Announcement

Collapse
No announcement yet.

upala pluca - jel ko od forumasa imao upalu pluca koliko mu je trajao oporavak?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: upala pluca

    Originally posted by markojuric
    Originally posted by riss
    Originally posted by markojuric
    Ja sam otkada pamtim skoro svaku zimu imao upalu pluća...sigurno više od 10 puta u životu (18god imam),
    uh, sumnjam da su to baš bile upale pluća... nije svako kašljucanje upala pluća...
    I ja bih volio da nisu bile
    Nisam sam postavljao dijagnozu, nego doktor/ica. Kad sam bio mlađi obično sam prvo imao bronhitis pa onda pređe na pluća, u zadnje vrijeme ''samo'' pluća. Antibiotici i sve to
    ma ispocetka ni ja nisam znao da imam upalu cak sam prosli petak bio u mostaru radio nesto i na kraju bio sat ipo ispod STAROG gledo neke skokove bilo stranaca pa placali )))
    Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
    Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
    Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

    Comment


    • #17
      Re: upala pluca

      Originally posted by hitman
      Originally posted by markojuric
      Originally posted by riss
      Originally posted by markojuric
      Ja sam otkada pamtim skoro svaku zimu imao upalu pluća...sigurno više od 10 puta u životu (18god imam),
      uh, sumnjam da su to baš bile upale pluća... nije svako kašljucanje upala pluća...
      I ja bih volio da nisu bile
      Nisam sam postavljao dijagnozu, nego doktor/ica. Kad sam bio mlađi obično sam prvo imao bronhitis pa onda pređe na pluća, u zadnje vrijeme ''samo'' pluća. Antibiotici i sve to
      ma ispocetka ni ja nisam znao da imam upalu cak sam prosli petak bio u mostaru radio nesto i na kraju bio sat ipo ispod STAROG gledo neke skokove bilo stranaca pa placali )))
      Skaču svaki dan, čim se skupi 50€ od turista

      Comment


      • #18
        Re: upala pluca

        bio danas kod doktora na kontroli zalijecen sam , pluca su mi cista.... nepreporucuje mi baj jos 5 dana fizicki napor , radio sam i pregled organizma kad sam vec otisao u dom zdravlja , uglavnom sve mi je u granicama normale smrsao sam oko 11 kg trenutno imam 77 kg i BF mi je 10,5 ....
        Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
        Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
        Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

        Comment


        • #19
          Re: upala pluca

          Originally posted by hitman
          bio danas kod doktora na kontroli zalijecen sam , pluca su mi cista.... nepreporucuje mi baj jos 5 dana fizicki napor , radio sam i pregled organizma kad sam vec otisao u dom zdravlja , uglavnom sve mi je u granicama normale smrsao sam oko 11 kg trenutno imam 77 kg i BF mi je 10,5 ....

          Ako si smršao 11kg, nije u granicama BB normale, mrš na masu

          Comment


          • #20
            Re: upala pluca

            evo da prijavim da sam i ja fasovao upalu pluća.

            Jučer ujutro je*ački odradio noge, taman mi se u potpunosti povratila snaga nakon gadne preglade koju sam imao prije 3 tjedna.

            Tada sam pauzirao 2 tjedna i pao nekih 3 kg, vjerovatno samo vode. Snaga i kondicija su isto pali. Sad nemam nekih većih simptoma jer je valjda neki blaži oblik, ali mi 2 tjedna paouze opet ne gine.

            Pokušavat ću jesti što više da zadržim masu koliko toliko... je*bemte živote :/
            Znoj štedi krv

            Comment


            • #21
              Re: upala pluca

              Frende, kak si uspio upalu pluća dobit?
              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

              http://www.facebook.com/adoni.costo
              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

              Comment


              • #22
                Re: upala pluca

                ne znam stari... sklon sam tome izgleda. imao sam ju već jednom davno. a gripu nikad u životu. jel možeš vjerovati?

                nakon ove prehlada prije 2 tjedna sam se prebacio u drugu teretanu u kojoj mi je bilo toliko vruće da bi se još pola dana znojio. a uzevši u obzir ovo sranje od vremena vani negdje me valjda propuhalo gadno
                Znoj štedi krv

                Comment


                • #23
                  Re: upala pluca

                  Daj čuvaj se čovječe...
                  Želim brzo ozdravljenje!
                  Odleži to i odmah natrag na trening!
                  Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                  http://www.facebook.com/adoni.costo
                  http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                  http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                  Comment


                  • #24
                    Re: upala pluca

                    hvala, budem
                    Znoj štedi krv

                    Comment


                    • #25
                      Re: upala pluca

                      mislim da sam izlječen... ne osjećam više nikakve respiratorne probleme. sutra kontrola kod doktora i nadam se da bi u petak mogao lagano (vrlo lagano) krenuti sa treninzima.
                      Znoj štedi krv

                      Comment


                      • #26
                        Re: upala pluca

                        Originally posted by kingpin View Post
                        mislim da sam izlječen... ne osjećam više nikakve respiratorne probleme. sutra kontrola kod doktora i nadam se da bi u petak mogao lagano (vrlo lagano) krenuti sa treninzima.
                        Samo ti ozdravi, neće utezi pobjeći.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #27
                          Re: upala pluca

                          Originally posted by kelly View Post
                          Samo ti ozdravi, neće utezi pobjeći.
                          da


                          cuvaj se nije to mala stvar
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • #28
                            Re: upala pluca

                            evo da zaključim ovu temu što se mene tiće.

                            znači od petka se ponovno trenira. pad u snazi standardan, čak i nešto manji nego kod prehlade koja je prethodila upali pluća.
                            Malo se štedim sa težinama i ponavljanjima i sušim kosu fenom poslje treninga
                            Problem je inače riješen sa 3 antibiotika (azitromicin).

                            Jednin simptomi da me nešto snašlo je što se još uvijek ne mogu naspavati dovoljno, nekih 9 - 10 h spavam dnevno.

                            Hvala momci na dobrim željama i nadam se da me neće biti na ovoj temi više!!
                            Znoj štedi krv

                            Comment

                            Working...
                            X