Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manjak testosterona: slab libido, depresija...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: manjak testosterona?

    inace imam zajebanu cirlulaciju, stalno su mi hladna stopala i ruke..a kaj bude tek sad kad mi sva krv istece u alatku

    Comment


    • #17
      Re: manjak testosterona?

      Probaj da se opustis sto vise i izbjegavas stres sav. Uzmi suplemente koji ce ti sniziti kortizol mozda je to problem.

      Comment


      • #18
        Re: manjak testosterona?

        mislimda je izbjeci stres apsolutno nemoguce
        a koji su to suplementi?

        Comment


        • #19
          Re: manjak testosterona?

          jedi meso zbog aminokiselina,ribu,jaja,riblje ulje,laneno ulje,kupi minerale vitamine,sto vise voca povrca,unosi puno vise dobrih masti u sebe,ponekad cokoladu,itd.itd.pa onda probaj i sa suplimentima a po meni vrlo jaka uloga se odigrava tu i u umoru,tj.odmoru(redovno spavanje i odmaranje).
          uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

          Comment


          • #20
            Re: manjak testosterona?

            Originally posted by _Sphinx_
            mislimda je izbjeci stres apsolutno nemoguce
            a koji su to suplementi?
            Sve je moguce, zdravlje na prvom mjestu.
            Vitamin C, GABA, PS, glicin...

            Comment


            • #21
              Re: manjak testosterona?

              Htio sam uzeti tibulus ali sam odlučio pričekati i otići doktoru. idem urologu i endokrinologu. neznam kome cu prvome ali smislit cu nesto. Razmišljao sam i odlučio da se necu s tim zezati. Javit cu ovdje rješenje. pretpostavljam da ce mi i doktor preporučiti tribulus terereterst....

              Comment


              • #22
                Re: manjak testosterona?

                Originally posted by josippp17
                Htio sam uzeti tibulus ali sam odlučio pričekati i otići doktoru. idem urologu i endokrinologu. neznam kome cu prvome ali smislit cu nesto. Razmišljao sam i odlučio da se necu s tim zezati. Javit cu ovdje rješenje. pretpostavljam da ce mi i doktor preporučiti tribulus terereterst....
                dobro si odlučio. ako si već dobio uputnice prije idi kod endokrinologa.. on će odredit dali se doista radi o manjku testosterona (preko analize krvi), tražit će FSH i LH da vidi o kojoj vrsti manjka se radi, ne mora biti problem u testisima, može biti problem u hipotalamusu ili hipofizi ili je problem da se dobro ne hraniš ili negdje drugdje... ako postoji manjak dobit ćeš nadomjesnu terapiju testosteronom ili gonadotropin, ali uz česte kontrole... tribulus nećeš dobit jer to nije lijek, to je dodatak prehrani, učinak minimalan..
                Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                Comment


                • #23
                  Re: manjak testosterona?

                  ja bi ti preporucio takode ako imas neki psihickih zajebancija koje te malo zezaju odi i psihicu,a prije toga sam sebe malo analiziraj,imas li uredan i zdrav zivot'?
                  Govorim ti o proslosti iz svog vlastitog iskustva,kasno spavanje,kasno ustajanje,puno kafe cigara ishrana mal te ne nikakva,(sve to kod mene bilo)onda se trgnem,nikotin sa vremena na vrijeme bacim,umjereno sa alkoholom i kofeinom,i bude bolje,ali glavno sto sam si primjetio,pocevsi od prehrane koju mnogi ovdje koriste(zdrave)vitamina itd..ako si danas sta (jebavao)sutra opet hodas na pola dignutim
                  probaj ne kosta te nista.
                  uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                  Comment


                  • #24
                    Re: manjak testosterona?

                    a sta kad neko ima obrnuti problem...zelja za sexom 0-24...k**** se dize na svaku koja prode skoro...i mozda bas zbog toga mi prsa ne rastu kako bih zelio...
                    prehrana sredena...spavam dovoljno i previse : ))

                    Comment


                    • #25
                      Re: manjak testosterona?

                      Originally posted by robi505
                      a sta kad neko ima obrnuti problem...zelja za sexom 0-24...k**** se dize na svaku koja prode skoro...i mozda bas zbog toga mi prsa ne rastu kako bih zelio...
                      prehrana sredena...spavam dovoljno i previse : ))
                      e tu nema pomoći
                      Originally posted by Jurica
                      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                      Comment


                      • #26
                        Re: manjak testosterona?

                        Originally posted by robi505
                        a sta kad neko ima obrnuti problem...zelja za sexom 0-24...k**** se dize na svaku koja prode skoro...i mozda bas zbog toga mi prsa ne rastu kako bih zelio...
                        prehrana sredena...spavam dovoljno i previse : ))
                        Hahaha, to znači da si zagorio i da ne seksaš ništa...trebaš naći neku da te razdjeviči...

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #27
                          Re: manjak testosterona?

                          Originally posted by kelly
                          Originally posted by robi505
                          a sta kad neko ima obrnuti problem...zelja za sexom 0-24...k**** se dize na svaku koja prode skoro...i mozda bas zbog toga mi prsa ne rastu kako bih zelio...
                          prehrana sredena...spavam dovoljno i previse : ))
                          Hahaha, to znači da si zagorio i da ne seksaš ništa...trebaš naći neku da te razdjeviči...

                          Okrutno ali istinito, počni prčit
                          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                          Comment


                          • #28
                            Re: Manjak testosterona: slab libido, depresija...?

                            ajde, kad ja dosta pažnje posvećujem tome, mogu ti reć svoje vlastito iskustvo.
                            nisam imao problema sa time, ali jesam sa samopuzdanjem.
                            uvijek ono vječno pitanje, da li ću biti dobar?
                            još nisam niti trenirao baš, pa me malo sala oko struka "rušilo" i baš mi je bio bed zbog toga.
                            otkad treniram, zdravo jedem, bez prevelikih stresova (bar tako nastojim)..osjećam se onako "nabrijano"..
                            pun sam energije u svim pogledima, ako me kužiš
                            bude sve ok, ne brini

                            (ovo ide josippu17)

                            Comment


                            • #29
                              Re: Manjak testosterona: slab libido, depresija...?

                              neznam dali josp još čita forum al mislim da mogu pomoći.dragi mi je imao isti problem.stvar je u hormonima.točnije u SLOBODNOM testosteronu i shbg.ako ti doktori ne pomognu nabavi si ekstrakt korjena koprive izvana i preporodit ćeš se.evo link http://forum.teretana.net/viewtopic.php ... sc&start=0

                              Comment


                              • #30
                                Re: Manjak testosterona: slab libido, depresija...?

                                ili se jednostavno sa koprivom po kiti i da vis, kad pocne svrbet kak bus mrdal sve u 16
                                http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                                Comment

                                Working...
                                X