Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manjak testosterona: slab libido, depresija...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manjak testosterona: slab libido, depresija...?

    Ovako imam 17(skoro 1 godina i inače sam dosta slab. idem u teretanu 2 godine i vidi se napredak ali još uvijek sam slabić a sve radim pravilno i trudim se. Obožavam zdravu prehranu i jedem "savršeno". koristim whey poslije treninga.

    Znam da sam mlad da mislim o libidu ali nisam. imam djevojku s kojom želim malo ozbiljnije a nemoguuu. Nemam uopce želju seksualnu.Digne mi se i sve to ali nije to to. i nece dugo. Prvo sam mislio da je kriva ta cura da nije dovoljno lijepa ili nešto tako, onda sam mislio da mi je nešto u glavi i da se nemogu opustiti ali nije ni to. I tek sam neki dan shvatio da vjerojatno imam manjak testosterona jer imam sve simptome. slab libido, depresija, malo dlaka na tijelu, a i nedavno su mi rekli kak su ti narasle sise. sve sam to povezao i eto.

    A sad neznam šta da radim. počeo sam jesti više kolesterola i unosim cinka iiii kaj ja znam. neznam šta da radim...
    Nadam se da cete mi pokušati pomoći jer sam jadan sav. Ne želim odmah doktoru. pokušao bih sam sa vašom pomoći nekako. I jel imate možda iskustva s nekim doktorima koji su za to stručni. Iz Zagreba sam.

  • #2
    Re: manjak testosterona?

    Jel radis teska mrtva dizanja i cucnjeve?
    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

    Comment


    • #3
      Re: manjak testosterona?

      Pročitaj ovo:
      http://www.google.com/cse?cx=0121293019 ... Tra%C5%BEi

      Napiši nam prehranu da vidimo jel sve tako dobro kao što kažeš.

      Kupi si tribulus:
      http://www.building-body.com/shop/produ ... _120_kaps/

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: manjak testosterona?

        Ne radim mrtva dizanja(strah me te vježbe neznam zašto)
        čučnjeve i iskorake radim. E da nisam napisao da sam promijenio sad način vježbanja. ne radim 10 ponavljanja nego 8 sa većim težinama. to sam naučio iz linka ovog prvog što je kelly stavio.

        i što se tiče prehrane pretjerao sam sa ovim savršeno. zaneso sam se ... uglavnom jedem ujutro zobene sa wheyom i nekad zelenim čajem. u školi jedem sendvič integralni sa čajnom ili nekim takvim mesom. ne jedem podrigušu onu i majonezu što svi žderu. ručak neko meso piletina, puretina sa povrćem. pijem riblje ulje kapsule. onda trening za sat-dva. pa onda PWM. Sat kasnije posni ili nešto tako prije spavanja. uglavnom pazim što jedem. ali čak možda pretjerujem sa proteinima.a premalo ugljikohidrata. promijenit cu omjer PWM. bio mi je pola pola. možda treba više glukoze.

        Ove tribulus mi se sviđaju i rado bi ih uzeo ali strah jer još uvijek nemam 18 pa da ne bi nešto poremetio? vidjet cu Hvala na pomoći dosad

        Comment


        • #5
          Re: manjak testosterona?

          Nije 18 godina nikakva posebna granica u tvom organizmu..

          Comment


          • #6
            Re: manjak testosterona?

            ali ako počneš taj tribulus jel cu to morati stalno ili? na koji način to djeluje. neko vrijeme uzimaš pa staneš možda?
            zvuči strašno svakih 8 sati uzimat.

            Comment


            • #7
              Re: manjak testosterona?

              Originally posted by josippp17
              ali ako počneš taj tribulus jel cu to morati stalno ili? na koji način to djeluje. neko vrijeme uzimaš pa staneš možda?
              zvuči strašno svakih 8 sati uzimat.
              Uzima se dvije kapsule na dan, ujutro i naveče, ne moraš tri.
              To je biljka tako da se ne moraš bojati nuspojava, povećava libido...popij jednu kutijicu pa ćeš vidjeti.

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: manjak testosterona?

                Originally posted by josippp17
                Ne radim mrtva dizanja(strah me te vježbe neznam zašto)
                čučnjeve i iskorake radim. E da nisam napisao da sam promijenio sad način vježbanja. ne radim 10 ponavljanja nego 8 sa većim težinama. to sam naučio iz linka ovog prvog što je kelly stavio.

                i što se tiče prehrane pretjerao sam sa ovim savršeno. zaneso sam se ... uglavnom jedem ujutro zobene sa wheyom i nekad zelenim čajem. u školi jedem sendvič integralni sa čajnom ili nekim takvim mesom. ne jedem podrigušu onu i majonezu što svi žderu. ručak neko meso piletina, puretina sa povrćem. pijem riblje ulje kapsule. onda trening za sat-dva. pa onda PWM. Sat kasnije posni ili nešto tako prije spavanja. uglavnom pazim što jedem. ali čak možda pretjerujem sa proteinima.a premalo ugljikohidrata. promijenit cu omjer PWM. bio mi je pola pola. možda treba više glukoze.

                Ove tribulus mi se sviđaju i rado bi ih uzeo ali strah jer još uvijek nemam 18 pa da ne bi nešto poremetio? vidjet cu Hvala na pomoći dosad
                tu bi bolje bilo UH dodat bar tako mislim
                iako je vecer

                Comment


                • #9
                  Re: manjak testosterona?

                  još UH? Jel onda posni sa kruhom možda rješenje.

                  Kelly imaš pravo. Trebao bih to uzeti. nemože ništa negativno se dogoditi od jedne bočice, ne? Samo moram skrivat tu bočicu hehe. jel tribulus najbolji? kao prirodan je pa je bolji od ostalih?

                  Joj hvala vam svima. već sad imam par rješenja problema. strašno mi je bilo neugodno napisat ovo ovak javno. Javljati ću kasnije ovdje ako naiđem na daljnje probleme. Nadam se da vam se više neće javit ovaj djevac. nego novi ja!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: manjak testosterona?

                    ja mislim da je ta biljka vise napumpana nego sto zapravo pise na bocici u vezi djelovanja,bolje i pametnije ti je da se opustis i odmoris(spavaj i u toku dana) koliko god mozes,a jos vaznije ti je da se puno vise brines o prehrani(redovnoj),ako pusis predlazem ti pod hitno da prestanes(Nikotin sužava arterije i mogućnost postizanja erekcije vremenom je jako mala),drkanje ako imas imalo neku stalnu za povalit zaboravi,i min.3x bilo kakve tjelesne vjezbe sedmicno(cijeloga tijela)ce 99%taj problem da rijese!
                    uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                    Comment


                    • #11
                      Re: manjak testosterona?

                      Originally posted by josippp17
                      još UH? Jel onda posni sa kruhom možda rješenje.



                      Joj hvala vam svima. već sad imam par rješenja problema. strašno mi je bilo neugodno napisat ovo ovak javno. Javljati ću kasnije ovdje ako naiđem na daljnje probleme. Nadam se da vam se više neće javit ovaj djevac. nego novi ja!!!
                      dapače...nema ti zašto bit neugodno...pa ima nas svakakvih ode
                      ja san siguran da će ti svaki član pomoći od srca...
                      sritno!
                      Originally posted by Jurica
                      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                      Comment


                      • #12
                        Re: manjak testosterona?

                        da..i ja sam imal neke simptome koje nas mladi kolega navodi..
                        a jebiga, valjda nacin zivota i sve to, kombinirati posao i faks je *****a stvar, pogotovo kad je moras skakati s jednog na drugo bez odmora zbog rada u 3 smjene s***** si bioritam, spavanje po 4h dnevno, kaos...
                        bas bi trebo probati s tim tribulusom..

                        kelly, druze, mozes nam mozda reci nekaj vise o tome? pogotovo ak si ga uzioml pa znas iz prve ruke.. djelovanje, nuspojave i tak to

                        Comment


                        • #13
                          Re: manjak testosterona?

                          Originally posted by _Sphinx_
                          kelly, druze, mozes nam mozda reci nekaj vise o tome? pogotovo ak si ga uzioml pa znas iz prve ruke.. djelovanje, nuspojave i tak to
                          Pio sam ova dva:

                          http://www.building-body.com/shop/produ ... _120_kaps/

                          http://www.building-body.com/shop/produ ... -_90_tabl/

                          i mogu reći da rade. Libido se osjeti dosta, a test malo. Nema nuspojava, to je biljka nije to doping.

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: manjak testosterona?

                            mislim, nuspojava vezanih za cunu, zelja za seksom i tak to

                            Comment


                            • #15
                              Re: manjak testosterona?

                              Originally posted by _Sphinx_
                              mislim, nuspojava vezanih za cunu, zelja za seksom i tak to
                              Ćuna se ne spušta, budi se prije tebe, stalno misliš na sex...

                              :P
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X