Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pušenje - Cigarete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Cigarete

    bravo Igore, ja sam ti bio napisao kako prestat pusit, postepeno ali sigurno. poznajem jednu likicu koja je 2 puta prestala pusti, prvi put je prestala i dobila je 10 kg, onda je opet pocela i onda opet sranje, prestala je po 2. put i dobila jos 10 kg....to se zove sranje, i sad nesmije ni pomislit da zapali jednu jedinu cigaretu jer ce opet pocet pusit i opet isto sranje. Ona je meni rekla smanji pusenje na normalu, tako da zapalis 2-3 cigarete dnevno ali zbog gusta...igore pusi zbog gusta...
    LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

    Comment


    • #32
      Re: Cigarete

      Originally posted by matuljac
      , i sad nesmije ni pomislit da zapali jednu jedinu cigaretu jer ce opet pocet pusit i opet isto sranje.
      o ovom sam govorio... baci cirgerete i nađi si drugi gušt...
      Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

      Comment


      • #33
        Re: Cigarete

        Ja sam dosta dugo pušio i to mi je postala teška ovisnost... Bio sam mršav ko kostur jer su mi samo cigarete trebale... moj način je bio nikotinski flasteri... meni su stvarno pomogli... moraš se odlučit na to i ne odustajat.... nakon prestanka vidiš kakvo je to smeče zapravo.... sretno...

        Comment


        • #34
          Re: Cigarete

          Najgore mi je kad se pušač nađe u blizini dok jedem.
          Otjeram ga proč od sebe. Nema goreg mirisa od prgavog nikotina.
          Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

          Comment


          • #35
            Re: Cigarete

            Originally posted by Todd_the_Wraith
            Najgore mi je kad se pušač nađe u blizini dok jedem.
            Otjeram ga proč od sebe. Nema goreg mirisa od prgavog nikotina.
            I meni to ide na živce. Ono sidneš na večeru a neki kreten puši na susjednom stolu i boli ga k.... za bilo koga i da li to kome smeta. Bitno je da on ugasi svoju nikotinsku želju i poriv.
            Ali odzvonilo im je. Još par dan i počinje zabrana pušenja na javnim mjestima pa tako i u restoranima.
            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

            I know it's hard to keep an open heart
            When even friends seem out to harm you
            But if you could heal a broken heart
            Wouldn't time be out to charm you

            November Rain, Guns and Roses

            Comment


            • #36
              Re: Cigarete

              Iskreno, mislim da se mogao donjeti puno kvalitetniji zakon ( pusenje ) od ovoga, ali necu politiku u svoju butigu )
              Zene meni kazu Rambo ti si Car

              Comment


              • #37
                Re: Cigarete

                Originally posted by Car
                Iskreno, mislim da se mogao donjeti puno kvalitetniji zakon ( pusenje ) od ovoga, ali necu politiku u svoju butigu )
                Imate pravo definitivno.... Danas mi je 2 tjedna kako uopče ne pušim... i ne privlači me,,,Hvala svima na poodrškama
                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                Comment


                • #38
                  Re: Cigarete

                  Igore vjeruj mi da ti je ovo jedna od najboljih stvari u životu: prestati pušiti.
                  Čovjek se osjeća puno bolje a i novci nisu zanemarivi koji ti ostanu.

                  Nakon mjesec dana nepušenja moguće je da ćeš imati krizu nekoliko dana, tako sam ja.
                  Tih par dana sam bio tako živčan da bih pobjegao sam od sebe da sam mogao.

                  Samo budi uporan, bitno je da si u glavi jak i odlučan.

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #39
                    Re: Cigarete

                    Evo ja ne pušim cca.6 mjeseci a pušio sam 1 do 2 kutije dnevno.Ako ti se i dogodi da koji put zapališ(jebiga,pljuga je *****,poklekneš lagano) nemoj odma kupit kutiju i nastavit.Ja sam zapalio od kad sam prestao pušit par puta,uglavnom kad sam bio u nekim nervoznim situacijama ali nisam zbog toga odma nastavio i počeo kupovat.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Cigarete

                      Originally posted by Vladebisi
                      Evo ja ne pušim cca.6 mjeseci a pušio sam 1 do 2 kutije dnevno.Ako ti se i dogodi da koji put zapališ(jebiga,pljuga je *****,poklekneš lagano) nemoj odma kupit kutiju i nastavit.Ja sam zapalio od kad sam prestao pušit par puta,uglavnom kad sam bio u nekim nervoznim situacijama ali nisam zbog toga odma nastavio i počeo kupovat.
                      I nemoj!
                      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                      Comment


                      • #41
                        Re: Cigarete

                        Da hvala vam svima...Pogotovo kellyu! Mislio sam da je najgore prošlo ali očito me tek čeka...Hm, ma nedam se ja napasti više! Puno mi je bolje bez cigareta...I čak su mi počele smetat, a u danu je se sjetim možda 2 puta! Osječam se puno bolje, više jedem i imam više snage! S novcima koje sam trošio na cigarete (oko 600 kn mj.) kupujem suplemente i tako mi je najbolje ...Još jednom Hvala SVIMA
                        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                        Comment


                        • #42
                          Re: Cigarete

                          Originally posted by igor
                          Da hvala vam svima...Pogotovo kellyu! Mislio sam da je najgore prošlo ali očito me tek čeka...Hm, ma nedam se ja napasti više! Puno mi je bolje bez cigareta...I čak su mi počele smetat, a u danu je se sjetim možda 2 puta! Osječam se puno bolje, više jedem i imam više snage! S novcima koje sam trošio na cigarete (oko 600 kn mj.) kupujem suplemente i tako mi je najbolje ...Još jednom Hvala SVIMA
                          A i ti si presta pušit svaka čast
                          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                          Comment


                          • #43
                            Re: Cigarete

                            Šta neće sve izmislit http://www.index.hr/xmag/clanak/ecig...ze/437053.aspx
                            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                            Comment


                            • #44
                              Re: Cigarete

                              Pročita sam danas ovaj članak i htio ga staviti ovdje a ti me preduhitrio.
                              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                              I know it's hard to keep an open heart
                              When even friends seem out to harm you
                              But if you could heal a broken heart
                              Wouldn't time be out to charm you

                              November Rain, Guns and Roses

                              Comment


                              • #45
                                Re: Cigarete

                                Originally posted by sthooligan
                                hehehe, pa dobar je to proizvod za odvikavanje.... čini mi se bolji od onih flastera
                                Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                                Comment

                                Working...
                                X