Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manjak testosterona: slab libido, depresija...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Manjak testosterona: slab libido, depresija...?

    Originally posted by Joe
    ili se jednostavno sa koprivom po kiti i da vis, kad pocne svrbet kak bus mrdal sve u 16
    Dobra... :P :P
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #32
      Re: Manjak testosterona: slab libido, depresija...?

      Originally posted by Joe
      ili se jednostavno sa koprivom po kiti i da vis, kad pocne svrbet kak bus mrdal sve u 16
      Haha. Ubijas.
      There is no good, no evil - only decisions and consequences.

      Comment


      • #33
        Re: Manjak testosterona: slab libido, depresija...?

        Bademi,lješnjaci,kikiriki,orasi tj. ulje koje sadrže, su ti prirodni stimulansi za podizanje testosterona osobno ih jedem isto tako trebaš ubacit vitamin c i cink ili ZMA (magnezij,cink,vitamin B6) i ima da testo. odleti u gornju granicu,na kraju će ti se dizat i više nego što treba
        Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

        Comment


        • #34
          Re: manjak testosterona?

          Pozdrav.

          Imam 20g, zadnje dvije godine intenzivno treniram u teretani, bez vecih pauza. Donekle imam sredenu prehranu. Mislio sam napraviti manju pauzu i prosli mjesec sam prestao s treningom, onako odjednom. Prestao sam s pravilnom prehranom, ali sam unosio vise proteina nego UH i masti, odmarao i ljencario.
          Prosli vikend me uhvatilo uzasno stanje osjećaj depresije i neraspoloženja, kronični umor, poremećaji sna, razdražljivost, napetost i naravno nemam ni S od seksualne zelje, ne dize se skoro pa nikako, nemam apetit, srce mi je lupalo u mirovanju, zavrsio sam na kardiologiji i otisao na razgovor kod psihijatra koji mi je rekao da je to zbog nakupljanja stresa tijekom faksa i prestanka treniranja. Medutim, nisam razmislio o testosteronima, i manjku istih. Na forumu sam vidio da su svi ovi simptomi ukazuju na to. Do prije tjedan dana sam bio i previse napaljen, imam curu i redovne odnose.
          Sad mi nije jasno, jeli moguce da je uslijed prestanka treninga doslo do prestanka proizvodnje testosterona i svega ovoga sto mi se, dogada i to tako brzo ? Jel se netkom dogadalo slicno ?
          Hvala

          Comment


          • #35
            Re: manjak testosterona?

            Been there done that. Ti si organizam naviknuo na "ispucavanje" stresa a sad odjednom ne radis nista, sav taj visak energije ti organizam preokrece na anksioznost (googlaj). Kad sam prvi put prestao 3 mjeseca sam bio ni ziv ni mrtav, al vjerujem da je to individualno.

            Comment


            • #36
              Re: manjak testosterona?

              Jedi vise masti= podizu testosteron!
              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

              Comment


              • #37
                Re: manjak testosterona?

                Znaci ti si 3 mjeseca bio u ovakvom stanju ? Strasno. Evo meni je nakon tjedan dana puno bolje, s tim da sam trenirao jucer, od sutra jos ozbiljnije krecem. Sad ne znam koji je glavni razlog svemu tome. Jel ta anksioznost dovela do manjka testosterona ili obrnuto. Mislim tesko mi je povjerovat da mi se nakon 3 tjedna bez treninga ne dize i nije me volja. Kako god, pocinjem trenirat, nakupovao sam orasastih plodova, pa cemo vidit.

                Comment


                • #38
                  Re: manjak testosterona?

                  Vjerojatno je stres problem, možeš ti biti fizički odličan koliko hoćeš ali stres je psihički problem, poradi na tome.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #39
                    Re: manjak testosterona?

                    Evo Kelly me preduhitrio, ono sto zelim rec je da ja sve frustracije, negativnosti i sl ispucam u teretani, i kad recimo preskocim koji trening vidim da sam napetiji.
                    Nisam hardocre teretana tip niti ganjam neznam kakve rezultate jednostavno odradim dobar trening.

                    Da sjecam se da sam bio bas nikakav, ako me pamcenje sluzi sa 99 kg na 8x u ta tri mjeseca...nisam ni jeo nista

                    Comment

                    Working...
                    X