Announcement

Collapse
No announcement yet.

kokošija prsa - koje vježbe za prsa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kokošija prsa - koje vježbe za prsa

    pozzz....novi sam na forumu.....imam pectus carinatus........lijecnik mi je reako da je to estetski problem i da ga rjesim misicima......pa me zanima......kako da vjezbam u pocetku.....s kojim kilazama i kojim vjezbama..........imam 14 godina.....60 kg na 173 cm.....hvala unaprijed......

  • #2
    Re: kako vjezbati u pocetku??

    Pectus carinatus ( kokošja prsa ) je najčešće bezopasna uglavnom estetska deformacija prsnog koša. Jedino moguće liječenje takvog deformiteta je jačanje muskulature prsnog koša te eventualno nošenje ortopedskog aparata tzv. Pelote za prsnu kost. Liječenje ortopedskim aparatom može biti efikasno samo u mlađoj životnoj dobi ( 4-10 godine života ). U izuzetno rijetkim slučajevima ukoliko deformacija prsišta počinje "pritiskati" unutarnje organe, prvenstveno pluća i srce te time uzrokuje kardiorespiratorne smetnje - liječenje jest operativno ( plastično - rekonstruktivna kirurgija ).

    ovo sam našao na netu, e sad, ti imaš više od 10 god pa.. recimo da počneš sa teretanom, ne samo prsa već cijeli dio tijela trenirat..
    znači napraviš program, središ prehranu i to je to..
    jer neki dečko s tim problemom je rekao da mu je sve gore bilo vidjet prsa kako je trenirao, sad neznam kak bude u tvom slučaju, nisam specijalist.. hehe
    al ugavnom sretno...
    Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

    Comment


    • #3
      Re: kako vjezbati u pocetku??

      jel ima ko sliku "kokosjih prsa" nisam nikak skuzio kakva je to tocno deformacija
      Dont drink, dont smoke just eat and work

      Comment


      • #4
        Re: kako vjezbati u pocetku??

        Originally posted by dabek777
        jel ima ko sliku "kokosjih prsa" nisam nikak skuzio kakva je to tocno deformacija
        http://www.google.hr/images?q=pectus%20 ... 80&bih=815

        Comment


        • #5
          Re: kako vjezbati u pocetku??

          Originally posted by Joochy
          Originally posted by dabek777
          jel ima ko sliku "kokosjih prsa" nisam nikak skuzio kakva je to tocno deformacija
          http://www.google.hr/images?q=pectus%20 ... 80&bih=815
          fala
          Dont drink, dont smoke just eat and work

          Comment


          • #6
            Re: kako vjezbati u pocetku??

            Originally posted by peny
            Originally posted by vedro777
            Pectus carinatus ( kokošja prsa ) je najčešće bezopasna uglavnom estetska deformacija prsnog koša. Jedino moguće liječenje takvog deformiteta je jačanje muskulature prsnog koša te eventualno nošenje ortopedskog aparata tzv. Pelote za prsnu kost. Liječenje ortopedskim aparatom može biti efikasno samo u mlađoj životnoj dobi ( 4-10 godine života ). U izuzetno rijetkim slučajevima ukoliko deformacija prsišta počinje "pritiskati" unutarnje organe, prvenstveno pluća i srce te time uzrokuje kardiorespiratorne smetnje - liječenje jest operativno ( plastično - rekonstruktivna kirurgija ).

            ovo sam našao na netu, e sad, ti imaš više od 10 god pa.. recimo da počneš sa teretanom, ne samo prsa već cijeli dio tijela trenirat..
            znači napraviš program, središ prehranu i to je to..
            jer neki dečko s tim problemom je rekao da mu je sve gore bilo vidjet prsa kako je trenirao, sad neznam kak bude u tvom slučaju, nisam specijalist.. hehe
            al ugavnom sretno...
            ....hh....to sam zaboravio.....ne mogu u teretanu.....daleko mi je i skupa mi je dosta.......ja sam radio sklekove i vidi se mali pomak......pa bi molio....ak mozes ......da mi sastavis par vjezib za prsa.........ako mozes....plizzzzzzzz

            Comment


            • #7
              Re: kako vjezbati u pocetku??

              ja mu zabranjujem.
              ne repam o politici možda bi trebo,
              politika je mala ljadro još je nisam jebo

              Comment


              • #8
                Re: kako vjezbati u pocetku??

                Originally posted by Joochy
                Originally posted by dabek777
                jel ima ko sliku "kokosjih prsa" nisam nikak skuzio kakva je to tocno deformacija
                http://www.google.hr/images?q=pectus%20 ... 80&bih=815
                ma moj pectus carinatus nije toliko velik i ruzan.....moj je otpriilike kao ko ovog decka na petoj slici....i sad s malo mojih misica....to ne izgleda tako strasno.....

                Comment


                • #9
                  Re: kako vjezbati u pocetku??

                  Originally posted by Mir7a
                  ja mu zabranjujem.
                  ??zasto??

                  Comment


                  • #10
                    Re: kako vjezbati u pocetku??

                    Originally posted by peny
                    Originally posted by Mir7a
                    ja mu zabranjujem.
                    ??zasto??
                    peny daj čitaj forum!

                    Sve što te zanima je već odavno napisano, samo treba čitati...

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: kokošija prsa - koje vježbe za prsa

                      tek sam sad vidio da je tema rebacena....i htio bi rec....ovo nije ni ozljeda ni bol.....mislim da smo za ozljede vecinom sami krivi.....ovo je nesta drugo....ovo je neka sugava bolescura koja me izluduje....i ona je dosla sama....ko sta npr. i gripa dode sama...

                      Comment


                      • #12
                        Re: kokošija prsa - koje vježbe za prsa

                        to nije bolest, ja imam nesto slicno, deformaciju lijeve strane prsnog kosa, ono dosta se vidla, al sad bas ako neko zna da imam pa primjeti, doktor mi je reko da je sve uredu.
                        Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                        Comment


                        • #13
                          Re: kokošija prsa - koje vježbe za prsa

                          hebate ja imam harisonovu brazdu....
                          isto mi rebra lice na *urac

                          Comment


                          • #14
                            Re: kokošija prsa - koje vježbe za prsa

                            ja imam suprotno od kokosijih prsa te moram svoju rupu popunjavati misicima

                            Comment


                            • #15
                              Re: kokošija prsa - koje vježbe za prsa

                              to je meni pregadno za vidjet, jednom sam vidio jednu zensku s time i neznam, slabo mi je doslo.
                              do toga prvenstveno dolazi u rastu(3-10) kad vam fali vitamina d te se on nekad daje u specijalnim kapima.
                              Originally posted by Bilderčić
                              Originally posted by Dehydronator
                              sve do grama tjedno je natural
                              gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                              48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                              Comment

                              Working...
                              X