bolji, osjecao sam se bolje, smijao sam se vise, a da ne govorim o novcima...a lova koju sam dao za cigarete u tih 12 godina...pfff mogao sam kupit Ducatia. Al jbg, kad i sam znaš da nije dobro a svejedno to radiš (ja prvi)... tako da, trebamo malo stisnut par tjedana i poslije je sve lako.... moj glas definitivno ide jojici prije spavanja!

      Comment


      • Re: Pušenje - Cigarete

        Poprilicno je stara tema ali zelim da ovu stvar podijelim sa ostalim forumasima. Poceo sam pusiti cigarete sa svojih 13 godina najprije radi furke. Nas 5 ili 6 poslije skole bi se sakrili negdje i bukvalno ubijali cigarete jednu za drugom. Poceo sam da se bavim BB prije 7 mjeseci. Zavrsio sam slavni "p90x" i "insanity". Ali u zadnje vrijeme pocinjem da osjecam da mi cigarete jako smetaju. Pokusavao sam to smece da bacim vec 9 ili 10 puta ali neuspjesno pokusat cu od veceras da prestanem skroz da pusim jer imam veliku zelju za sportom a sa cigaretama me nema nigdje jednostavno mi smeta kada trcim ili dizem utege. Zelim da kazem svim nepusacima da to govno nikada ne stavljaju u usta jer veceg zla od cigareta nema. Radije sjesti sa rajom i nekada popiti pivce dva nego stavljati ovo govno svaka sat-dva u usta. Imam veliku zelju da prestanem i nadam se da cu uspjeti u tome.

        Comment


        • Re: Pušenje - Cigarete

          Ja sam pusio 8 godina i jednostavno odlucio prestati.Mislio sam da ce biti tesko,buduci da 8 godina nije mali period,ali nije bilo problema.Jednostavno ih nisam vise kupio i to je to.Trazilo me da zapalim,ali ostao sam na tome da je dosta i eto me sad mogu reci jos uvijek cist...

          Comment


          • Re: Pušenje - Cigarete

            Originally posted by WarLothus View Post
            Poprilicno je stara tema ali zelim da ovu stvar podijelim sa ostalim forumasima. Poceo sam pusiti cigarete sa svojih 13 godina najprije radi furke. Nas 5 ili 6 poslije skole bi se sakrili negdje i bukvalno ubijali cigarete jednu za drugom. Poceo sam da se bavim BB prije 7 mjeseci. Zavrsio sam slavni "p90x" i "insanity". Ali u zadnje vrijeme pocinjem da osjecam da mi cigarete jako smetaju. Pokusavao sam to smece da bacim vec 9 ili 10 puta ali neuspjesno pokusat cu od veceras da prestanem skroz da pusim jer imam veliku zelju za sportom a sa cigaretama me nema nigdje jednostavno mi smeta kada trcim ili dizem utege. Zelim da kazem svim nepusacima da to govno nikada ne stavljaju u usta jer veceg zla od cigareta nema. Radije sjesti sa rajom i nekada popiti pivce dva nego stavljati ovo govno svaka sat-dva u usta. Imam veliku zelju da prestanem i nadam se da cu uspjeti u tome.
            Sretno, ja sam prestao prije 6 i pol godina i presretan sam.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: Pušenje - Cigarete

              Ovako, ja sam pušio od svoje 14 do 21, radio noćne smjene i lokao kave na hektolitre. U najgoroj fazi sam kurio 3 kutije plavog waltera.
              Zaboravi na žvake, hipnoze i bioenergiju. Moraš riješiti sam sa sobom hoćeš li nastaviti sa time ili nećeš. Ako si odlučio prestati nemoj brojati dane koliko dugo nisi zapalio. Drugo zbroji novac koliko trošiš na cigarete i vidi koliko si onda whey proteina praktički "zapalio". Nema čarobne formule, jednostavno prestaneš stavljati cigaretu u usta i zaboraviš na to. Kada sve zbrojiš na kraju shvatiš i da nije bilo toliko teško prestati, sve što je bilo potrebno je bilo malo dobre volje.

              P.S. Hrana bolje miriše, vino ima bolji okus i češće ti se diže

              Comment


              • Re: Pušenje - Cigarete

                Nikad nisam bio aktivni pusac da nemogu bez cigare , ali odlucio sam promjeniti i prestati nakon godina i godina pusenja
                trosenje novca + stetim sebi . Cigaretu sam zapalio najvise kad bi bio nervozan jer sam si utuvio u glavu da ce mi biti lakse.
                It’s not just love for music, it’s my passion. It goes beyond liking, and
                beyond a hobby, it’s about a way of living. Music is essential to my life

                Comment

                Working...
                X