Announcement

Collapse
No announcement yet.

upala pluca - jel ko od forumasa imao upalu pluca koliko mu je trajao oporavak?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • upala pluca - jel ko od forumasa imao upalu pluca koliko mu je trajao oporavak?

    eh et nakon 5 dana groznica i 100% gubitka apetita odem doktoru ,..kad ono imam sta i Fasovao sam upalu pluca.... jos uvjek mi se apetit nije vratio mada sam malo poceo da jedem nasilu kaze da je podugo vucem ,ali da mi je bas sad uznapredovala pa sam poceo dobivati i druge simptome osim jakog kaslj..

    sve u svemu na gubitku sam !!! do daljnjegggggg nema nikakvih fizickih napora,tak da sam u kur... samo lezim i gledam TV ocu popizditi...

    jel ko od forumasa imao upalu pluca koliko mu je trajao oporavak???
    jos sam dobio terapiu neku na koju je između ostalog kontraindikacija jaki bolovi u misicima i to me nije zaobislu samo mi udara u noge...
    Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
    Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
    Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

  • #2
    Re: upala pluca

    nisan nikad imao upalu pluća, al ti od srca želin da se što prije oporaviš i da ideš mljet željezo
    Originally posted by Jurica
    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

    Comment


    • #3
      Re: upala pluca

      Originally posted by giusseppe7777
      nisan nikad imao upalu pluća, al ti od srca želin da se što prije oporaviš i da ideš mljet željezo
      hvala , ma sigurno ce mi trebati malo duze za oporavak ali jaka volja sve cini
      Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
      Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
      Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

      Comment


      • #4
        Re: upala pluca

        Sranje!

        Imao sam nedavno period kad nisam smio trenirat 40 dana i poprilično sam popizdio.

        Pred kraj sam išao trčat i usput zdrmat 27 zgibova na nogometnom golu.
        A nisam smio...

        Ozdravi što prije!

        Comment


        • #5
          Re: upala pluca

          Originally posted by hitman
          jos sam dobio terapiu neku na koju je između ostalog kontraindikacija jaki bolovi u misicima i to me nije zaobislu samo mi udara u noge...
          nisam razumio ovaj dio, vjerovatno si htio reći nuspojava umjesto kontraindikacija...

          al bolovi u mišićima su uobičajen simptom kod upale pluća, bez obzira na terapiju...

          ne brini, brzo ćeš se oporavit i vratit u teretanu... temperatura padne već za 2-3 dana ako se radi o bakterijskoj upali kad uzimaš pravi antibiotik..
          iza temperature brzo prestanu bolovi i umor pa se možeš pomalo vračat u teretanu... oni koji su u formi brže prebole upale!! Samo će kašalj još malo dulje potrajat (i do par tjedana) al te to ne treba zabrinjavat, to je normalno
          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

          Comment


          • #6
            Re: upala pluca

            to je sigurno druze sto si kod nas na jezeru ujutro po onoj magli bio pecao,
            uzimaj bar vitamine i whey ako ne mozes jest da ima sta bilo od P u organizmu,
            ja dok sam jednom imao temperaturu godili su mi slani kuhani bjelanci sa sokom od narandze, probaj i ti
            i naravno mirovat treba, *****a je to stvar, iskreno zelim ti da sto prije ozdravis..
            i da znas da je pocela stuka radit u nas na jezeru ja neki dan mlatno 3 komada
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #7
              Re: upala pluca

              Originally posted by riss
              Originally posted by hitman
              jos sam dobio terapiu neku na koju je između ostalog kontraindikacija jaki bolovi u misicima i to me nije zaobislu samo mi udara u noge...
              nisam razumio ovaj dio, vjerovatno si htio reći nuspojava umjesto kontraindikacija...

              al bolovi u mišićima su uobičajen simptom kod upale pluća, bez obzira na terapiju...

              ne brini, brzo ćeš se oporavit i vratit u teretanu... temperatura padne već za 2-3 dana ako se radi o bakterijskoj upali kad uzimaš pravi antibiotik..
              iza temperature brzo prestanu bolovi i umor pa se možeš pomalo vračat u teretanu... oni koji su u formi brže prebole upale!! Samo će kašalj još malo dulje potrajat (i do par tjedana) al te to ne treba zabrinjavat, to je normalno
              jos sam medicinar jos se za***** heheheh da nuspojave
              Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
              Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
              Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

              Comment


              • #8
                Re: upala pluca

                dugo ja kasljem ali razmisljam ajd jeb... radim stampu pa ima i boja i razređivaca ajd nije nista heheheh
                i u subotu nocio kraj vode i pred zoru udari jak pljusak dok sam pokupio opremu pokisao do gaca, bio mokar sat vremena dok se nisam presvukao i najebao
                Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                Comment


                • #9
                  Re: upala pluca

                  bolje da si se posteno razbolio da mozes ozdraviti sada uz terapiju, nego da stalno vuces bolest, pa da ti napravi vecu stetu...
                  ako se dugo vuce upala pluca, jel moguce da to ima utjecaja na srce?
                  prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                  Comment


                  • #10
                    Re: upala pluca

                    Originally posted by t111
                    bolje da si se posteno razbolio da mozes ozdraviti sada uz terapiju, nego da stalno vuces bolest, pa da ti napravi vecu stetu...
                    ako se dugo vuce upala pluca, jel moguce da to ima utjecaja na srce?
                    druze moj nemam ja srca hehehehhehehe
                    ma gotov sam ja za koji dan jaku neku terapiju koristim
                    Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                    Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                    Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                    Comment


                    • #11
                      Re: upala pluca

                      Ja sam otkada pamtim skoro svaku zimu imao upalu pluća...sigurno više od 10 puta u životu (18god imam), ne preporučuje mi se više imati istu radi održanja općeg stanja pluća
                      Uglavnom, puno tekućine i odleži to, vratit ćeš se u formu, nemoj se zezati pa prije nego ozdraviš skakati puno, vrati se lako

                      Comment


                      • #12
                        Re: upala pluca

                        Originally posted by t111
                        bolje da si se posteno razbolio da mozes ozdraviti sada uz terapiju, nego da stalno vuces bolest, pa da ti napravi vecu stetu...
                        trgam se...

                        Originally posted by t111
                        ako se dugo vuce upala pluca, jel moguce da to ima utjecaja na srce?
                        a moguće je kao komplikacija i kod obične upale pluća koja kratko traje... i na svakom organu, al to se ne događa tako često...
                        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                        Comment


                        • #13
                          Re: upala pluca

                          Originally posted by markojuric
                          Ja sam otkada pamtim skoro svaku zimu imao upalu pluća...sigurno više od 10 puta u životu (18god imam),
                          uh, sumnjam da su to baš bile upale pluća... nije svako kašljucanje upala pluća...
                          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                          Comment


                          • #14
                            Re: upala pluca

                            ja sam puno bolje vratila mi se snaga ,vise me ne boli i skroz slabo kasljem u utorak mi je kontrola pa cemo vidjeti.i da najvaznije poceo sam jesti po starom
                            Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                            Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                            Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                            Comment


                            • #15
                              Re: upala pluca

                              Originally posted by riss
                              Originally posted by markojuric
                              Ja sam otkada pamtim skoro svaku zimu imao upalu pluća...sigurno više od 10 puta u životu (18god imam),
                              uh, sumnjam da su to baš bile upale pluća... nije svako kašljucanje upala pluća...
                              I ja bih volio da nisu bile
                              Nisam sam postavljao dijagnozu, nego doktor/ica. Kad sam bio mlađi obično sam prvo imao bronhitis pa onda pređe na pluća, u zadnje vrijeme ''samo'' pluća. Antibiotici i sve to

                              Comment

                              Working...
                              X