Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ćelavljenje od uzimanja protein shekova...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ćelavljenje od uzimanja protein shekova...?

    znam da gubitak kose ima jako vece s genetikom ali od kada sam poceo uzimati protein sheikove a to je unatrag godinu dana primjecujem velik gubitak kose...dal se neko susreo sa slicnim ? Hvala

  • #2
    Re: celavljenje

    mislim da ti to nema veze sa proteinima... čak ti ni aas nece biti glavni krivac ispadanja kose ako nemas genetske predispozicije za celavost... moji stari je ocelavio u ranim dvadesetima ja sad imam 22 i kosa mi je sve rjeđa i rjeđa jbg ... složi si zidanku
    “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

    Comment


    • #3
      Re: celavljenje

      Ja otkad sam debelo na suplementaciji primjecujem da mi kosa prebrzo raste, tako i nokti i nesto drugo.
      There is no good, no evil - only decisions and consequences.

      Comment


      • #4
        Re: celavljenje

        Haha wolf,pa definitivno neki preparati pomažu u obnavljanju kose kao npr gelatina forte za zglobove ,ubrzava rast noktiju to je istina .....Koliko ja znam od steroida je moguć gubitak kose ,a i miljun drugih simptoma...Neki ljudi su cili život na steroidima i imaju super kosu,a sad ipak nismo svi isti nečiji organizam je jači nečiji slabiji ,i ne postoje 2 ista čovjeka na svijetu ....p.s. od proteina nema šanse da moš gubit kosu ne brini nije to to,samo mi reci kakvu ti otac ima kosu?
        Menky je napisao...
        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

        Comment


        • #5
          Re: celavljenje

          Sve je to genetski, od proteina sigurno nije, dok na steroidima opada kosa samo onima koji imaju genetske predispozicije, tj. roidsi samo obrzaju ''proces''
          panta rei

          Comment


          • #6
            Re: celavljenje

            Originally posted by milkaaa
            znam da gubitak kose ima jako vece s genetikom ali od kada sam poceo uzimati protein sheikove a to je unatrag godinu dana primjecujem velik gubitak kose...dal se neko susreo sa slicnim ? Hvala
            Stari, čim se prije pomiriš s time, to bolje za tebe. Ošišaj se na 3 mm i bok!
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #7
              Re: celavljenje

              Originally posted by robertost
              Haha wolf,pa definitivno neki preparati pomažu u obnavljanju kose kao npr gelatina forte za zglobove ,ubrzava rast noktiju to je istina .....Koliko ja znam od steroida je moguć gubitak kose ,a i miljun drugih simptoma...Neki ljudi su cili život na steroidima i imaju super kosu,a sad ipak nismo svi isti nečiji organizam je jači nečiji slabiji ,i ne postoje 2 ista čovjeka na svijetu ....p.s. od proteina nema šanse da moš gubit kosu ne brini nije to to,samo mi reci kakvu ti otac ima kosu?

              otac ima jako gustu i bujnu majka ima malo slabiju tj. tanju

              Comment


              • #8
                Re: celavljenje

                ako bude opadala navikni se na to,
                rezi je na celavo, marame, kacketi, vidi nadji nesto , a mozda ti cela bude dobro godila
                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment


                • #9
                  Re: celavljenje

                  što se tiće gubitka kose, to naravno nema nikakve veze sa suplementima...

                  postoje preparati s kojima se može pospješit rast kose. preporučio bih ti da si kupiš u ljekarni MINOKSIDIL 5%. I neka ti to tamo naprave jer je tako jeftinije.. oni će ti pokušat uvalit gotove proizvode koji su barem duplo skuplji, al ti im reci da hoćeš baš da oni naprave i ako nema u jednoj ljekarni, odi u drugu...
                  uglavnom, to se koristi tako da se 1 ml tih kapi utrlja ujutro i navećer u vlasište, ali pri tome obavezno koristi rukavice da ti ne počmu dlake po rukama rast! Najbitnije je to dobro utrljat masirajući vlasište!
                  Minoksidil inače pripada grupi lijekova antihipertenzivi i ljudi su ga koristili u tabletama i tako liječili visok krvni tlak... kao nuspojava dogodila se pojačana dlakavost i onda su skužili da u obliku kapi i lokalnim nanošenjem na vlasište mogu potaknut rast kose.
                  to radi na sljedećem principu: minoksidil proširi krvne žile u vlasištu i tako korjen dlake tj. folikul dobije puno više hranjivih tvari i kosa bolje raste...
                  potrebno je preparat koristit minimalno mjesec dana da bi se vidio učinak. na početku je moguća reakcija da malo kose opadne (ništa strašno), ali kasnije izraste više!
                  Da te upozorim, učinak nije senzacionalan, al ipak ćeš viditi razliku...
                  Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                  Comment


                  • #10
                    Re: celavljenje

                    Originally posted by riss
                    što se tiće gubitka kose, to naravno nema nikakve veze sa suplementima...

                    postoje preparati s kojima se može pospješit rast kose. preporučio bih ti da si kupiš u ljekarni MINOKSIDIL 5%. I neka ti to tamo naprave jer je tako jeftinije.. oni će ti pokušat uvalit gotove proizvode koji su barem duplo skuplji, al ti im reci da hoćeš baš da oni naprave i ako nema u jednoj ljekarni, odi u drugu...
                    uglavnom, to se koristi tako da se 1 ml tih kapi utrlja ujutro i navećer u vlasište, ali pri tome obavezno koristi rukavice da ti ne počmu dlake po rukama rast! Najbitnije je to dobro utrljat masirajući vlasište!
                    Minoksidil inače pripada grupi lijekova antihipertenzivi i ljudi su ga koristili u tabletama i tako liječili visok krvni tlak... kao nuspojava dogodila se pojačana dlakavost i onda su skužili da u obliku kapi i lokalnim nanošenjem na vlasište mogu potaknut rast kose.
                    to radi na sljedećem principu: minoksidil proširi krvne žile u vlasištu i tako korjen dlake tj. folikul dobije puno više hranjivih tvari i kosa bolje raste...
                    potrebno je preparat koristit minimalno mjesec dana da bi se vidio učinak. na početku je moguća reakcija da malo kose opadne (ništa strašno), ali kasnije izraste više!
                    Da te upozorim, učinak nije senzacionalan, al ipak ćeš viditi razliku...

                    Ovo ti je informacija za 10.
                    Inace,takodjer imam poprilicno rijetku kosu,i vec vucem na svog oca koji ima jaaaako visoke zaliske i celo.Sutra u nabavku.
                    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                    Comment


                    • #11
                      Re: celavljenje

                      Originally posted by IgyBoy

                      Ovo ti je informacija za 10.
                      Inace,takodjer imam poprilicno rijetku kosu,i vec vucem na svog oca koji ima jaaaako visoke zaliske i celo.Sutra u nabavku.
                      bočica košta cc 60kn, al imaš u tome za 2-3mjeseca koristit

                      eto da i ja tebi pomognem
                      Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                      Comment


                      • #12
                        Re: celavljenje

                        Nisi mu trebao reći, sad će on pimpek mazati s tim da mu naraste...

                        :laughing-lettersrofl: :laughing-rollingred:
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Re: celavljenje

                          Originally posted by milkaaa
                          znam da gubitak kose ima jako vece s genetikom ali od kada sam poceo uzimati protein sheikove a to je unatrag godinu dana primjecujem velik gubitak kose...dal se neko susreo sa slicnim ? Hvala
                          Od proteina ti kosa samo može bolje rasti a ne opadati...

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: celavljenje

                            Originally posted by riss
                            što se tiće gubitka kose, to naravno nema nikakve veze sa suplementima...

                            postoje preparati s kojima se može pospješit rast kose. preporučio bih ti da si kupiš u ljekarni MINOKSIDIL 5%. I neka ti to tamo naprave jer je tako jeftinije.. oni će ti pokušat uvalit gotove proizvode koji su barem duplo skuplji, al ti im reci da hoćeš baš da oni naprave i ako nema u jednoj ljekarni, odi u drugu...
                            uglavnom, to se koristi tako da se 1 ml tih kapi utrlja ujutro i navećer u vlasište, ali pri tome obavezno koristi rukavice da ti ne počmu dlake po rukama rast! Najbitnije je to dobro utrljat masirajući vlasište!
                            Minoksidil inače pripada grupi lijekova antihipertenzivi i ljudi su ga koristili u tabletama i tako liječili visok krvni tlak... kao nuspojava dogodila se pojačana dlakavost i onda su skužili da u obliku kapi i lokalnim nanošenjem na vlasište mogu potaknut rast kose.
                            to radi na sljedećem principu: minoksidil proširi krvne žile u vlasištu i tako korjen dlake tj. folikul dobije puno više hranjivih tvari i kosa bolje raste...
                            potrebno je preparat koristit minimalno mjesec dana da bi se vidio učinak. na početku je moguća reakcija da malo kose opadne (ništa strašno), ali kasnije izraste više!
                            Da te upozorim, učinak nije senzacionalan, al ipak ćeš viditi razliku...
                            bio sam kod dermatologice i ona mi je rekla da uzimam neki pilfud prvo 2 pa ako nije dobro onda 5 % radi na isti princim utrljavam ja to vec mjesec ,dva al nema bas pomaka sad nez da uzmem to kaj ti velis?. znas mozda za taj pilfud jesi cuo kad za to jer to dobro ili jedan od tih proizvoda sta uvale

                            Comment


                            • #15
                              Re: celavljenje

                              Originally posted by milkaaa

                              bio sam kod dermatologice i ona mi je rekla da uzimam neki pilfud prvo 2 pa ako nije dobro onda 5 % radi na isti princim utrljavam ja to vec mjesec ,dva al nema bas pomaka sad nez da uzmem to kaj ti velis?. znas mozda za taj pilfud jesi cuo kad za to jer to dobro ili jedan od tih proizvoda sta uvale
                              e to što koristiš je isto minoksidil samo su ti uvalili skuplji proizvod pa sljedeći puta traži da ti naprave u ljekarni.. ovih 2% ti nije dovoljno, to je za žene.. uzmi si 5% i redovito koristi ujutro i navećer uz masažu tjemena. većina ljudi odreagira dobro na taj preparat i vidi se djelovanje... ponavljam, ne treba očekivat čudo, ali trebala bi se viditi razlika, samo dalje koristi
                              postoje još neke tablete koje blokiraju receptore za testosteron u folikulu pa se tako sprečava opadanje, ali sam sumnjičav što se tiče toga i osobno to ne bi nikad koristio...
                              trenutno ne postoji bolja terapija... naravno, imaš i mogučnost presađivanja kose, ali to je skupo...

                              eto sad kad imaš rijetku kosu znaš da bar imaš dovoljno testosterona (jer je on uzrok opadanju kose kod muškaraca)
                              Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                              Comment

                              Working...
                              X