Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smrdim po whey-u

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Smrdim po whey-u

    Originally posted by marink
    ima neke istine u tome danas mi kakica smrdila po mokacinu od fakin pro wheya....morao sam i s wc-a pobjeci koliko mi se gadi miris i okus tog fakin mokacino wheya...
    daj malo bolje pogledaj da nije mokracino
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • #32
      Re: Smrdim po whey-u

      Originally posted by Joe
      Originally posted by marink
      ima neke istine u tome danas mi kakica smrdila po mokacinu od fakin pro wheya....morao sam i s wc-a pobjeci koliko mi se gadi miris i okus tog fakin mokacino wheya...
      daj malo bolje pogledaj da nije mokracino
      Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

      Comment


      • #33
        Re: Smrdim po whey-u

        Evo bacio sam se malo u istraživanje.
        Mislim da će nam ovdje biologija psa malo pomoći ( nenazivam nikoga psom )
        Svi znamo da se psi ne mogu znojiti pa zato smrde po hrani koju jednu.
        Npr običan pas ili ti ga (OSĐ=obična seoska đukela) smrdi zato jer jede sve, barem su zdravi i lijepi ali smrde, dok za razliku od onih fancy pasa od onih bogataša što jedu samo one hrskave *****rije i apsolutno nemaju neugodan miris. E vidiš ljudi se znoje i po pravilu nebi trebao smrditi po hrani/suplementima koje uzimaš.

        Dalje; Mokraća i drek je nešto sasvim drugo i ono što konzumiramo uvelike utječe na mirise ali samo u smislu več poznatih ( manje ili više se osjeti ).
        Primjer: svijetlija mokraća če manje smrdjeti od tamne, isto je i sa drekom što je tamniji u njemu je više krvi i više smrdi.Jedi hranu koja se sporie probavi u tebi ce strunit i smrdit

        E sada dali ćeš ti više smrdjeti uzimajući neki suplement sa aromom ili ne to je pitanje po meni od osobe do osobe, ali ako već imaš problema stim, kupi si proteina bez aroma, okusa etc i pi ih sa malo natrena ili nekog vočnog šečera. Te barem dva puta dnevno pojedi nešto lako preradljivo. Pojačaj dozu vitamina C i E i nebi trebalo biti problema.

        Ako si dlakav jako, obrij pazuhe( uvelike pomogne )

        Tokom dana kada možeš nosi laganiju prozračnu odječu kako bi kožda "disala"

        Ako ti zdravlje dopušta probaj na par tretmana saune otiči da se malo pore otvore a super je
        Neki gledaju na neke stvari koje su se dogodile i kažu "ZAŠTO", ja pak sanjam o stvarima koje nisu i kažem " ZAŠTO NE "

        Comment


        • #34
          Re: Smrdim po whey-u

          Originally posted by Kingbuzz
          Nisam si ništa umislio, znoj mi smrdi drugačije. Ako gurneš nos u kantu whey-a onda osjetiš onaj slatkasti miris, e ja isto tako bazdim kad se iz mene počne isparavati....
          Bi rađe smrdio po tuni ili siru? oO

          Jednostavno je, kupi whey od cokolade ili jos najbolje šumske jagode, pa se nemoraš niti prat više, a dezodoran zaboravi...
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • #35
            Re: Smrdim po whey-u

            Originally posted by Aronnax
            Originally posted by Kingbuzz
            Nisam si ništa umislio, znoj mi smrdi drugačije. Ako gurneš nos u kantu whey-a onda osjetiš onaj slatkasti miris, e ja isto tako bazdim kad se iz mene počne isparavati....
            Bi rađe smrdio po tuni ili siru? oO

            Jednostavno je, kupi whey od cokolade ili jos najbolje šumske jagode, pa se nemoraš niti prat više, a dezodoran zaboravi...
            pa da, može si kupit veće pakovanje wheya jer sada nemora više trošit na dezić, to se zove superkompenzacija
            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

            Comment


            • #36
              Re: Smrdim po whey-u

              Originally posted by Joe
              Originally posted by Aronnax
              Originally posted by Kingbuzz
              Nisam si ništa umislio, znoj mi smrdi drugačije. Ako gurneš nos u kantu whey-a onda osjetiš onaj slatkasti miris, e ja isto tako bazdim kad se iz mene počne isparavati....
              Bi rađe smrdio po tuni ili siru? oO

              Jednostavno je, kupi whey od cokolade ili jos najbolje šumske jagode, pa se nemoraš niti prat više, a dezodoran zaboravi...
              pa da, može si kupit veće pakovanje wheya jer sada nemora više trošit na dezić, to se zove superkompenzacija
              Originally posted by Bilderčić
              Originally posted by Dehydronator
              sve do grama tjedno je natural
              gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
              48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

              Comment


              • #37
                Re: Smrdim po whey-u

                Sada na nekoj reklami za whey biti ce.

                Whey " you will smell so good, it will make every1 wanna f you"
                Neki gledaju na neke stvari koje su se dogodile i kažu "ZAŠTO", ja pak sanjam o stvarima koje nisu i kažem " ZAŠTO NE "

                Comment


                • #38
                  Re: Smrdim po whey-u

                  Izvini drug .. ali meni whey mirise

                  Comment


                  • #39
                    Re: Smrdim po whey-u

                    hahhahahahahahhahahahahhahahahhahahah...
                    BB IN MY HEART

                    Comment


                    • #40
                      Re: Smrdim po whey-u

                      bolje da smrdiš po wheyu nego po znoju :S
                      još ako je whey elite *__*

                      sigurno se raspituju po teretani koji koristiš, whey naravno, ne parfem :P

                      Comment


                      • #41
                        Re: Smrdim po whey-u

                        Originally posted by Aronnax View Post
                        Bi rađe smrdio po tuni ili siru? oO

                        Jednostavno je, kupi whey od cokolade ili jos najbolje šumske jagode, pa se nemoraš niti prat više, a dezodoran zaboravi...
                        a jel ima whey od mente?
                        Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                        Comment


                        • #42
                          Re: Smrdim po whey-u

                          ima od čokolade s mentom.. prepre okus.. od optimuma
                          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                          Comment


                          • #43
                            Re: Smrdim po whey-u

                            ta menta je rjesenje da mirisis po menti nema potrebe vise za deodoranima
                            Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                            Comment


                            • #44
                              Re: Smrdim po whey-u

                              odasad onda kupuj wheyeve po mirisu!

                              Comment

                              Working...
                              X